МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Лотки сітчасті

За популярністю
товарів
Лоток дротяний 60x300 мм (гаряче цинкування), IEK
Лоток дротяний 60x300 мм (гаряче цинкування), IEK 256_210.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Лоток дротяний 35x100 мм (гаряче цинкування), IEK
Лоток дротяний 35x100 мм (гаряче цинкування), IEK 256_211.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Лоток дротяний 60x500 мм (гаряче цинкування), IEK
Лоток дротяний 60x500 мм (гаряче цинкування), IEK 256_210.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Лоток дротяний 60x400 мм (гаряче цинкування), IEK
Лоток дротяний 60x400 мм (гаряче цинкування), IEK 256_210.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Лоток дротяний 60x200 мм (гаряче цинкування), IEK
Лоток дротяний 60x200 мм (гаряче цинкування), IEK 256_210.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Лоток дротяний 35x200 мм (гаряче цинкування), IEK
Лоток дротяний 35x200 мм (гаряче цинкування), IEK 256_211.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни

Лотки сітчасті

Металевий сітчастий лоток для кабелю являє собою аксесуар, призначений для прокладки великої кількості дротів. Пристосування використовується, коли потрібно організувати швидкий і простий доступ до кабелів. Моделі характеризуються міцністю, довго служать і забезпечують зручність обслуговування проводів.

 
Купити Лотки сітчасті - фото
 

Як виготовляють сітчасті лотки для кабелів

Кабельні лотки виробляють зі сталевого дроту. При виготовленні використовують такий спосіб, як холодне зварювання. Також застосовується метод електролітичного цинкування. Якщо говорити просто, то здійснюється воно так: тонкий шар цинку (товщина варіюється в межах 6-8 мікрон) осідає, а потім деталі пасивуються. Все це забезпечує надійний захист пристосування від корозії та стійкість виробів до вологи відповідно. Крім того, метод зварювання і цинкування забезпечує пристосуванням високий рівень міцності: багато моделей здатні витримати навіть важкі кабелі. Однак перед покупкою обов'язково варто враховувати навантаження, на яке розрахований конкретний аксесуар.

Для чого варто купити дротяний лоток

Як ми вже згадували вище, лотки дротові застосовуються при монтажі кабельних трас на об'єктах, що мають різне призначення. Так, подібні пристосування використовують при прокладанні кабелів у будівлях виробничого призначення, а також в офісах і бізнес-центрах. За допомогою таких виробів прокладають лінії наступних типів:

 • Силові.
 • Телекомунікаційні.
 • Телевізійні.
 

Крім того, лоток сітчастий може використовуватися і при прокладці кабельних систем, які входять до складу охоронних комплексів. Широка галузь застосування обумовлює популярність подібного пристосування.

Варто враховувати, що в більшості своїй дротові лотки витримують кабелі, які мають відносно невелику вагу. З цієї причини для вибору оптимальної моделі обов'язково потрібно орієнтуватися на величину навантажень, які будуть покладені на аксесуар.

Пристосування можуть монтуватися по-різному. Вони припускають установку в фальш підлогах і підвісних стелях, передбачено й настінний монтаж. Іноді зручно підвісити аксесуар на стелі. Такі широкі можливості установки забезпечують простоту вибору місця, де буде розташовуватися лоток і кабелі.

Лоток металевий дротяний: переваги використання

Прокладка кабельних трас із застосуванням таких пристосувань має чимало переваг. Перерахуємо лише основні переваги застосування лотків для кабелів:

 • Зручно контролювати цілісність кабелів, які були прокладені за допомогою лотків: аксесуар влаштований таким чином, що зручно перевіряти дроти.
 • Чистота кабельної системи. Завдяки сітчастій структурі, дротяний лоток не затримує бруд.
 • Кабелі не перегріваються: велика кількість активних кабелів може викликати нагрівання, але завдяки лотку-сітці забезпечується якісна природна вентиляція.
 • Простота і швидкість монтажу кабельних ліній: укласти кабель легко, а фіксується він за допомогою монтажних хомутів — стяжок.
 • Можливість швидко модифікувати виріб: модель легко обрізати, щоб надати їй необхідний розмір і форму. Це дозволяє легко адаптувати дротяний металевий лоток під певні умови, в яких прокладається кабельна траса.
 • Окремо слід виділити таку перевагу, як швидке і просте конфігурування траси. Для монтажу необхідний мінімальний набір аксесуарів. Закріпити пристосування на стіні або стелі можна за допомогою шпильок, які з'єднуються перфорованої пластиною або профілем, а також консолей. У деяких випадках установка здійснюється за допомогою спеціальних елементів кріплення, призначених для профнастилу.
 

Сам же кабельний лоток дротяний з'єднується з іншим таким же пристосуванням за допомогою з'єднувачів безгвинтового типу. Як ми вже згадували, підгонка лотків, зокрема зміна рівня і напряму, здійснюється прямо на місці установки. Потрібно тільки підрізати виріб в потрібних місцях за допомогою кусачок.

Не хвилюйтесь: професійний інструмент не зашкодить оцинковане покриття і не залишить гострих кутів, які можуть пошкодити оболонку кабелю.

Особливості моделей

Залежно від моделі, лоток кабельний дротяний може мати різну висоту, глибину і ширину. Так, популярністю користуються варіанти, які мають такі габарити:

 • 100х100 мм;
 • 400х100 мм;
 • 100х50 мм;
 • 200х100 мм;
 • 300х100 мм;
 • 150х50 мм;
 • 200х50 мм;
 • 300х50 мм.
 

Як видно, в плані розмірів модельний ряд аксесуарів досить широкий. Це дозволяє без зусиль вибрати оптимальний варіант і уникнути підрізання виробу в процесі монтажу.

Моделі відрізняються не тільки габаритами, а й діаметром дроту, що важливо враховувати при виборі. Як правило, виробники випускають варіанти з двома показниками діаметра: 4 або 5 міліметрів. Варто зазначити, що ця характеристика пов'язана з максимальним навантаженням: моделі з більш товстою сіткою варто вибирати для кабелів, що є більш важкими.

Як видно, дротяний лоток для кабелю являє собою незамінний аксесуар для акуратного монтажу проводів. Він відповідає за забезпечення вільного доступу до кабелів. Завдяки цьому для користувача спрощується візуальна діагностика дротів, а також їх обслуговування. До того ж лоток для кабелів запобігає їх перегріванню. Простота монтажу і можливість встановити пристосування практично в будь-якому місці, додає плюсів використанню такого аксесуара.

Щоб вибрати слушний варіант, слід звертати увагу на його розміри та товщину дроту. Орієнтуватися при цьому слід на кількість кабелів, їх товщину і загальну вагу.