МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Серверні корпуси 1U

За популярністю
товарів

Серверний корпус – це конструкція, що дозволяє максимально компактно розмістити технологічні компоненти, забезпечивши при цьому високий рівень їх захисту і працездатності. Корпуси для серверів розрізняються за кількома характеристиками, однією з яких є їх висота, вимірювана в базових одиницях юнітах (U). Один юніт дорівнює 44,45 мм – це висота, що при стандартній ширині корпусу в 19 дюймів дозволяє встановити в ньому всі необхідні компоненти. Серверний корпус 1U - це найбільш компактний варіант, актуальний для більшості малих офісних мереж. Найпоширенішим і зручним варіантом, з точки зору розміщення, є корпус стійковий 1U. Такий корпус 19 дюймів 1U встановлюється в спеціально розроблені рекові стійки і часто називаються також Rackmount корпусами. Якщо перед вами стоїть завдання придбати серверний корпус, то 19-ти дюймову стійку 1U необхідно вибирати відразу, щоб забезпечити йому зручне розташування в приміщенні.

Купити Серверні корпуси 1U - фото

 

Де використовуються корпуси 1U?

Корпус 1U може мати кілька варіантів виконання в залежності від того, яка материнська плата встановлена в ньому і який рівень серверного обладнання може бути використаний в цілому. В першу чергу, мова йде про відмінності між десктопними "материнками" (для персональних комп'ютерів) і спеціалізованими серверними платами. Принципова різниця полягає в розташуванні роз'ємів для установки процесора та модулів ОЗП: в серверній платі все розраховано на поздовжній рух повітряних потоків всередині, в той час як особливості розміщення компонентів в десктопній платі призводять до блокування циркуляції повітря.

Технічні характеристики корпусів 1U:

Конфігурації корпусів:
  • Корпус 1U F;
  • Корпус 1U FS;
  • Корпус 1U FH.
 

Корпус сервера 1U F дозволяє встановлювати материнську плату для ПК (форм-фактор Micro ATX, Full ATX) без втрат в якості охолодження. Крім того, в силу особливостей розміщення кулерів та систем вентиляції, використання серверних плат з такими корпусами не рекомендується. У корпусах цього типу використовуються два вентилятора, сумарна продуктивність яких досягає 30 CFM. Більш потужне охолодження забезпечують три кулера в корпусі 1U FH, також призначеному для десктопних материнок.

В якості альтернативи варто розглянути корпус 1U 19 FS, в якому встановлено три вентилятори з сумарною продуктивністю 45 CFM.

При цьому завдяки іншому розташуванню системи охолодження в даній версії є можливість встановлювати материнську плату для серверів. Версії F, FS і FH допускають можливість установки двох вінчестерів і однієї стандартної плати розширення. А в моделі FH 4HDD комфортно розміщуються чотири жорсткі диски. При виборі, ви повинні знати глибину корпусу, яка буде для вас оптимальною. Глибина, мм:

  • 375
  • 430
  • 525
  • 565
  • 680
 

Важливою характеристикою одноюнітових серверних корпусів є тип лицевої панелі. Найбільш зручними є панелі, що дозволяють монтувати і демонтувати HDD "на ходу", без виснажливого процесу вилучення його з стійок і його виключення. Існують також корпуси з повністю закритою передньою панеллю, що виключає вентиляцію. Позитивний момент в цьому випадку-рівень забруднення внутрішнього простору стає значно нижче. Негативний – висока температура. При експлуатації серверного обладнання, схильного до перегріву, вони використовуються з гратчастими отворами на лицьовій панелі, відводять зайве тепло. Зверніть увагу на, корпуси 1U вироблені EServer. Придбати та отримати товар у нас можна легко і швидко. Також EServer гарантує вам якість, адже ми самі їх виробляємо!