Патч-корди MultiMode

Показано 1–48 з 77 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 77 результати
Довжина, м
Тип конектора
Тип патч-корда
Спосіб прокладки
Тип полірування
Підбір за ціною
Виробник
  • Код товару: 41423 Патчкорд SC / UPC-FC / UPC MM (OM3) 1м Simplex Є в наявності 76грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: SC-FC. Тип патч-корда: Simplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41389 Патчкорд FC / UPC-ST / UPC MM (OM3) 1м Simplex Є в наявності 79грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: FC-ST. Тип патч-корда: Simplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41403 Патчкорд FC / UPC-FC / UPC MM (OM3) 1м Simplex Є в наявності 79грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: FC-FC. Тип патч-корда: Simplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41426 Патчкорд SC / UPC-LC / UPC MM (OM3) 3м Simplex Є в наявності 92грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: SC-LC. Тип патч-корда: Simplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41386 Патчкорд ST / UPC-ST / UPC MM (OM3), 1.0 м, Duplex Є в наявності 143грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: ST-ST. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41433 Патчкорд SC / UPC-SC / UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex Є в наявності 144грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: SC-SC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41422 Патчкорд SC / UPC-LC / UPC MM (OM3) 1м Duplex Є в наявності 148грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: SC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41411 Патчкорд LC / UPC-LC / UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex Є в наявності 151грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: LC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41455 Патчкорд ST / UPC-SC / UPC МM (ОМ3) 1м Duplex Є в наявності 151грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: ST-SC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41390 Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex Є в наявності 155грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: ST-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41408 Патчкорд FC / UPC-LC / UPC MM (OM3) 1м Duplex Є в наявності 155грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: FC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41396 Патчкорд FC / UPC-FC / UPC MM (OM3) 1м Duplex Є в наявності 158грн.
    Довжина, м: 1. Тип конектора: FC-FC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41434 Патчкорд SC / UPC-SC / UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex Є в наявності 162грн.
    Довжина, м: 2. Тип конектора: SC-SC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41425 Патчкорд SC / UPC-LC / UPC MM (OM3) 2м Duplex Є в наявності 166грн.
    Довжина, м: 2. Тип конектора: SC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41412 Патчкорд LC / UPC-LC / UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex Є в наявності 169грн.
    Довжина, м: 2. Тип конектора: LC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41459 Патчкорд ST / UPC-SC / UPC МM 2м Duplex Є в наявності 169грн.
    Довжина, м: 2. Тип конектора: ST-SC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41436 Патчкорд SC / UPC-SC / UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex Є в наявності 170грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: SC-SC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41409 Патчкорд FC / UPC-LC / UPC MM (OM3) 2м Duplex Є в наявності 173грн.
    Довжина, м: 2. Тип конектора: FC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41410 Патчкорд FC / UPC-LC / UPC MM (OM3) 2м Duplex Є в наявності 173грн.
    Довжина, м: 2. Тип конектора: FC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41451 Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM3) 2м Duplex Є в наявності 173грн.
    Довжина, м: 2. Тип конектора: ST-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41404 Патчкорд FC / UPC-FC / UPC MM (OM3) 2м Duplex Є в наявності 176грн.
    Довжина, м: 2. Тип конектора: FC-FC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41467 Патчкорд ST / UPC-ST / UPC MM (OM3), 2 м, Duplex Є в наявності 176грн.
    Довжина, м: 2. Тип конектора: ST-ST. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41393 Патчкорд SC / UPC-LC / UPC MM (OM3) 3м Duplex Є в наявності 184грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: SC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41417 Патчкорд LC / UPC-LC / UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex Є в наявності 187грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: LC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41464 Патчкорд ST / UPC-SC / UPC МM 3м Duplex Є в наявності 187грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: ST-SC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41392 Патчкорд FC / UPC-LC / UPC MM (OM3) 3м Duplex Є в наявності 191грн.
    Довжина, м: 2. Тип конектора: FC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41394 Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM3) 3м Duplex Є в наявності 191грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: ST-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41405 Патчкорд FC / UPC-FC / UPC MM (OM3) 3м Duplex Є в наявності 194грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: FC-FC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41470 Патчкорд ST / UPC-ST / UPC MM (OM3), 3 м, Duplex Є в наявності 194грн.
    Довжина, м: 3. Тип конектора: ST-ST. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41438 Патчкорд SC / UPC-SC / UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex Є в наявності 216грн.
    Довжина, м: 5. Тип конектора: SC-SC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41430 Патчкорд SC / UPC-LC / UPC MM (OM3) 5м Duplex Є в наявності 220грн.
    Довжина, м: 5. Тип конектора: SC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41418 Патчкорд LC / UPC-LC / UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex Є в наявності 223грн.
    Довжина, м: 5. Тип конектора: LC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41454 Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM3) 5м Duplex Є в наявності 227грн.
    Довжина, м: 5. Тип конектора: ST-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41472 Патчкорд ST / UPC-ST / UPC MM (OM3), 5 м, Duplex Є в наявності 230грн.
    Довжина, м: 5. Тип конектора: ST-ST. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41440 Патчкорд SC / UPC-SC / UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex Є в наявності 306грн.
    Довжина, м: 10. Тип конектора: SC-SC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41431 Патчкорд SC / UPC-LC / UPC MM (OM3) 10м Duplex Є в наявності 310грн.
    Довжина, м: 10. Тип конектора: SC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41419 Патчкорд LC / UPC-LC / UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex Є в наявності 313грн.
    Довжина, м: 10. Тип конектора: LC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41456 Патчкорд ST / UPC-SC / UPC МM 10м Duplex Є в наявності 313грн.
    Довжина, м: 10. Тип конектора: ST-SC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41447 Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM3) 10м Duplex Є в наявності 317грн.
    Довжина, м: 10. Тип конектора: ST-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41474 Патчкорд ST / UPC-ST / UPC MM (OM3), 10.0 м, Duplex Є в наявності 321грн.
    Довжина, м: 10. Тип конектора: ST-ST. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41442 Патчкорд SC / UPC-SC / UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex Є в наявності 396грн.
    Довжина, м: 15. Тип конектора: SC-SC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41420 Патчкорд LC / UPC-LC / UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex Є в наявності 403грн.
    Довжина, м: 15. Тип конектора: LC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41446 Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM3) 15м Duplex Є в наявності 407грн.
    Довжина, м: 15. Тип конектора: ST-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41445 Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM3) 15м Duplex Є в наявності 422грн.
    Довжина, м: 15. Тип конектора: ST-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41444 Патчкорд SC / UPC-SC / UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex Є в наявності 486грн.
    Довжина, м: 20. Тип конектора: SC-SC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41432 Патчкорд SC / UPC-LC / UPC MM (OM3) 20м Duplex Є в наявності 490грн.
    Довжина, м: 20. Тип конектора: SC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41421 Патчкорд LC / UPC-LC / UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex Є в наявності 493грн.
    Довжина, м: 20. Тип конектора: LC-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній
  • Код товару: 41448 Патчкорд ST / UPC-LC / UPC MM (OM3) 20м Duplex Є в наявності 497грн.
    Довжина, м: 10. Тип конектора: ST-LC. Тип патч-корда: Duplex. Тип волокна: Multimode. Тип полірування: UPC-UPC. Спосіб прокладки: Внутрішній

Комутаційні кабелі, або ж патч-корди, активно і повсякденно застосовуються в сегментах структурованих мереж. Залежно від потреб тієї чи іншої мережі виникає необхідність в патч корді з одним з типів провідника: одномодовим або ж багатомодовим. Оптичний патч корд ММ відрізняється більш товстою, ніж у синглмода, серцевиною, тобто володіє великим діаметром. За рахунок цього патч корд мультимод здатний передавати більше світлових променів, тобто модів.

Для простоти експлуатації оптичний патч корд мультимод нерідко має оранжеве забарвлення.
Патч корд оптичний багатомод і його типи

Патч корди MultiMode можуть відрізнятися в залежності від обсягу оптичних волокон. Прикладом, патч корд duplex 2 мм мають в своїй конструкції два волокна, в той час як simplex – тільки один. В залежності від характеристик самого волокна слід розглядати такі варіації патч корд ом2 і патч корд ом3. Клас волокна вказує на ряд його пропускних особливостей, в залежності від чого можна спрогнозувати швидкість передачі даних по конкретному патч-корду.

Також патч корд мультимодовий має різні варіації в залежності від типу конекторів, які встановлені на обох його кінцях. Для з’єднувального відрізка кабелю використовують однакові коннектори. Якщо ж встановлені різні роз’єми то даний патч корд multimode є перехідним.

За необхідності варто звернути увагу на довжину і товщину патч-корду. У каталозі товарів компанії EServer користується попитом патч корд 3 мм, проте можна підібрати й інші варіанти. Довжина кабелю може бути різною, проте найчастіше пропонуються патчкорди від 1 до 2-х метрів.

Купити патч-корди multimode можна в наших магазинах за адресами:

  • м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, (044) 331-07-53, (067) 324-83-53
  • м Одеса, вул. Желябова, 4а, (048) 701-07-53
  • м Дніпро, пр Пушкіна 30, (056) 784-4-784, (067) 120-55-81