Патч-корди MultiMode

Показано 1–48 з 52 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 52 результати
Тип волокна
Довжина, м
Тип конектора
Тип патч-корда
Спосіб прокладки
Тип полірування
Підбір за ціною
Виробник

Комутаційні кабелі, або ж патч-корди, активно і повсякденно застосовуються в сегментах структурованих мереж. Залежно від потреб тієї чи іншої мережі виникає необхідність в патч корді з одним з типів провідника: одномодовим або ж багатомодовим. Оптичний патч корд ММ відрізняється більш товстою, ніж у синглмода, серцевиною, тобто володіє великим діаметром. За рахунок цього патч корд мультимод здатний передавати більше світлових променів, тобто модів.

багатомодові оптоволоконні патч корди

Для простоти експлуатації оптичний патч корд мультимод нерідко має оранжеве забарвлення.
Патч корд оптичний багатомод і його типи

Патч корди MultiMode можуть відрізнятися в залежності від обсягу оптичних волокон. Прикладом, патч корд duplex 2 мм мають в своїй конструкції два волокна, в той час як simplex – тільки один. В залежності від характеристик самого волокна слід розглядати такі варіації патч корд ом2 і патч корд ом3. Клас волокна вказує на ряд його пропускних особливостей, в залежності від чого можна спрогнозувати швидкість передачі даних по конкретному патч-корду.

Також патч корд мультимодовий має різні варіації в залежності від типу конекторів, які встановлені на обох його кінцях. Для з’єднувального відрізка кабелю використовують однакові коннектори. Якщо ж встановлені різні роз’єми то даний патч корд multimode є перехідним.

За необхідності варто звернути увагу на довжину і товщину патч-корду. У каталозі товарів компанії EServer користується попитом патч корд 3 мм, проте можна підібрати й інші варіанти. Довжина кабелю може бути різною, проте найчастіше пропонуються патчкорди від 1 до 2-х метрів.

Купити патч-корди multimode можна в наших магазинах за адресами:

  • м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, (044) 334-56-71, (067) 324-83-53
  • м Одеса, вул. Желябова, 4а, (048) 701-07-53
  • м Дніпро, пр Пушкіна 30, (056) 784-4-784, (067) 120-55-81