МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Патч-корди MultiMode

За популярністю
товарів

Комутаційні кабелі, або ж патч-корди, активно і повсякденно застосовуються в сегментах структурованих мереж. Залежно від потреб тієї чи іншої мережі виникає необхідність в патч корді з одним з типів провідника: одномодовим або ж багатомодовим. Оптичний патч корд ММ відрізняється більш товстою, ніж у синглмода, серцевиною, тобто володіє великим діаметром. За рахунок цього патч корд мультимод здатний передавати більше світлових променів, тобто модів.

 
Купити Патч-корди MultiMode - фото

Для простоти експлуатації оптичний патч корд мультимод нерідко має оранжеве забарвлення. Патч корд оптичний багатомод і його типи

Патч корди MultiMode можуть відрізнятися в залежності від обсягу оптичних волокон. Прикладом, патч корд duplex 2 мм мають в своїй конструкції два волокна, в той час як simplex – тільки один. В залежності від характеристик самого волокна слід розглядати такі варіації патч корд ом2 і патч корд ом3. Клас волокна вказує на ряд його пропускних особливостей, в залежності від чого можна спрогнозувати швидкість передачі даних по конкретному патч-корду.

Також патч корд мультимодовий має різні варіації в залежності від типу конекторів, які встановлені на обох його кінцях. Для з'єднувального відрізка кабелю використовують однакові коннектори. Якщо ж встановлені різні роз'єми то даний патч корд multimode є перехідним.

За необхідності варто звернути увагу на довжину і товщину патч-корду. У каталозі товарів компанії EServer користується попитом патч корд 3 мм, проте можна підібрати й інші варіанти. Довжина кабелю може бути різною, проте найчастіше пропонуються патчкорди від 1 до 2-х метрів.

Купити патч-корди multimode можна в наших магазинах за адресами:

  • м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, (044) 334-56-71, (067) 324-83-53
  • м Дніпро, пр Пушкіна 30, (056) 784-4-784, (067) 120-55-81

Відеоогляд оптичних патч кордів MM