МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Принтери та БФП

За популярністю
товарів

Друкарська техніка: Принтери та Багатофункціональні пристрої (БФП)

Друкарська техніка відіграє одну з ключових ролей у сучасному офісному та домашньому середовищі. Серед розмаїття пристроїв, принтери та БФП, зважаючи на їхні різнобічні можливості та важливість у виконанні повсякденних робочих завдань, посідають особливе місце. 

Принтери та БФП є двома різними різновидами друкарської техніки, відповідно, виконують також різні функції з оброблення документів. Крім високоякісного друку текстів і зображень, вони дають можливість виконувати завдання зі сканування, копіювання та надсилання факсів. 

Чим принтер відрізняється від БФП?

Розглянемо основні відмінності цих двох пристроїв докладніше, щоб їхній вибір не викликав складнощів:

Функціональність:

 • Принтер зазвичай має одну основну функцію - друк зображень і документів. 
 • БФП ж об'єднали в собі одразу кілька функцій - принтера, копіра (ксерокса), сканера й іноді факсу. 

Розмір і вага:

 • Принтер зазвичай є компактним і легким пристроєм, оскільки орієнтований лише на друк.
 • БФП же більший і важчий, зважаючи на наявність додаткового функціоналу.

Ціна:

 1. Принтер: вартість принтера найчастіше доступніша широким масам користувачів, порівняно з купівлею багатофункціонального пристрою.
 2. БФП ж, маючи широкий спектр можливостей, і коштує дорожче.

Переваги: 

 • Принтер крім простоти використання також може похвалитися надійністю і меншою схильністю до збоїв. Тут менший функціонал зменшує і шанси виникнення проблем.
 • Багатофункціональні пристрої БФП Економія місця, зменшення витрат на обладнання, підвищення зручності використання і зменшення енергоспоживання.

Таким чином, купити принтер доцільно, коли у вас або вашого офісу основна потреба у друці, ви обмежені бюджетом і простором майбутнього розміщення пристрою. Якщо ж є потреба у виконанні кількох функцій, і не стоїть питання про бюджет, багатозадачний БФП стане найкращим рішенням.

Види та принцип роботи принтерів

Сьогодні купити принтер можна різних моделей і навіть із різною технологією роботи. Всього різновидів принтерів за принципом їхньої роботи - 6. Давайте розглянемо в чому особливості кожного з них.

 • Лазерний принтер для друку працює за принципом експозиції лазерних променів на фоточутливий барабан. Отримані в результаті зображення або текст, нанесені особливим порошкоподібним тонером, тому стійкі до механічних впливів і вицвітання від сонця. Загалом лазерний принтер надійний, швидкий, рідко потребує обслуговування і розрахований на видачу великої кількості примірників, через що економічно вигідний для офісів і приватного використання.
 • Матричний принтер створений за найстарішим способом отримання простих чорно-білих зображень. Останні утворюються під час механічних ударів безлічі голок друкуючої голівки, що проходять крізь фарбувальну стрічку. Такий вид принтера вирізняється надійною роботою і обслуговувати його недорого, тому його часто використовують банки та інші установи. Мінусом його можна вважати повільне і галасливе функціонування.
 • Світлодіодний принтер для друку заснований на технології впливу світлодіодного джерела зі світлочутливим валом. При цьому в процесі роздруківки відбувається електростатичне перенесення частинок на папір і подальше закріплення отриманих текстів або картинок високою температурою.
 • Струменевий вид принтера працює з використанням картриджів, наповнених рідким чорнилом. Останні під впливом тиску наносяться на папір, внаслідок чого тексти і зображення виходять насиченими. Працює такий прилад швидше за матричні, але повільніше за лазерні та світлодіодні. Єдині мінуси такого принтера - його чорнило схильне засихати, якщо його рідко використовувати і собівартість 1-го аркуша. Виключити ці недоліки допоможе купівля додаткового зовнішнього пристрою СБПЧ - системи, що безперервно подає чорнило. З його допомогою можна припинити використання одноразових кольорових картриджів з маленьким об'ємом і загалом скоротити витрати на витратні матеріали.
 • Термосублімаційний - це різновид принтера, що друкує текст і зображення за допомогою нагрівання і перенесення барвників на термопапір або плівку. Виконується такий процес друку завдяки особливій стрічці, розташованій між нагрівальним елементом і аркушем паперу.
 • Електрофотографічний принтер у процесі друку формує зображення на фоторецепторі за допомогою керованого джерела світла (лазера або світлодіода) і подальшого нанесення тонера. Нагріта поверхня з тонером дає змогу надійно закріпити надрукований текст або картинку.

Де купити БФП і принтер у Києві та Україні?

Переймаєтеся питанням, де купити принтер хорошої якості? Купити принтер у Києві, а також БФП різних моделей можна у нашого спеціалізованого інтернет-магазину мережевого обладнання - EServer. Ми пропонуємо клієнтам тільки сертифіковані пристрої від багатьох відомих марок, які зарекомендували себе як високонадійні виробники. Тут ви можете придбати принтери, плоттери та багатофункціональні пристрої від Canon, Epson, HP, Kyocera, Xerox та інших спеціалізованих брендів. 

В EServer можна купити принтер для друку з лазерною, світлодіодною, струменевою та термоструменевою технологією друку, також моделі з уже вбудованою СНПЧ. Крім того, наш вибір пристроїв дає змогу вам купити принтер для форматів друку А3, А4, А0, А1 і А3+. 

Підібрати товар, що відповідає всім вашим вимогам, допоможе зручний інтерфейс із фільтрами відбору товарів за різними критеріями. Тих, кому потрібна допомога в підборі принтера, готові проконсультувати менеджери EServer.