Внутрішні точки доступу

Показано всі 47 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 47 результати
Частота роботи Wi-Fi
Швидкість Wi-Fi
Підтримка PoE
Кількість портів
Підбір за ціною
Виробник

Внутрішня точка доступу — це пристрій, який призначений для створення нових вай-фай мереж. Він також служить для надання доступу до вже наявних бездротових мереж.

Моделі внутрішнього типу призначені для використання в приміщенні. Як правило, їх радіус дії не перевищує 250 метрів на відкритому просторі.

Пристрої працюють за сучасними вай-фай стандартам: 802.11.n/ac. Перший варіант забезпечує пропускну здатність в 600 Мбіт/сек максимум. Стане в нагоді така точка доступу для дому або невеликого офісу. Другий варіант забезпечує обмін даними на швидкості до 6 гігабітів на секунду. Подібна WiFi точка доступу для офісу великої площі та з великою кількістю клієнтських пристроїв буде дуже доречним.

Моделі можуть працювати в класичних частотних діапазонах: 2,4 ГГц і 5 ГГц. У другому випадку сигнал краще, але не всі клієнтські девайси підтримують сумісність з такою частотою. Деякі вай-фай точки доступу працюють в обох діапазонах.

Девайси відрізняються потужністю передавача і коефіцієнтом підсилення антени. Чим вище ці показники, тим більше відстань, на яку поширюється сигнал, і тим вище його якість.

Варто відзначити, що хороші пристрої підтримують сучасні стандарти шифрування інформації. Найбільш безпечним варіантом вважаються точки доступу, які відповідають стандарту захисту даних WPA2.

Зручна точка доступу Wi Fi внутрішня, оснащена підтримкою PoE. Такі моделі дозволяють живити електричною енергією девайси, які підключені до неї через виту пару. Моделі з вбудованим принт-сервером дають можливість підключатися до сервера будь-якому користувачеві локальної мережі. Деякі точки доступу також оснащені функцією FTP-сервера для зберігання даних.