Внутрішні точки доступу

Показано 1–48 з 62 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 62 результати
Частота роботи Wi-Fi
Макс. швидкість Wi-Fi
Кількість портів RJ45
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Внутрішня точка доступу вай-фай — це пристрій, призначений для створення бездротових мереж. Такі девайси використовують для того, щоб розширити зону покриття готової, вже створеної, вай-фай мережі.

Внутрішні точки доступу: особливості пристроїв

Внутрішні точки доступу

Моделі, які належать до типу внутрішніх, призначені для розміщення в приміщенні. Підійде така wi fi точка доступу для будинку, офісу або підприємства. Також моделі використовуються в готелях, кафе та ресторанах, аеропортах та інших громадських місцях. Єдина умова — розміщення в будівлі.

Радіус дії однієї точки доступу для офісу або ж будинку зазвичай не перевищує 250 метрів в умовах відкритого простору. З цієї причини у великих приміщеннях встановлюють кілька пристроїв.

Чим внутрішня точка доступу відрізняється від ретранслятора?

Як і репітер, точка доступу працює з активною мережею та збільшує зону покриття. Однак ретранслятор просто приймає сигнал і передає його далі, що призводить до втрат швидкості. Точки доступу же здатні розширювати зону покриття бездротової мережі без втрати швидкості, бо вони значно складніше, ніж репітери.

Основні характеристики точок доступу

Всі моделі підтримують певний стандарт вай-фай. Так, якщо вам потрібна точка доступу для будинку, можна вибрати варіант стандарту 802.11.n. Його максимальна швидкість передачі даних досягає 600 Мбіт/сек. Однак якщо вам потрібна wifi точка для офісу, краще зупинити свій вибір на пристрої з підтримкою стандарту 802.11.ас або 802.11.ах. У першому випадку максимальна швидкість досягає 6 Гбіт/сек, а в другому — становить понад 9 Гбіт/сек.

Важливо! Зазначені вище показники швидкості — це значення, які замірялися в ідеальних умовах: при відсутності радіочастотних перешкод і фізичних перешкод. На практиці ж швидкість передачі даних трохи нижче.

Для вибору оптимального пристрою має значення й частотний діапазон, який підтримує точка доступу. Це може бути 2,4 або 5 ГГц. Перший варіант сумісний з більшістю клієнтських пристроїв, проте у нього мало каналів, які не перекривають один одного. З цієї причини частота досить завантажена, що може вести до зниження якості сигналу. Також для діапазону характерна чутливість до електромагнітного випромінювання. Зате він стійкий до фізичних перешкод. З діапазоном 5 ГГц все навпаки. Він сумісний з меншою кількістю клієнтських девайсів, але має багато каналів, які не перекривають один одного. Це означає, що завантаженості тут менше, а значить якість сигналу залишається на високому рівні. До радіочастотних перешкод сигнал в цьому діапазоні менш чутливий, проте гірше проходить крізь фізичні перешкоди.

Порада: для офісу або багатоквартирного будинку підійде точка доступу з підтримкою обох діапазонів.

Що ще важливо враховувати:

  • Потужність передавача — чим вище, тим краще.
  • Коефіцієнт посилення антени — чим більше показник, тим якісніше сигнал.
  • Стандарт шифрування вай-фай — найбезпечнішими вважаються моделі з підтримкою WPA2.

Для офісу, готелю або кафе хороші точки доступу, які підтримують PoE. Це особливо зручно, якщо планується купувати кілька пристроїв. Така технологія забезпечує одночасне живлення та передачу даних через один кабель типу вита пара. Це дає більше свободи при виборі місця розміщення та позбавляє від зайвих дротів.

Також зручні моделі з інтегрованим принт-сервером. У цьому випадку будь-який користувач локальної мережі зможе підключатися до сервера. Для зберігання даних зручні девайси з функцією FTP-сервера.

Внутрішні точки доступу – часті запитання

? Як налаштувати точку доступу, і чим вона відрізняється від роутера?

Ви знайдете докладну інформацію в нашій статті про налаштування точки доступу та про відмінності між роутерами й точками доступу.

✈ Як проводиться оплата та доставка?

Доступний самовивіз з точок видачі та магазину. Це безкоштовно. Також є інші варіанти, які ви можете подивитися тут.
Оплату приймаємо готівкою, банківською картою, також можливий банківський переказ.