МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Флешки 128 Gb

За популярністю
товарів
Скинути всіОб'єм пам'яті:128 Gb товарів

Для яких завдань підійде флешка на 128 Gb

Обсягу пам'яті в 128 Гб на портативному пристрої зберігання інформації достатньо для їх використання в різних актуальних практично для кожного користувача завданнях. Прикладами такого її застосування можна виділити такі:

  • Зберігати і переносити великі файли мультимедійних форматів. Флешки на 128 Gb вельми зручні в зберіганні великої кількості великих файлових даних, на кшталт відеозаписів і фільмів з високою роздільною здатністю, великих колекцій фотографій, музичних добірок, архівів зображень і документів, а також іншої об'ємної цифрової інформації. Їх усі можна надалі не тільки передати на інші USB-пристрої, а й відтворювати за допомогою останніх.
  • Робити резервні копії важливих і необхідних вам даних. Завдяки флеш-накопичувачу такої ємності, вам доступне створення запасних копій необхідних файлів з особистого або робочого ноутбука, комп'ютера або іншого пристрою з USB виходом. Так ви убезпечите свої дані від втрати в разі незапланованих проблем, що виникають з вашим головним сховищем.
  • Встановити операційну систему, утиліти або програми. USB накопичувач на 128 Gb може стати "інструментом" в оновленні застарілої або вже несправної ОС, за допомогою створення з неї завантажувального диска. Так, ви зможете відновити систему або усунути проблеми з комп'ютером у будь-який зручний для вас час. Також, попередньо розмістивши на таку флешку бажані програми, утиліти тощо, ви можете запускати останні і користуватися ними на інших комп'ютерних системах без необхідності в установці.

Найкращі виробники флешок на 128 Gb

USB флешка 128 Gb є пристроєм з модельних рядів безлічі сучасних компаній, але серед останніх, як найбільш відомих і надійних виробників, виділяють такі:

  • SanDisk завоював довіру клієнтів своїми високоякісними пристроями. Спеціалізуючись на виробництві різних накопичувачів, він робить акцент на надійності, справності та довговічності своїх флеш-пристроїв. Його флешки на 128 Гб представлені різними стильними лінійками.
  • Samsung, який давно став фахівцем у виробництві електроніки, сфокусував своє виробництво на створенні високоякісних флеш-накопичувачів різних ємностей. Також ним вводяться у виробництво інноваційні технології та використання надійних компонентів.
  • Kingston, як один з провідних брендів з виробництва USB-флешок у світі, пропонує різноманітність моделей, зокрема реалізуючи їх за доступними цінами, з вельми гідною якістю.
  • Transcend також є фахівцем з виробництва пристроїв зберігання даних різних об'ємів, готовий запропонувати високоякісні та продуктивні товари, включно з флешками на 128 Гб.
  • ADATA також знають як бренд з великим асортиментом USB-флеш-накопичувачів, з різноманітними характеристиками і дизайнами. Крім того, він відомий впровадженням своїх інноваційних рішень і доступними "цінниками" на свої флешки пам'яті.
  • Corsair також користується величезним попитом по всьому світу, оскільки випускає високоякісні комп'ютерні флешки. Крім різноманітності вибору, воно пропонує і високопродуктивні та надійні товари.

Купити флешку на 128 Gb в Києві та Україні

Підібрати і придбати онлайн флешку на 128 Гб від однієї з надійних компаній-виробників вам можуть допомогти компетентні менеджери інтернет-магазину EServer. Зробити вибір ви можете і самостійно, в чому допоможе вельми зручний і корисний фільтр на сторінці сайту, де потрібно просто відзначити бажані параметри пристрою.

Купити флешки на 128 Gb у EServer можна як стандартні, так і спеціальні високошвидкісні. Також у нас є типи флешок з підвищеним захистом корпусу і з технологією захисту інформації на ній.

У нас до продажу доступні флешки на 128 Гб з актуальними нині інтерфейсами - USB Type-C, стандартним USB версії 2.0, 3.0, 3.1 або 3.2, а також microUSB і навіть Lightning. Також у вас є можливість підібрати бажаний матеріал корпусу і його колір, оскільки ми пропонуємо різні їхні варіації.