Серверні стійки

Показано всі 27 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 27 результати
Висота, U
Глибина, мм
Конструкція
Тип стійки
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Телекомунікаційні стійки, представлені в каталозі інтернет-магазину EServer, являють собою металеві конструкції, призначені для розміщення мережевого і серверного устаткування. Як правило, вони мають каркас у вигляді відкритого стелажа, що складається з основи і однієї або двох рам (стійка серверна дворамна), безпосередньо в які монтуються пристрої.

 стійки для мережевого обладнання

Особливості серверних стійок

Рекові стійки для серверного обладнання використовуються, як правило, в якості альтернативи телекомунікаційним шафам. На відміну від шаф, вони є більш економічним рішенням, підходять в тих випадках, коли пріоритетним фактором є швидкий і зручний доступ до обладнання і його природний обдув без спеціальних пристосувань, а не захист. Наприклад, в серверних кімнатах або інших приміщеннях, де встановлено велику кількість обладнання.

Практично всі телекомунікаційні серверні стійки створюються в єдиному конструктиві 19 дюймів, що становить 48,26 сантиметрів. Це відстань між вертикальними напрямними, прийнята за стандарт у сфері мережного обладнання і дозволяє встановити в 19 дюймові стійки будь-який телекомунікаційний пристрій. Серверна стійка 19 дюймів, представлена в розділі, може мати глибину від 400 до 750 міліметрів. При виборі рекової стійки по даному параметру слід зважати виключно на габарити устаткування, залишаючи при цьому 10-15 сантиметрів “про запас” (вони знадобляться, коли прийде час прокладати кабелі і підключати роз’єми з задньої сторони стійки).

Види моделей

На нашому сайті представлено два види стійок:

  • Серверні стійки LITE
  • Серверні стійки RACKMOUNT

Стійка підлогова 19″ на внутрішніх вертикальних напрямних має ряд отворів. Ці отвори служать для кріплення пристроїв всередині рекової стійки. Висота кроку для установки обладнання вимірюється в спеціальних одиницях-юнітах. Один юніт дорівнює 44,45 міліметрів. Відповідно, в залежності від того, яку висоту в юнітах має стійка, і розраховується максимально можливий для установки обсяг обладнання. У нас ви зможете знайти серверні стійки висотою від 8U до 48U.

Телекомунікаційна стійка 19″ може бути виготовлена в збірному або зварному варіанті. Збірні стійки поставляються в розібраному вигляді. Всі комплектуючі необхідно збирати безпосередньо на місці установки. Така відкрита стійка є більш зручною для транспортування, проте її функціональні якості поступаються звареним. Зварні телекомунікаційні стійки – це цілісні конструкції, перевозити котрі досить незручно. Але це компенсується високою жорсткістю і надійністю конструкції, що дозволяє розміщувати на них обладнання з великою вагою. Зварна відкрита монтажна стійка може бути також оснащена роликами, за допомогою яких буде забезпечена її певна мобільність.

Якщо у вас є сумніви у виборі 19″ стійки чи шафи, важливо, щоб ви оцінили власні потреби і позитивні сторони кожного з варіантів. Так, одна з переваг, якими володіє серверна стійка – ціна. Виконуючи ті ж функції, що і шафа, вона коштує відчутно дешевше. У порівнянні з шафами, рекові стійки набагато більш компактні, що часто має досить велике значення в заповнених обладнанням серверних кімнатах. Стійка відкрита 42U, наприклад, забезпечує відмінний доступ до обладнання, не потрібно витрачати час на відкриття замків на дверях, а іноді – навіть демонтаж пристроїв з шаф, щоб отримати доступ до роз’ємів на задніх панелях, як у шафах. І якщо саме приміщення досить добре захищене від проникнення зловмисників, то в цьому випадку перевага знову на боці стійок. Ще один важливий фактор – зручність і простота збірки. На підготовку нової стійки до роботи піде буквально кілька хвилин, у той час як установка шафи може зайняти годину і більше. Крім того, стійка дворамна 19″ транспортується з набагато меншими зусиллями, ніж телекомунікаційні шафи аналогічної місткості.

Якщо вашої організації потрібна серверна стійка, купити її ви можете прямо тут і зараз, в інтернет-магазині EServer. Просто зателефонуйте нам, і фахівці нашого магазину допоможуть вибрати найбільш підходящу стійку для вашої локальної мережі.

Серверні стійки – часті запитання

? Що необхідно придбати до серверної стійки?

Тут Ви знайдете всі необхідні аксесуари для шаф і стійок

? Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.