МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Пости керування кнопкові

За популярністю
товарів

Пости управління кнопкові: сфери застосування та різновиди

Щоб зробити процес управління роботою обладнання, машин, систем, механізмів і верстатів злагодженим і ефективним, на різному виробництві використовуються пости кнопкові. Ці сучасні комутаційні пристрої активно застосовуються для побутових і промислових потреб, автоматизуючи здійснюваний на них робочий процес.

Кнопкові пости управління продаються з уже розміщеними в них кнопками, реле, тумблерами та іншими видами сигнальної світлової арматури. На них вже нанесені стрілки "Вгору/Вниз" і "Вліво/Вправо", покажчики типу "Старт/Стоп" і знаки ввімкнення і вимкнення.

Застосовують кнопковий пост в електричній схемі систем автоматизації технологічних процесів. Наприклад, ними виконується дистанційний запуск/стоп реверсивного і нереверсивного типу пускачів. Будучи низьковольтним видом обладнання, такі пости комутують електричні ланцюги зі змінною напругою до 660 Вольт і постійним струмом до 440 Вольт.

Нині пости управління виробляються з розрахунком на 1, 2, 3 або десяток настановних гнізд (портів). Випускаються вони виробниками з різними кольорами кнопок і з різним способом фіксації - із самоповерненням і самофіксацією. За формою корпус консолі може бути грибоподібним, утоплюваними або циліндричним. Виготовляється він із пластику або стійкого до корозії металу.

Пост кнопковий може мати різний ступінь захисту, аж до IР66 і навіть мати вибухозахисні показники. Таке обладнання відмінно підходить для виробництв хімічних речовин, виробничих приміщень з підвищеним показником вологості, безліччю пилу і вибухонебезпечною сумішшю газів. Додаткову герметичність їм надає високоякісний гумовий сальник.

Також, за своїм виглядом, кнопкові пости можуть бути набірними - дають змогу користувачеві самостійно підібрати натискний механізм за формою і виглядом та укомплектованими - доповненими іншими елементами управління (ручками, важелями, перемикачами або дисплеями) для забезпечення ширшого набору функціональних можливостей.

Переваги використання постів кнопкових

Кнопкові пости у своєму застосуванні несуть кілька основних важливих плюсів: дають змогу здійснювати на відстані ввімкнення і вимкнення агрегатів, механізмів тощо, їх ручне або ж аварійне вимкнення, перемикання рушійного ротора, переміщення продукції, що виготовляється, конвеєрів і механізмів у чотирьох базових напрямках. Зручність управління такими постами підкріплена окремою колірною ідентифікацією кожної кнопки дії і наявністю на них різних написів з тією чи іншою командою.

У всіх корпусів постів ергономічний дизайн, що дає змогу розташувати в них бажану кількість дротових вводів і кнопок. Процедури зі збирання та розбирання також прості і вимагають простого вкручування/викручування пари гвинтів. Кнопкові пости мають ще одну важливу для безпеки співробітників перевагу - вони можуть укомплектуватися кнопкою-перемикачем, що закривається на ключ. Це надійно фіксує положення важеля і дає доступ уповноваженому колу осіб.

Вироби підходять для встановлення на металеві дин-рейки, вбудовані всередині розподільних щитів. Для монтажу знадобляться лише тестер напруги і викрутка. Така фіксація унеможливить ймовірне зміщення корпусів під час експлуатації.

Пост кнопковий, за правильної експлуатації, може прослужити до 10 років включно, що також є плюсом.

Вибір кнопкових постів керування

Підбираючи пости керування, обов'язково враховуйте сферу їхнього використання, адже на ній ґрунтується необхідний ступінь захисту виробу, а також технічні дані та кількість кнопок, необхідних для керування.

Також звертайте увагу на тип вбудованих кнопок, оскільки тип кнопки визначає і її мету. Так, моментальна кнопка (з натисканням і відпусканням) і перемикач (залишається в натиснутому стані) активуються різними способами і тому більш-менш підходять для тих чи інших завдань.

Врахуйте функціональні вимоги консолі, тобто якими функціями та операціями повинні вміти керувати пости кнопкові. Від цього буде різнитися набір кнопок і елементів управління.

Також звертайте увагу на їхню сумісність, якщо є потреба в їхній інтеграції до вже наявної системи або до тієї, яка буде потенційно підключена.

Перевірте, чи мають обрані пости управління індикацію та маркування і наскільки вони наочні та зручні, адже це допоможе користувачеві швидко зчитувати, які функції активовані.

Купити кнопковий пост управління в Києві та Україні

Спеціалізований інтернет-магазин EServer надає можливість купити кнопкові пости з показниками захисту IP40-IP65 в Києві та з доставкою по всій країні. Тут товари цієї категорії, як і супутні їм вироби та суміжні мережеві й електротовари, сертифіковані та відповідають необхідним ДСТУ. У нас пости кнопкові представлені різноманітним типом кнопок, а також різною кількістю і видами контактів. При цьому ціна на пости кнопкові від EServer буде вигідна і конкурентна по Києву та Україні.