МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

ОЗП Kingston

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:Kingston товарів

Оперативна пам'ять Kingston - найкраще рішення для ігор і роботи

Підбір оперативної пам'яті (ОЗП) вимагає відповідального підходу, оскільки саме від неї залежатимуть кінцеві показники швидкодії та продуктивності вашого персонального комп'ютера. Золотим стандартом на сьогодні вважають модуль пам'яті Kingston, оскільки за роки свого існування оперативні запам'ятовуючі пристрої цієї марки стали гарантами високої продуктивності, надійної роботи і відповідності різноманітним користувацьким потребам.

Сьогодні ОЗП Kingston користується великою популярністю у геймерів, професіоналів і користувачів із різними хобі з різних сфер - веб-дизайнерів, копірайтерів, програмістів, журналістів, відеомонтажерів, контентмейкерів, техноблогерів і багатьох інших. Це обумовлено тим, що оперативка від Кінгстон незмінно вирізняється високоякісними матеріалами, з яких її виготовлено, а також різноманітністю вибору моделей і їхніми справді відмінними технічними показниками. Зважаючи на це, багато користувачів вважають за краще впровадити у свою збірку ПК ці ОЗП.

Так, ОЗП Kingston є найкращим на сьогодні рішенням для ігрових і робочих ПК, адже його чудова репутація підкріплена надійністю і якістю продукції. 

Класифікація оперативної пам'яті Кінгстон

Оперативна пам'ять Kingston доступна до купівлі у двох стандартах форм-фактора: 

  • DIMM. Це категорія модулів пам'яті, призначених для використання в серверах і в настільних комп'ютерах. Зазвичай їм властивий великий розмір і велика ємність пам'яті, як порівняти з SODIMM.
  • SODIMM. Ця оперативка Кінгстон створена спеціально для пристроїв з обмеженим простором. З цією метою їй було надано більш компактний розмір. Її застосування охоплює лептопи, а також компактні різновиди стаціонарних комп'ютерів та інших мобільних пристроїв.
  • Купити ОЗП Kingston також можна з різним типом пам'яті:
  • DDR3 є наступним поколінням після DDR2, які вже не такі популярні. У середньому вона може досягати 12,8 ГБ/сек під час передавання даних і має низьке енергоспоживання.  
  • DDR4 - один із крайніх стандартів типу DDR. Ним забезпечується ще більш високошвидкісний трансфер даних - близько 33 ГБ/сек. Крім того, оперативна пам'ять Кінгстон DDR4 має більшу ємність і поліпшену енергоефективність. 
  • DDR5 є новітнім рівнем пам'яті ОЗП Kingston. Йому під силу забезпечення ще більшої швидкості в 48 ГБ/сек і поліпшеної ефективності. Зазначимо, що цей модуль, зважаючи на новизну, фізично не підходить до слотів попередніх поколінь.

 Купити оперативну пам'ять Kingston у Києві та Україні

Оперативна пам'ять Kingston доступна до онлайн-покупки на сайті магазину EServer. Тут вона представлена у всіх трьох актуальних нині типах пам'яті, а також в обсягах 4, 8, 16 і 32 гігабайти. Купити оперативку Кінгстон ви можете з однією або двома моделями в наборі. Також доступний її вибір за іншими технічними показниками, властивими цьому типу пристроїв. Усі пропоновані нами моделі пройшли необхідну сертифікацію якості та мають офіційний гарантійний термін у 99 місяців!

Кваліфікація наших менеджерів дозволяє їм проконсультувати вас у підборі ОЗП Kingston і будь-якого іншого товару з нашого онлайн-каталогу EServer.