МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Дюбелі

За популярністю
товарів
Дюбель-кліпса Cor-X UT11-18 100шт.
Дюбель-кліпса Cor-X UT11-18 100шт. 256_256.jpg
В наявності
6396 грн
Дюбель-кліпса Cor-X UT19-25 100шт.
Дюбель-кліпса Cor-X UT19-25 100шт. 256_221.jpg
Тимчасово немає
73 грн
Кріплення «ялинка» для проводу плоске 14×6 мм, АСКО-УКРЕМ
Кріплення «ялинка» для проводу плоске 14×6 мм, АСКО-УКРЕМ 256_205.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Кріплення «ялинка» для проводу плоске 10×5 мм, АСКО-УКРЕМ
Кріплення «ялинка» для проводу плоске 10×5 мм, АСКО-УКРЕМ 256_205.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Кріплення «ялинка» для проводу кругле ∅16 мм, АСКО-УКРЕМ
Кріплення «ялинка» для проводу кругле ∅16 мм, АСКО-УКРЕМ 256_205.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни

Дюбелі - надійне кріплення для різних поверхонь

Дюбелі є різновидом кріплень загального призначення. Оскільки ці спеціалізовані розпірні вироби призначені для використання в комплекті зі стандартними шурупами, саморізами або ж метричними гвинтами, створені вони з таких матеріалів, які дають змогу їм витримувати навантаження останніх. Також їхня продумана конструкція із зовнішніми ребрами або шпилями дає змогу створеному за їхньої допомоги кріпленню бути надійним і довговічним. 

Дюбелі стали універсальним, надійним і вельми зручним рішенням, оскільки за допомогою їх можна організувати кріплення на різноманітних типах поверхонь, зокрема й жорстких. Різні їхні варіації можна застосовувати для створення кріплень у бетоні, блоці, газобетоні, ДСП, гіпсокартоні, природному камені, порожнистій і повнотілій цеглі. Крім того, вони активно використовуються в установці кронштейнів, освітлювального обладнання, меблевих елементів і безлічі видів інших побутових предметів, що вимагають додаткового кріплення на поверхню.

Чому дюбелі користуються попитом?

Вагомими причинами, які сприяють стабільній затребуваності дюбелів, можна вважати такі:

 • Простоту в монтажі та його швидкість. Ці елементи кріплення досить легко встановлювати і використовувати навіть новачкові. Так, крім будівельників і ремонтників, їх активно застосовують і рядові користувачі, і домашні майстри.
 • Надійність створеного кріплення: Їх продумана конструкція розрахована на створення якісної фіксації, стійкої до навантажень. Зважаючи на це, їх можна сміливо застосовувати, коли потрібно закріпити важкий предмет або ж є необхідність у забезпеченні міцного кріплення між елементом і поверхнею.
 • Універсальність у застосуванні: Типів дюбеля досить багато, тому він є універсальним рішенням для безлічі умов і різновидів поверхні. Це робить їх зручними для застосування в різних проектах, пов'язаних із будівництвом і ремонтом. 
 • Доступність вартості: За своєю ціною ці вироби настільки доступні, що дозволити придбати їх у великій кількості може кожен, тому придбання дюбелів різних видів привабливо для широкого кола споживачів.
 • Довговічна служба. При правильній установці дюбеля і з урахуванням того, що він виготовлений з якісного матеріалу, кріплення з ним вірно прослужить довгий час.

Різновиди дюбелів

Дюбелів існує велике розмаїття, але насамперед найбільш звична їхня класифікація створена відповідно до їхньої форми. Залежить вона від їхнього цільового призначення і передбаченого способу кріплення. Так, список найбільш поширених форм включає такі їхні варіанти:

 1. Клиновидний за формою дюбель випускається зі сталі і призначений для створення кріплень у жорстких і щільних матеріалах. До цього типу належать і дюбелі для бетону, цегли, каменю, а також сталевий дюбель фасадний, спеціально створений для фіксації твердих облицювальних матеріалів. Монтаж такого виробу відбувається за рахунок його розширення при введенні саморіза в отвір, що забезпечує міцність зчеплення з основою.
 2. Дюбель-ялинка є спеціальним типом, який використовується за необхідності кріплення важкого предмета до гіпсокартонної або гіпсової стіни. Ялинкова форма забезпечена виступами/ребрами, розташованими по всій довжині дюбеля.  Під час монтажу вони розсуваються всередині стінки і надійно зчіплюються з нею, оскільки після введення розгортаються і створюють широку опору для виробу.
 3. Штирьовий варіант застосовують при кріпленні об'єктів до м'яких матеріалів на кшталт гіпсокартону, дерева і пластику. Вони передбачають введення в попередньо висвердлений отвір і кріпляться завдяки різьбі або рифленню.
 4. Анкерний дюбель також має металевий корпус і теж розрахований на кріплення важких конструкцій до бетонної або цегляної поверхні. Маючи кільця або петлі на корпусі, що розширюються, він, завдяки їхньому розгортанню в отворі, міцно кріпиться до об'єкта.
 5. Дюбель-хомут створений для фіксації труб, проводів і кабелів до стіни, стелі та інших поверхонь. По суті своїй це пластиковий або металевий корпус, що має затискач-хомут у вигляді якоїсь петлі. В останній вставляється трубчастий виріб, після чого дюбель фіксується в заздалегідь просвердлений отвір. Також він може мати місце для шурупа і закручуватися/забиватися в площину. Дюбель-хомут дає змогу закріпити кабельну систему і трубу, запобігаючи їхньому зсуванню.
 6. Дюбель-кліпса розрахований на кріплення електропроводу, кабелю або труби до стіни, стелі тощо. Такий дюбель купити можна в металевому і пластиковому варіанті. Його форма з кліпсою або затискачем для вставки об'єкта дасть вам змогу безпечно і з легкістю закріпити дріт і трубу. 

Купити дюбелі в Києві та Україні

Придбати онлайн дюбель пластиковий різних форм завжди можна в нашому інтернет-магазині. EServer пропонує клієнтам дюбелі високої якості від провідних марок-виробників з Німеччини (Cor-X), Японії (E. NEXT) і України (АСКО-УКРЕМ і IEK). Вони доступні до покупки в упаковці по 50 або по 100 штук. 

Купити дюбелі форми "хомут", "ялинка" і "кліпса" ви можете з різними розмірами і діаметрами. 

Співпрацювати з EServer вельми зручно, оскільки ми надаємо своїм клієнтам можливість оплати замовлення різними способами, зокрема оплати при отриманні, а також можливість обміняти/повернути товар у період до 14 днів. Крім того, ми готові проконсультувати вас щодо вибору відповідних дюбелів для ваших цілей.