МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Розподільчі коробки і шафи

За популярністю
товарів

Телефонні розподільні коробки та шафи є важливими компонентами телекомунікаційних мереж. Вони призначені для проведення монтажних робіт, в результаті яких вхідний телефонний кабель розподіляється між номерами кінцевих абонентів.

 
Купити Розподільчі коробки і шафи - фото
 

Особливості розподільних коробок

Коробки розподільчі телефонні (КРТ) розміщуються, як правило, в будинках – їх встановлюють у сходових прольотах, в коридорах, службових кімнатах, а також в інших приміщеннях незалежно від того, опалюються вони чи ні. Існують також коробки зовнішнього виконання, призначені для установки зовні будівель. Вони виготовляються з більш міцних матеріалів, герметично закриваються і оберігають пристрої всередині від несанкціонованого доступу і небажаних впливів навколишнього середовища, а також виконують свою основну функцію – забезпечують комутацію між кабелем і абонентськими телефонними лініями. В даному розділі каталогу EServer представлені різні типи коробок, об’єднаних єдиною ціллю – з’єднувати магістральні кабелі з абонентськими номерами.

Розподільні коробки являють собою досить прості по конструкції пристрої, які, тим не менш, виконують важливі функції для телефонної мережі. Вони складаються з таких простих елементів, як:

  • безпосередньо корпус з пластику або металу;
  • хомути, закріплені всередині коробки.
 

Прямою функцією розподільних коробок є зберігання і забезпечення безпечної і безперебійної роботи плінтів-спеціалізованих пристроїв, призначеної для зручної комутації між мережею і кінцевими абонентами. Відповідно, хомути, розташовані в коробках, мають ряд монтажних отворів, що дозволяють закріпити на них плінти. Деякі коробки спочатку комплектуються плінтом, який вже встановлений всередині, і хомути в таких моделях просто не потрібні.

Коробка під плінт може бути виготовлена з металу, або з пластику (ударостійкий полістирол з властивістю самозатухання).

Зовнішні коробки завжди мають металевий корпус з антикорозійним полімерно-порошковим покриттям. Дверцята закриваються на замок ключем, або спеціальною викруткою.

Конструкція корпуса коробок завжди передбачає наявність двох отворів для введення-виведення кабелів. Як правило, багатожильний магістральний кабель вводиться в коробку через отвір у верхній частині корпусу. Виводиться телефонний кабель зазвичай через вікно знизу. Деякі виробники модифікують коробки таким чином, що і входить, і виходить отвір знаходилися на одній стороні корпусу.

Кількість плинтів

Ключовою характеристикою розподільних телефонних коробок є кількість місць для плінтів. А це, в свою чергу, залежить від габаритів коробки і від конструкції хомутів. Найчастіше використовуються КРТ, що вміщають до 40 плинтов, але зустрічаються коробки місткістю до декількох сотень плинтов. Так, коробка під 10 плінтів із замком стане оптимальним рішенням для більшості телефонних мереж.

Особливості монтажу

Алгоритм монтажу телефонних розподільних коробок включає ряд дій, дотримання яких гарантує надійну установку конструкції. Перш за все, необхідно вибрати найкраще місце для її монтажу. В ідеалі це повинна бути рівна стіна, а зверху і знизу до коробки повинен бути вільний доступ для зручного підведення кабелів. Коли точка установки визначена, настає найкращий час для складання схеми розміщення плінтів і проводки кабелів до них і від них. І лише після цього можна приступати до монтажу коробки за допомогою передбачених її конструкцією коштів (дюбелі, саморізи і т. д.).

Шафи

Ви також можете звернути увагу на розподільні шафи, представлені в даному розділі. Шафа під плінти телефонні виконує функції, аналогічні розподільним коробкам. Виготовляються вони з металу товщиною 1,2 міліметра, поверхня покрита порошковими полімерними фарбами, що забезпечують надійний захист від корозії. Всі шафи оснащуються надійними замками на дверях, в деяких моделях встановлюється по два замки. Основна особливість шаф полягає в забезпеченні підвищеної безпеки кабельних ліній і плінтів всередині корпусу.