МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Модульні автоматичні вимикачі

За популярністю
товарів

Модульний автомат необхідний для захисту мереж від аварійних ситуацій.

Що таке модульний автоматичний вимикач? Призначення пристрою

Модульні вимикачі являють собою пристрої, які використовуються для багаторазового захисту електричних мереж та електроустановок у разі перевантаження за напругою та струмом, включаючи короткі замикання.

Навіщо використовуються модульні автоматичні вимикачі?

Таке обладнання захищає від ураження струмом людей, а також забезпечує захист від спалаху, якщо проб'є ізоляцію. Модульний вимикач використовується на виробництві, а також у побутових умовах.

Так, при виникненні позаштатної ситуації модульний автомат розмикає електричний ланцюг, використовуючи тепловий або електромагнітний механізм розчеплення. До речі, сучасні моделі, як правило, використовують обидва механізми, що дозволяє пристрою захищати мережу як при тривалому навантаженні, так і при сильній короткочасній перенапрузі.

Примітка: автоматичні модульні вимикачі випускаються в корпусах, що мають однакову ширину й оснащені кріпленнями для DIN-рейки. Матеріал корпусу представлений термостійким пластиком.

Як купити оптимальний модульний автомат?

Модульні вимикачі відрізняються характеристиками. Спираючись на особливості електропроводки та параметри можна вибрати оптимальний варіант.

Отже, вибираючи модульний вимикач, необхідно брати до уваги чотири ключові характеристики:

  1. Фазність. Однофазні моделі за типом виконання можуть бути одно- та двополюсними. Перші підключаються лише до фази, а другі ще й до нейтралі. Моделі з одним полюсом використовуються для освітлювальних приладів, електричних розеток. А пристрої із двома полюсами використовуються для побутової техніки. Якщо потрібен модульний автоматичний вимикач для трифазної мережі, варто віддати перевагу моделям триполюсного типу або, якщо необхідно підключити заземлення, чотириполюсного типу.
  2. Показник номінального струму. Виробники випускають моделі в основному розраховані на струм до 125 А. Це максимальне значення, при якому автомат не спрацює.
  3. Параметри вимкнення. Цей показник є мінімальним струмом, за якого автомат спрацює: запустить розчіплювач. Пристрої класу А призначені для чутливого до незначної перенапруги обладнання. Варіанти класу В підійдуть для освітлювальних приладів та інших електричних ланцюгів, які передбачають активне навантаження. Пристрої класу С застосовні в побуті та призначені для ланцюгів, які характеризуються помірним пусковим струмом. Девайси D класу застосовуються для промислового обладнання, наприклад, трансформаторів та зварювальних апаратів. Модульні електроавтомати класу Z використовуються з електронікою, а класу К — з ланцюгами, які мають високі показники пускового струму.
  4. Обмеження струму. Ця характеристика свідчить про те, як швидко спрацює вимикач. Існують моделі з показниками до 6 мс, 6-10 мс, а також понад 10 мс.

В EServer можна замовити модульні вимикачі для однофазних та трифазних мереж, що характеризуються різною кількістю полюсів. В асортименті представлені моделі з різними показниками номінального струму та швидкістю спрацьовування. Також у каталозі можна вибрати варіант певного класу для побутового та промислового використання.

Якщо потрібна допомога з вибором, звертайтесь: наші менеджери дадуть професійну консультацію та підберуть оптимальний за характеристиками автоматичний вимикач для ваших завдань.