МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Розумні вимикачі

За популярністю
товарів
Розумний вимикач Aqara QBKG04LM
Розумний вимикач Aqara QBKG04LM 256_256.jpg
Тимчасово немає
1062 грн

Розумні бездротові вимикачі світла

Сучасні технології дають змогу керувати світильниками вже не тільки через вимикач, під'єднаний дротовим способом, а й через бездротовий розумний вимикач світла. Він є невеликим і просто влаштованим механізмом, що працює за WiFi-протоколом. У його конструкцію входять два окремі модулі - приймач (у вигляді реле, вбудованого в джерело освітлення) і передавач (вимикач).

Цей бездротовий пристрій працює за допомогою приймання сигналу з пульта або ґаджета і його передавання до освітлювального приладу. Так, розумні вимикачі забезпечують замикання і розмикання ланцюга, а також, окремі їхні моделі, можуть надавати і ширший вибір зручних та інтелектуальних функцій.

Переваги використання розумних вимикачів

Хоч вам і знадобляться деякі початкові інвестиції та технічне розуміння для їхнього найефективнішого налаштування, wifi вимикачі надають такий спектр переваг, який дійсно це виправдає. Ось кілька явних переваг того, чому сьогодні варто купити розумний вимикач світла:

  • Зручність і комфорт управління освітленням забезпечені можливістю використання смартфона, голосових команд або навіть автоматичних дій. До слова про останнє, розумні вимикачі можуть бути запрограмовані на автоматизоване вмикання/вимикання світла на підставі заданого часу доби, руху, яскравості та інших параметрів.
  • Енергозбереження: такий SMART-пристрій може виконувати автоматичне вимкнення світла, коли воно вже не потрібне, що дає змогу знижувати споживання енергії і, як результат, зменшувати рахунок за електроенергію.
  • Настроюваність: бездротові вимикачі можуть бути налаштовані вами на різноманітні сценарії освітлення під різний час доби і діяльність. Наприклад, ви можете створити затишне освітлення під вечірній відпочинок або ж яскраве для роботи.
  • Керування віддалено: маючи такий wifi вимикач, ви, за допомогою смартфона та інтернет-зв'язку, можете керувати світлом у приміщенні навіть перебуваючи далеко від нього. Ця функція корисна, наприклад, для активації освітлення перед приходом до офісу або будинку або для швидкої деактивації під час або після відходу.
  • Інтегрованість: розумний вимикач світла легко інтегрується з іншими SMART-пристроями: з розумними колонками, системами розумного будинку та іншим. Такою інтегрованістю wifi вимикачі дають змогу створювати більший спектр сценаріїв автоматизації (вмикати світло під час активації охоронних систем або за певної події).
  • Довговічність: зазвичай розумні вимикачі забезпечують довгострокову службу і надійну роботу, а це мінімізує необхідність їхньої заміни.

Як результат, wifi вимикачі виводять управління освітленням на новий рівень і спрощують рутинні маніпуляції з освітлювальними приладами.

Купити WIFI вимикач світла для розумного будинку в Києві

Якісні та сертифіковані бездротові вимикачі можна купити в українського магазину EServer. Тут їхні моделі представлені в одно- і двоклавішному виконанні, з вбудованим або накладним способом установки. Також в EServer можна придбати бічні та центральні кнопки для таких вимикачів.

Купити бездротовий вимикач у нас ви можете з двома бездротовими протоколами на вибір: "Jeweller" або "ZigBee 3.0". Товар представлений від двох популярних нині в Україні виробників розумних пристроїв "Ajax" і "Aqara".

Тим клієнтам, хто хотів би отримати допомогу в здійсненні вибору виробу, можуть допомогти менеджери інтернет-магазину.