Кабель вита пара

Показано 1–48 з 158 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 158 результати
Тип обладнання
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Оболонка кабелю
В упаковці
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Кабель вита пара є найпопулярнішим офісним провідником на сьогоднішній день. Його застосовують для створення домашніх і офісних структурних кабельних систем. Вита пара має ряд переваг виходячи з особливостей свій конструкції.

 кабель для інтернету
Основа провідника – мідь, також може зустрічатись сплав міді та алюмінію (так званий біметал). Провідники кабелю – сплетені попарно. Як правило, один кабель може мати 2 або 4 кручені пари. Зовні кручена пара може мати спеціальний захисний екран. Екранована вита пара (FTP) має додатковий рівень захисту проти електромагнітних хвиль, випромінюваних активною оргтехнікою або паралельно прокладеними кабельними магістралями. Металевий екран повністю поглинає це випромінювання, завдяки чому захищає провідник від перешкод. Неекранована, або ж UTP, вита пара є більш дешевим варіантом, розрахованим на монтаж в місцях віддалених від великого скупчення працюючої офісної або серверної техніки.

Існують провідники різних технічних категорій (3, 5, 6, 6А, 7). Залежно від категорії, кабель має різну частоту передачі даних. Найбільш оптимальним варіантом для офісу є вита пара 5 категорії. Вона підтримує частоту передачі даних до 100 МГц і трафік 100/150 Мбіт/с, на якій працює більшість сучасних офісних мережних стандартів. Такий провід також відмінно підходить і для створення домашньої мережі. Кабель UTP вита пара вважається найбільш оптимальним для домашнього застосування.

Вита пара UTP, незважаючи на менший рівень захисту від електромагнітних хвиль, теж досить часто застосовується в офісних телекомунікаціях. Як правило, це спеціальний тип кабелю для зовнішньої прокладки. Він часто монтується в підземних або вентиляційних комунікаціях. Вита пара FTP зовнішньої прокладки, в свою чергу рекомендується для навісного монтажу по спеціально обладнаних опор або стовпах ЛЕП. Спеціально для цього існує також провід вита пара, посилений металевим тросом. Трос, в якості силового елемента, захищає кабель від різких поривів вітру.

Кабель вита пара 5е вважається найбільш оптимальним варіантом для створення підключень для передачі даних. Вся інформація, яка по ньому проходить, надійно захищена від втрат. Для особливих випадків існує ще такий тип крученоїй пари, як STP. Кабель має подвійний екран, який на 100% захищає провідник від різного роду зовнішнього впливу.

Ретельно розплануйте свою майбутню СКС, враховуючи всі нюанси і перспективу розширення, і після цього визначте вимоги, яким повинен відповідати кабель і як він буде монтуватися.

У нас Ви можете знайти всі типи кабелю вита пара, і детальну інформацію про кожного з них. Для того, щоб зробити правильний вибір, можете зв’язатися з нашими консультантами, і вони детально розкажуть про переваги кожної витої пари, і допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант для Вас. Вони порадять, який кабель вита пара купити Вам найкраще, щоб він відповідав вимогам саме Вашої структурної кабельної системи. Це, у великій мірі, заощадить Вам час, і убезпечить від зайвих фінансових втрат.

Кожен кабель має свою категорію, яка визначає швидкість передачі даних:

  • Кабель категорії 3 – передача даних до 16 МГц;
  • Кабель категорії 5 – передача даних до 100 МГц;
  • Кабель категорії 6 – передача даних до 250 МГц;
  • Кабель категорії 6А – передача даних до 500 МГц;
  • Кабель категорії 7 – передача даних до 600 МГц -1200 МГц.

На кабель вита пара, ціна у нас найбільш лояльна, можете самі в цьому переконатися. У нас безліч зразків витої пари, як вітчизняного виробництва, так і імпортних. Вся продукція сертифікована міжнародними стандартами якості. Також більшість провідників витої пари мають гарантований термін безперебійної експлуатації в розмірі 10-15 років від виробника. Кабель продається в бухтах по 305 і 500 метрів (перед тим як замовити, перевіряйте інформацію в описі позиції).

На всю виту пару ціни в нас на сайті є актуальними. Придбати кабель Ви зможете, зробивши попереднє замовлення через електронну форму, і погодивши його з нашим менеджером.

Доставка здійснюється в найближчі кілька днів за вказаною адресою. Вита пара Київ – швидко, якісно і недорого. Замовте у нас, і Ваша система буде працювати стабільно і ефективно протягом багатьох років.

Кабель вита пара – часті запитання:

✔️ Яку виту пару вибрати?

У статті про відмінності в екранування Lan-кабелю ми докладно описали відмінності кабелів і сфери їх застосування

✔️ Чи можна купити виту пару по метру?

Так, в нашій категорії вита пара по метру Ви зможете придбати необхідний метраж кабелю.

✔️ Який кручений кабель найбільш затребуваний?

Наиболее популярными видами витого кабеля считаются:

✔️ Що необхідно придбати для витої пари?

Тут Ви знайдете всі необхідні аксесуари для витоо кабелю.

✔️ Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.