МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Кабель вита пара

За популярністю
товарів

Кабель вита пара є найпопулярнішим кабелем для інтернету на сьогоднішній день. Його застосовують для створення домашніх і офісних структурних кабельних систем. Вита пара має низку переваг з огляду на особливості своєї конструкції.

Основа провідника - мідь, також може зустрічатися сплав міді та алюмінію (так званий біметал). Провідники кабелю - сплетені попарно. Як правило, один кабель може мати 2 або 4 кручені пари.

Купити Кабель вита пара - фото

Екранування: Вита пара UTP і FTP

Неекранована або UTP вита пара є дешевшим варіантом, розрахованим на монтаж у віддалених місцях від великого скупчення офісної або серверної техніки, що працює.

Зовні вита пара може мати спеціальний захисний екран. Екранований Ethernet кабель (FTP) має додатковий рівень захисту проти електромагнітних хвиль, випромінюваних активною оргтехнікою або паралельно прокладеними кабельними магістралями. Металевий екран повністю поглинає це випромінювання, завдяки чому захищає провідник від перешкод.

Для особливих випадків існує ще такий тип інтернет-кабелю, як STP (захищена) вита пара. Кабель має подвійний екран, який на 100% захищає провідник від різного роду зовнішнього впливу.

Категорії витої пари

Існують провідники різних технічних категорій (3, 5, 5E, 6, 6А, 7). Залежно від категорії, кабель має різну частоту передачі даних. Найоптимальнішим варіантом для офісу є кручена пара 5 категорії. Вона підтримує частоту передавання даних до 100 МГц і швидкість передавання даних до 100Мбіт/c у 2х парах і до 1Гбіт/с у разі використання 4х пар, на якому працює більшість сучасних офісних мережевих стандартів. Такий lan кабель також відмінно підходить і для створення домашньої локальної мережі. Такий витий кабель вважається найбільш оптимальним для домашнього застосування.

Характеристики категорій витої пари

Кожен кабель має свою категорію, яка визначає швидкість передачі даних:

Категорія кабелюПропускна здатність (Гбіт/сек)Робоча частота (МГц)Дальність передачі (м)
Cat 30,1до 16до 100
Cat 50,1 - у двопарного 1 - у чотирипарногодо 100до 100
Cat 5e1до 125до 100
Cat 6до 10 5до 250до 55 100
Cat 6Aдо 10до 500до 100
Cat 710600-1000більше 50
Cat 7A40-1001000-1200до 15
Cat 8/8.125 або 401600-2000до 42
Cat 8.225 або 401600-2000до 30

Показник максимально досяжної пропускної здатності безпосередньо залежить від того, якими є стандарт і реалізація витого кабелю. Варто також зазначити, що досягти показника в 100 Гігабіт на секунду можливо лише використовуючи короткий кабель - довжиною до 50 м.

Як видно з таблиці, найшвидшими варіантами звитої пари є сучасні - Cat 7А і підкатегорії Cat 8, але й коштують вони дорожче. Також згадаємо, що нині найпопулярнішими є категорії витої пари 5е і 6.

Вита пара для зовнішньої та внутрішньої прокладки

Залежно від типу прокладання витий кабель ділять на внутрішній і зовнішній.

Витий кабель для внутрішньої прокладки підходить для застосування в домашньому середовищі та створення розгалуженої кабельної системи в офісах. Lan кабель для внутрішньої прокладки за типом матеріалу оболонки існує в декількох різновидах:

  • У полівінілхлоридній (ПВХ/PVC) оболонці - найпоширеніший тип оболонки витої пари для внутрішнього прокладання, що має гарну гнучкість і міцність, але вона не вогнетривка.
  • У LSZH-оболонці - призначається для умов, що вимагають мінімальної кількості диму і галогенних газів, що виділяється, під час горіння.

Вулична вита пара має оболонку з більш стійких матеріалів (PE (Поліетилен)) і тому сміливо застосовується поза межами приміщень. Розроблено такий інтернет кабель для вулиці в двох варіантах:

  • Без несучого елемента - тип крученої пари без додаткової підтримуючої жили, але з посиленою конструкцією і додатковими шарами для підвищення механічної міцності і захищеності провідників від пошкоджень. Він стійкий до різних зовнішніх чинників.
  • Самонесучий кабель з тросом - має додаткову підтримуючу жилу (трос) зі сталі або склопластику, для підвищення механічної міцності та підтримки кабелю. Така зовнішня вита пара спеціально розроблена для зовнішньої прокладки і підвісного встановлення на висоті (між стовпами і різного роду будівлями). Він міцний і стійкий до деформацій (розтягування, згину і компресії).

Ретельно розплануйте свою майбутню СКС, враховуючи всі нюанси і перспективу розширення, і після цього визначте вимоги, яким повинен відповідати кабель і як він буде монтуватися.

Де купити виту пару в Україні?

У нас Ви можете знайти всі типи кабелю вита пара, і детальну інформацію про кожен з них. Для того, щоб зробити правильний вибір, можете зв'язатися з нашими консультантами, і вони детально розкажуть про переваги кожної крученої пари і допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант для Вас. Вони порадять, який кабель вита пара купити Вам найкраще, щоб він відповідав вимогам саме Вашої структурної кабельної системи. Це, великою мірою, заощадить Вам час і убезпечить від зайвих фінансових втрат.

На кабель вита пара ціна у нас найбільш лояльна, можете самі в цьому переконатися. У нас безліч зразків витої пари, як вітчизняного виробництва, так і імпортних. Вся продукція сертифікована міжнародними стандартами якості. Також більшість провідників крученої пари мають гарантований термін безперебійної експлуатації в розмірі 10-15 років від виробника. Кабель продається в бухтах по 100, 305 і 500 метрів, а також є можливість замовлення кабелю пометрово (перед тим як замовити, перевіряйте інформацію в описі позиції).

На всю продукцію вита пара ціна у нас на сайті є актуальною. Купити кабель вита пара Ви зможете, зробивши попереднє замовлення через електронну форму, або погодивши його з нашим менеджером.

Доставка здійсниться в найближчі кілька днів за вказаною адресою. Також ви можете забрати товар самостійно з точок видачі та магазинів. Вита пара Київ, Дніпро та інші міста України - швидко, якісно і недорого.

Кабель вита пара: часті запитання

✔️ Яку виту пару вибрати?