МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Кардрідери

За популярністю
товарів
Зчитувач флеш-карт Atcom 11953
Зчитувач флеш-карт Atcom 11953 256_256.jpg
В наявності
288 грн
Зчитувач флеш-карт Transcend TS-RDF8K
Зчитувач флеш-карт Transcend TS-RDF8K 256_256.jpg
Тимчасово немає
688 грн

Якими бувають кардрідери?

Види кардрідерів, згідно з їхніми можливостями, розмірами і призначенням, класифікуються на такі:

  1. Стаціонарний кардрідер, призначений для встановлення прямо в слот комп'ютера. Ще його називають внутрішнім або вбудованим. З погляду габаритів, він зазвичай більший, ніж переносні аналоги кардрідерів. Також ним підтримується найбільша кількість форматів флеш-карт. Зважаючи на свою універсальність, стаціонарний кардрідер істотно розширює спектр завдань, які можна вирішити за допомогою застосування одного пристрою. 
  2. Зовнішній - варіант, що підключається до настільних ПК, нетбуків і ноутбуків за допомогою USB-роз'єму. У цього кардрідера компактні розміри, зручний і швидкий тип з'єднання. 
  3. Мобільний кардрідер представлений у вигляді кишенькового пристрою, призначеного для швидкої взаємодії з флеш-накопичувачами. У нього невеликий форм-фактор і він сумісний з обмеженим переліком карт пам'яті.

Переваги використання кардрідера

Крім універсальності у використанні та компактності розмірів, USB кардрідер має інші переваги: 

  • Забезпечення високої швидкості читання даних з носіїв інформації порівняно з підключенням за допомогою кабелів. Цей момент важливий, зокрема, за необхідності обробити великий обсяг даних (наприклад, фотографій і відеоматеріалів з високою роздільною здатністю). 
  • Для їх застосування не потрібне встановлення драйверів: карта пам'яті, яка використовується з кардрідером, розпізнається вашим ПК як окремий знімний диск. Так, для роботи з ним немає необхідності додаткового встановлення драйверів, що значно спрощує роботу з таким пристроєм.
  • Менше навантаження на АКБ пристроїв: під час використання кардрідерів знижується енергоспоживання пристроїв (наприклад, камери), оскільки передача даних і матеріалів не вимагає активного кабельного підключення. Це корисний аспект у збереженні заряду використовуваних пристроїв на тривалий часовий період.

Де купити кардрідери в Києві?

Купити кардрідер від марок, що зарекомендували себе, включно з відомими Transcend, Kingston і Gembird, ви можете у нас в інтернет-магазині EServer. Тут представлені моделі USB-кардрідерів зовнішнього і внутрішнього типу.  

Придбати такий зчитувач флеш-карт ви можете або самостійно на сайті інтернет-магазину, або ж за допомогою прямої консультації з менеджерами EServer.

Весь товар магазину пройшов сертифікацію якості і може бути доставлений в будь-яку точку країни через обраного поштового представника.