МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Гофротруба

За популярністю
товарів

Для чого потрібна гофротруба?

Гофрована труба призначається для застосування в процесі прокладання електричної проводки. Її головне призначення - бути додатковим захистом дроту, що пролягає всередині, від механічного роду впливів. Крім цього, вона служить ще й діелектриком, утворюючи вторинний ізоляційний шар.

Крім того, створено такий клас виробів, як гофротруба для вулиці, з метою захищати встановлені поза будівлями мережі. Їй властиві тривалий термін експлуатації, гідрофобність, стійкість до температурних коливань у межах -20 - 60°С, відсутність реакції під час контакту з активними хімічними сполуками і стійкість перед корозією.

Купити Гофротруба - фото

Гофротруба для кабелю актуальна до застосування, якщо потрібне забезпечення таких показників:

  • Механічного захисту ізоляції. Вимоги ПУЕ свідчать, що у виробничих приміщеннях усі дроти і кабелі, встановлені на менш ніж двометровій висоті, повинні монтуватися в такі труби для прокладки. Також такого захисту потребує підведення проводів до електродвигунів та інших подібних пристроїв, а також проводка квартир, яку розміщують в отвори профілів гіпсокартонних перегородок.
  • Підвищення пожежної безпеки. При високих температурах або загорянні цим виробом виділяються речовини, що обмежують горіння і оплавлення кабелю.
  • Зручності проведення заміни. Кабелі електропроводки, що вийшли з ладу, прокладені закритим методом під штукатурку, для їхньої заміни потрібне виконання ремонту приміщення. Зважаючи на такі складнощі, доцільніше здійснювати таку прокладку в приміщеннях у гофру і, просто витягнувши непридатний кабель, замінити його протяжкою іншого.
  • Безпечного розміщення електропроводки на дерев'яні стіни. Цей випадок вимагає прокладки проводів у вогнетривкі труби, тому дешевше і ергономічніше буде використовувати виріб у пластиковому або металевому виконанні.

Види гофри для кабелю

Купити гофровану трубу можна в декількох варіаціях декількох категорій. За типом виконання буває одношарова модель - з єдиною стінкою між зовнішньою і внутрішньою поверхнями або двошарова - з внутрішнім шаром, зазвичай представленим гладкою полімерною трубкою всередині.

Також гофровану трубу виробляють у декількох видах, що відрізняються міцністю:

  • Легкий вид створюється з негорючого типу пластику з метою використання під обшивкою в гіпсокартонних стінах і стелі.
  • Середній за міцністю - гофра пластикова, для укладання в штроби під штукатурку.
  • Посиленої міцності - з посилених матеріалів або з додатковими шарами. Прокладаються в системах з більш високим тиском, бетонній стяжці та у виробничих умовах.
  • Високоміцна армована гофра для кабелю виконується зі спеціальних матеріалів або зі спеціальною конструкцією і використовується для підземного розміщення кабелів.

Крім цього, виробники створюють гофровану трубу в різних матеріалах ізоляції: ПА, ПП, ПЕ, ПВХ і ПНД.

Гофротруба з ПВХ (полівінілхлорид)

ПВХ гофротруба - це варіація з негорючого пластику, що руйнується під впливом променів сонця, низьких температур і води, тому її місце виключно всередині приміщень. Вибір матеріалу заснований на його хорошому узгодженні з іншими елементами проводки.

Труби з пвх забезпечать якісну прокладку кабелів електроживлення і проводів у таких будівельних конструкціях, як штроби, гіпсокартонні конструкції, порожнечі стін.

Найбільш часте застосування така гофра знайшла у випадках, коли мають бути протягнуті додаткові електропроводи без порушення конструкції.

Гофротруба з ПНД (поліетилен низького тиску)

Гофра з ізоляцією з ПНТ не підтримує горіння, може похвалитися високою стійкістю до ударів, стабільною стійкістю до гниття, навантаження й агресивних середовищ. ПНТ матеріалу не страшні ультрафіолетові промені і хімічні реагенти. Зважаючи на ці фактори, підходить ця гофра для вулиці і під розташування в бетонну стяжку підлог.

Гофра такого виконання витримає великі механічні, адгезійні та кліматичні навантаження. Оптимально підходить до застосування з метою захистити електричну, телефонну, комп'ютерну або ТВ-мережу. Крім того, гофротруби з ПНД можуть застосовуватися в системах вентиляції, каналізації, водопостачання, а також в електротехнічних системах та інших інженерних додатках.

Переваги гофротруби з протяжкою

Гофротруба з протяжкою призначена для втягування кабелю всередину трубки до здійснення її укладання. Незалежно від матеріалу виконання, товщини і конструкційного типу, вона доповнюється спеціального виду металевими зондами, призначення яких - оптимізувати процес затягування кабелю в порожнину. Здебільшого, зонди ці виготовлені з дроту зі сталі, кінець якого загнутий як гак.

Використання труби з протяжкою дає змогу ще й скоротити кількість з'єднувальних елементів і фітингів, адже ці труби можуть бути встановлені в одному шматку без необхідності використання з'єднувальних елементів.

Гофра значно спростить трудовитрати в прокладанні, отже, і прискорить його.

Де купити гофровані труби для прокладання кабелю?

Купити гофровану трубу у великій різноманітності видів і виконання можна в інтернет-магазині мережевого обладнання EServer. Серед асортименту Ви легко знайдете максимально відповідний варіант.

Тут купити гофротрубу для кабелю - значить бути впевненим у тому, що Ви купуєте високоякісний товар, оскільки EServer безпосередньо співпрацює зі своїми постачальниками, відомими виробниками, і має всі необхідні сертифікати.