МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Ізоляційна стрічка

За популярністю
товарів

Ізолента отримала свою назву цілком виправдано і заслужено. Ключова функція електроізоляційної стрічки – ізолювання проводів і кабелів від електричного струму. Зовні Ізолента являє собою рулон самоклеючої стрічки, яка може мати різний колір і матеріал. Цією стрічкою обмотують оголені дроти або дроти з пошкодженою заводською ізоляцією.

Кожна людина, якій доводиться працювати з будь-якими проводами або кабелями, змушений купити ізоляційну стрічку. Це не обов’язково повинні бути професійні фахівці з прокладання кабельних мереж або електрики. Універсальні властивості ізоляційної стрічки знаходять застосування і в побуті. Завдяки изоленте досягається захист провідників від вологи, ультрафіолету, розчинників, солей, а також забезпечується їх герметичність.

 
 

Види ізоляційних стрічок

На сучасному ринку представлена величезна різноманітність ізоляційних стрічок, серед яких легко загубитися. Тому пропонуємо виділити кілька основних видів, найбільш популярних і практичних. Наприклад, якщо необхідна надзвичайно термостійка Ізолента, купити найкраще склотканинну стрічку, здатну ефективно функціонувати навіть при температурах вище 200оС. Високі показники вогнестійкості і термостійкості проявляє слюдяная ізоляційна стрічка.

Але найпоширенішими і в побутовому застосуванні, і серед професіоналів є ізолента ПВХ і бавовняна ізолента. Як випливає з назви, основним матеріалом для виготовлення ізоляційної стрічки ПВХ є полівінілхлорид. Вона виготовляється у вигляді рулону, ширина якого варіюється в межах від 14 до 19 міліметрів. Найчастіше – це ізолента 15 мм ширини. Сторона стрічки, звернена всередину рулону, покрита каучуковим або акриловим клеєм, що забезпечує її липкість. Всі елементи, з яких складається стрічка, нешкідливі для людського здоров’я.

В даному розділі онлайн магазину представлена:

  • синя,
  • зелена,
  • біла,
  • чорна ізолента.
 

Зустрічаються найрізноманітніші забарвлення рулонів. Використання декількох кольорів електроізоляційної стрічки в професійній діяльності допомагає певним чином позначати ті чи інші дроти з метою їх швидкої ідентифікації в подальшому. Чорна або біла ізолента гармонійно вписується в будь-який офісний або домашній інтер’єр. Незалежно від того, якого кольору Ізолента, ціна її при інших ідентичних параметрах не змінюється. Варіації кольорів досягаються за чет використання різних пігментів, які ніяк не впливають на якість і властивості матеріалу.

Тому, наприклад, зелена Ізолента 20м завдовжки і півтора сантиметра шириною коштує стільки ж, скільки і Ізолента ПВХ 20м аналогічної товщини чорного кольору.

Особливості

Ізоляційна стрічка з полівінілхлориду відрізняється такими характеристиками, як:

  • прекрасна розтяжність,
  • еластичність,
  • міцність.
 

Вона забезпечує комфортну роботу при температурах в діапазоні від -30 до +50оС. Цей витратний матеріал має надзвичайно широке коло застосування. Знайома всім синя ізолента активно використовується не тільки для ізоляції, але і для упаковки, закріплення, монтажу та інших господарських операцій.

Відмінні експлуатаційні властивості ізоляційної стрічки ПВХ зробили її справжнім лідером серед ізоляційних матеріалів. Але важливо знати і пам’ятати про її слабкі сторони. Якщо вона все ж займається, починають виділятися вінілхлорид, окис вуглецю, трикрезилфосфат і інші шкідливі речовини.

Крім того, при занадто високих температурах вона може почати плавитися, а на сильному морозі-стати ламкою і втратити клейкі властивості.

Ізолента хб також користується великою популярністю при електромонтажних роботах, коли температура може коливатися між -30 +30оС. Така стрічка виготовляється з прогумованого бавовняного волокна і практично завжди чорного кольору. Ізолента хб буває односторонньою (клейове покриття тільки на одному боці стрічки) і двосторонньої (клейова основа на обох сторонах).

Якщо вас цікавить якісна і надійна ізолента, купити її ви можете безпосередньо в даному розділі інтернет-магазину EServer. При необхідності перед покупкою фахівці нашого магазину дадуть відповідь на всі ваші запитання.