МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Материнські плати ATX

За популярністю
товарів
Скинути всіФорм-фактор:ATX товарів

Що таке материнська плата ATX

АТХ є одним із загальнозатверджених стандартів форм-фактора для материнських плат, розробленим брендом Intel. Його основне призначення полягає у спрощенні дизайну та збільшенні функціональності комп'ютерних систем. Материнська плата ATX зазвичай за розміром становить 305 мм на 244 мм, що робить її одним із найпоширеніших і найбільш затребуваних форматів серед користувачів настільними комп'ютерами.

Крім фіксованого типорозміру, материнські плати ATX мають низку характерних рис: 

  • Їхній розмір дає змогу зручно розміщувати інші компоненти комп'ютерної системи всередині корпусу останньої і приєднувати до неї інші периферійні пристрої. Для цього плати формату ATX оснащені спеціальними слотами, портами розширення і роз'ємами. 
  • Стандарт материнки ATX містить і основний роз'єм для живлення (у стандарті на 24 контакти), і, зокрема, додаткові роз'єми, розраховані на живлення процесора та інших компонентів.
  • Материнською платою ATX забезпечується підтримка різноманітних інтерфейсів розширення, на кшталт PCI Express і M.2. Це передбачає зручне додавання користувачами додаткових відеокарт, мережевих адаптерів, накопичувачів та інших пристроїв.
  • Сумісність материнських плат ATX настільки широка, що дає змогу застосовувати їх із більшістю корпусів настільних ПК і блоків живлення, які призначені для роботи з ними.

Купити материнську плату ATX у Києві та Україні

Материнські плати ATX стандарту на сьогодні найбільш популярні для стаціонарних ПК. Їхні моделі від різних виробників, зокрема всесвітньо відомих ASUS і GIGABYTE, доступні до купівлі в нашому онлайн-магазині. Вибір материнських плат ATX в каталозі і зручний багаторівневий фільтр в EServer дадуть вам змогу протягом буквально декількох хвилин підібрати собі необхідну її модифікацію.     

Купити материнську плату ATX у EServer ви можете не тільки через сайт магазину, але і через наших менеджерів. Крім того, вони можуть надати вам допомогу в підборі цього та інших товарів, якщо у вас є така необхідність. Ми доставляємо товар різними способами і робимо це по всій Україні.