Плінти і хомути

Показано всі 16 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 16 результати
Тип обладнання
Тип патч-панелі
Кількість пар
Тип плінта
Кількість плінтів
Кріплення
Конструкція
Підбір за ціною
Виробник

Плінти мають повне право носити звання бездоганної технології швидкого підключення. Разово оброблені плінти дозволяють за лічені секунди перекомутувати дроти за допомогою найпростіших дій, без застосування пайки, гвинтів та інших додаткових маніпуляцій. Завдяки використанню плінтів монтажні роботи в телефонних та телекомунікаційних мережах здійснюються значно швидше і зручніше, а контакт між компонентами системи зберігається протягом тривалого часу.

кросс плінти і хомуты

Найбільшою популярністю на ринку користується плінт Krone, розроблений однойменною німецькою фірмою і став оптимальним рішенням для монтажу телефонних ліній. Цей пристрій має пластиковий корпус, на одній стороні якого розташовані контакти для під’єднання кабелів, а на іншій – кріплення для установки на хомут монтажний для плінтів або штанги. Основна маса плінтів розрахована на підключення десяти пар провідників, малу частину складають плінти на вісім пар. Плінт 10 має два ряди контактів – один для з’єднання з десятьма парами провідників магістрального кабелю, а другий – для підключення кабелю кінцевого пристрою. Для розшивки плінтів використовується спеціальний ніж, в середовищі фахівців також званий як “рушниця”.

Залежно від характеристик, якими володіє плінт, ціна його також може змінюватися. У число таких важливих характеристик входить, вже згадана раніше, кількість пар і їх нумерація, тип кріплення і функціональне призначення пристроїв.

Якщо мова йде про найпоширеніші десятипарні плінти, то допускаються два варіанти нумерації пар: від 1 до 0, або від 0 до 9. Аналогічно нумеруються і моделі на 8 пар: 1-8 або 0-7. Цифри вказуються безпосередньо поруч з контактами, щоб монтажникам було максимально просто зорієнтуватися.

Спосіб кріплення плінтів крон дозволяє виділити три основних типи.

  1. Модель LSA-PLUS призначена для установки на монтажний хомут кріплення плінтів. Хомут 10 плінтів являє собою металеву пластину, що має профіль у формі букви “П” і 10 місць для кріплення. Тримач плінтів може мати різну кількість місць для встановлення, однаково легко знайти хомут на 1 плінт і хомут на 30 чи більше плінтів.
  2. На моделі серії LSA-PROFIL передбачені кріплення, за допомогою яких вони монтуються на хомут кріплення плінтів і на дві спеціальні круглі штанги, кожна діаметром 12 міліметрів.
  3. Останній тип плінтів є універсальним, він об’єднує можливість окремого використання як хомута плінта, так і штанги в якості кріплення. Плінти можуть бути розміщені в спеціальних коробках, які найчастіше служать для додаткового захисту з’єднань. У коробці закріплюється монтажний хомут 10 плінтів і більше, на який кріпляться пристрої.

Особливості конструкції і функціонального призначення дозволяють ділити плінти на чотири види: з нормально замкнутими і розімкнутими контактами (корпус білого кольору), нерозмикаючими контактами (сірого кольору), а також плінти заземлення (червоний корпус).

Нормально замкнуті контакти використовуються в тих випадках, коли необхідно роз’ємне з’єднання. Стик контактів в таких пристроях зроблений таким чином, що їх можна легко роз’єднати за допомогою штекера. Це дозволяє вимірювати і відчувати роботу ліній будь-якими необхідними схемами. Контакти в таких плінтах оснащуються лабіринтовими виступами, що дозволяють попередньо укладати жили, не закріплюючи їх інструментом.

Плінт телефонний з нормально розімкнутими контактами дозволяє швидко з’єднувати лінійні ланцюги з кінцевим обладнанням. А штекери в даному випадку використовуються для з’єднання контактів.

Контакти що не розмикаються в плінтах забезпечують стаціонарне нерозривне з’єднання. З допомогою контакту відгалуження, розташованого між парою контактів підключається контрольний шнур або розрядники проти надмірної напруги.

Плінт заземлення дозволяє з’єднати всі заземлюючі жили, заведені в розподільний пристрій. Такі плінти оснащуються проводом заземлення, який з’єднується з клемою заземлення або заземленою шиною.

Телефонні плінти купити можна за допомогою форми замовлення на сайті EServer, по телефону або за допомогою електронної пошти.