МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Флешки 16 Gb

За популярністю
товарів
Скинути всіОб'єм пам'яті:16 Gb товарів

Для яких завдань підійде флешка на 16 Gb

Флеш-накопичувачі з 16-ти гігабайтною місткістю надають достатньо місця для зберігання особистих або робочих даних користувача і можуть бути корисні для низки різних завдань. Типовими сценаріями використання пристроїв з таким об'ємом є такі:

  • Портативне зберігання і, за необхідності, перенесення цифрових файлів різного типу між мобільними пристроями. USB-накопичувач на 16 Gb активно купується для збереження на ній фотографій і зображень, документів і відеоматеріалів, музики та інших видів даних. Пристрою такої ємності достатньо і для домашнього використання, і для застосування в офісній роботі.
  • Резервне копіювання файлів. Ви зможете використовувати USB флеш-накопичувач ємністю в 16 гігабайт за необхідності створювати резервні копії важливих для вас даних з вашого робочого або домашнього комп'ютера та інших пристроїв. Так, вами буде забезпечено захист важливої інформації та файлів від втрати при випадковому збої або пошкодженні основного сховища.
  • Завантаження та встановлення ОС на персональний ПК. Флешка на 16 Гб може бути застосована за необхідності перевстановлення операційної системи на комп'ютери або ноутбуки, а крім того з метою створення з неї завантажувального диска, який дасть змогу відновити систему або виконати різні операції з обслуговування.
  • Використання портативних версій додатків і програм користувача. USB флешку на 16Gb, як переносне сховище, також зручно застосовувати для перенесення невеликих програм і додатків з комп'ютера на ноутбук і навпаки. Така можливість особливо актуальна за необхідності частих переносів файлів між робочими і домашніми комп'ютерами.

Найкращі виробники флешок на 16 Gb

Флешки на 16 ГБ виробляють безліч компаній, деякі з яких давно відомі своєю продукцією з перевіреною якістю і надійністю, а також порадують корисними інноваціями. Ось кілька провідних виробників USB флешок:

  • SanDisk - один із найбільш шанованих і популярних на сьогодні виробників. Він пропонує флешки в широкому виборі різноманітності ємності і продуктивності, в тому числі і флешки на 16 Gb, що відрізняються високими показниками надійності і швидкості перенесення даних.
  • Silicon Power - також відомий надійністю продукції, її гідною якістю і широким асортиментом пропонованих пристроїв зберігання даних.
  • Kingston завжди пропонує клієнтам різноманітність моделей накопичувачів, включно з 16-ти гігабайтними USB флешками. Всій продукції марки характерна надійність служби і хороше співвідношення ціна/якість.
  • Transcend надає великий асортимент флеш-накопичувачів. Флешки, що випускаються ним, вирізняються високоякісною збіркою, надійною і довговічною роботою, а також мають хорошу продуктивність.
  • Apacer став відомий не тільки якістю своїх пристроїв зберігання інформації, але й інноваціями в їхньому дизайні, пропонуючи різноманітність форм-факторів, стилів і кольорів флешок. USB флешка 16 Gb від Apacer буде високопродуктивною, а перенесення даних виконуватиме на високій швидкості.

Купити флешку на 16 Gb в Києві та Україні

Якщо ви маєте намір купити флешки на 16 Gb з українського онлайн-магазину, - розгляньте асортимент EServer, адже тут на вибір представлено модельні ряди від різних компаній, зокрема й від зазначених вище. Також ви знайдете бажаний тип USB флеш-накопичувача серед запропонованих: класичні, високошвидкісні, суперкомпактні, моделі з висувним USB, з опцією захисту інформації, з оригінальним оформленням або підвищеним захистом корпусу. При цьому всі різновиди флешок пройшли відповідну сертифікацію.

У EServer доступні флешки на 16 Gb з інтерфейсами USB Type-C, microUSB і USB 2.0, 3.0, 3.1 або 3.2. Тут ви точно знайдете бажану модель!