МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Світлосигнальна арматура

За популярністю
товарів

Що таке світлосигнальна арматура?

Світлова сигнальна арматура є світлотехнічним видом приладів, призначеним для роботи з сигналізаційними системами, що виконують роль індикатора поточного стану електроланцюга. Сфери її використання охоплюють установки енергозбереження, промислову арматуру, автоматичні прилади, електрощити та багато іншого.

Сигнальна арматура це низьковольтний тип обладнання, що має великий попит у споживачів. Вона виготовляється на основі ламп розжарювання, неонових ламп або повністю зі світлодіодів.

Зовні такі сигнальні лампи мають вигляд, як довгасті циліндри з лампочкою або світлодіодом з одного боку. На іншому ж розміщені клеми під кріплення проводів для підключення арматури. Корпус виробу зазвичай представлений міцним пластиком, але також існують варіанти зі сталі та її сплавів. Сигнальна арматура зі сталевим корпусом призначена для місць, що вимагають від подібних виробів відповідності певним умовам експлуатації (це стосується плавильного цеху, цехів, пов'язаних із хімічним виробництвом тощо).

Зазначимо, що сигнальна арматура, в якій використовуються світлодіоди, стійка до вібрацій, а це - безсумнівна перевага для її задіяння у сферах промисловості. Також світлодіодна сигнальна арматура споживає дуже низьку кількість електроенергії, набагато довше служить і не часто піддається поломкам. Ну і до того ж, зазвичай продається за порівняно невеликою ціною, що - важливий плюс.

Для чого потрібна світлосигнальна арматура?

Встановлюється світлова сигнальна арматура в щити, пульти управління. Її головне призначення - подавати сигнали (індикацію) про те, в якому зі станів перебуває під'єднане обладнання: чи запущено якийсь процес, чи з'явилися несправності, чи ситуація аварійна. Також її

індикатори можуть відображати візуальний сигнал про факт знаходження електроприладу або електричного кола під напругою.

З метою знизити витрати, на виробництві часто застосовується світлодіодна світлова сигнальна арматура з лампами різноманітних кольорів і посадкового діаметра.

Арматура для сигналізаційних систем управління, зважаючи на свій пристрій, відрізняється принципом роботи. Її ввімкнення відбувається автоматично при виникненні певних умов: якщо перевищуються допустимі значення струму, відключається напруга, змінюються інші штатні параметри функціонування електричних установок та іншого роду допоміжного обладнання. Здебільшого такий вид аварійного індикатора, як сигнальна арматура, доповнюється зумерами і звуковими сигналами.

Такий прилад, як сигнальна арматура, знаходить широке застосування в різних галузях. Її застосовують в енергетичних і промислових компаніях, а також в автомобільній і дорожній інфраструктурі. Крім того, ці пристрої включаються до складу промислових компонентів, електричних щитів, систем автоматизації та багато чого іншого. Вони використовуються для візуального моніторингу та управління електрообладнанням.

Загалом світлова сигнальна арматура, яка сьогодні вбудована практично на кожен пульт управління, істотно спрощує роботу диспетчера. Саме вона сприяє безпомилковому судженню про стан і ситуацію з кожним приладом, пристроєм або механізмом окремо підключеним до пульта.

Де купити світлосигнальну арматуру в Києві?

У Києві купити світлосигнальну арматуру в широкому асортименті можна у EServer. Ми, як спеціалізований інтернет-магазин електрофурнітури та мережевого обладнання, пропонуємо клієнтам цей та інші види товару тільки з сертифікацією і гарантією.

Тут сигнальна арматура представлена в безлічі варіантів від більш ніж 5 виробників. Товар представлений у різних кольорах виконання індикації, на основі неонових лампочок і світлодіодної матриці, а також з різними ступенем захисту розсіювача і діапазоном робочих температур.

Якщо необхідна допомога в підборі цього та супутніх видів товару, ви можете звернутися до менеджерів магазину EServer.