Медіаконвертери

Показано 1–48 з 64 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 64 результати
Тип конектора
Довжина хвилі, нм
Швидкість передачі даних
Робоча дистанція
Підбір за ціною
Виробник

Робота телекомунікаційних систем часто заснована на двох типах ліній зв’язку – оптоволоконних і мідної витої пари. Комбінування цих технологічно різних середовищ передачі даних дозволяє організувати ефективну кабельну систему. Перетворення оптичних ліній зв’язку в мідні і навпаки здійснює надзвичайно практичний пристрій – медіаконвертер, ціна якого абсолютно виправдовується величезною користю і зручністю користування. Медіаконвертер оптичний дозволяє здійснювати передачу різних типів трафіку. За допомогою даного пристрою кабельні системи, спочатку не розраховані на роботу з оптоволокном, легко модернізуються для інтеграції та обміну даними з ВОЛЗ.

оптичні конвертери

Особливості медіаконвертерів

Медіаконвертер зазвичай являє собою невеликий пристрій з корпусом у вигляді пластикового короба. У ньому в обов’язковому порядку присутній як мінімум один порт RJ 45 і один канал введення оптичного кабелю. У медіаконвертерах – комутаторах кількість портів може бути два і більше. Також тут доступний порт живлення і світлові індикатори роботи пристрою. Прості медіаконвертери з мінімальною кількістю портів здійснюють просту передачу від мідного порту до оптичного і навпаки. У пристроях з функцією комутатора, кадр приймається і після перевірки контрольної суми що передається відповідно до таблиці MAC адрес. Якщо принципово важлива швидка передача даних, то перевага виявляється на стороні найпростіших пристроїв, оскільки медіаконвертери-комутатори затримують сигнал.

Медіаконвертер одномодовий і багатомодовий дозволяє об’єднувати кілька потоків даних для передачі їх по оптоволоконному кабелю за допомогою технології хвильового мультиплексування. Найважливіші характеристики медиаконвертерів – це максимальна дальність передачі інформації, швидкість передачі даних, тип з’єднання, а також місце і спосіб установки пристрою.

Види медіаконвертерів

Залежно від типу роз’ємів, доступних в пристрої, медіаконвертери діляться на кілька типів. По мідних портах сигнал може передаватися в трьох швидкісних режимах. За цим принципом можна виділити медіаконвертер 100Base TX, 10Base TX, а також медіаконвертер 1000Base T. Оптичні роз’єми представлені в чотирьох варіантах, та в них реалізовані різні стандарти. Так, медіаконвертер SC або LC – це медіаконвертер 100Base FX стандарту, в якому швидкість передачі досягає 100 Мбіт/с. Медиаконвертеры з роз’ємом FC призначені для роботи з одномодовим волокном, а роз’єми ST – з одномодовим. Для невеликих мереж з середньою швидкістю передачі даних медіаконвертер купити можна в бюджетному сегменті, а якщо необхідна підтримка швидкості до 1 гігабіта в секунду, краще звернути увагу на більш дорогі моделі з відповідними роз’ємами.

Залежно від рівня мережі можна придбати керований або некерований медіаконвертер FX TX. Користувачам, які потребують базових функцій пристрою, досить буде некерованого медіаконвертера. Його використання не вимагає специфічних технічних знань – досить просто включити медіаконвертер, приєднати кабелі, а пристрій сам забезпечить передачу даних. З огляду на те, що часто медіаконвертер з’єднаний з керованим комутатором, то від нього буде досить зафіксувати і передати на комутатор інформацію про втрати і про лінії, на якій вони відбуваються. В керованих конвертерах реалізовані додаткові можливості адміністрування, які можуть бути затребувані інтернет-провайдерами та великими компаніями зі складними корпоративними мережами.

Деякі моделі медіаконвертерів припускають використання таки пристроїв, як SFP модулі. Можливість використання змінних модулів SFP відкриває великі перспективи застосування медіаконвертера. Завдяки цій функції до нього можуть бути підключені оптичні кабелі будь-якого типу. При цьому медіаконвертер SFP зможе здійснювати передачу даних на відстань, що обчислюється десятками метрів або десятками кілометрів – в залежності від поставленого завдання. Сумісність з SFP модулями робить медіаконвертери надзвичайно гнучкими і практичними пристроями завдяки їх адаптивності і універсальності.

Оптичні конвертери – часті запитання

? Що таке медіаконвертер?

У даній статті описані основні функції сучасних медиаконвертерів.

? Які види медіаконвертерів найбільш затребувані?

✈ Як здійснюється оплата та доставка?

Товар можна забрати самовивозом з наших офісів в Києві, Одесі та Дніпрі. Місцезнаходження офісів на карті можна побачити тут. Також можна замовити доставку. Більше інформації про доставку та доставку кур’єрськими службами тут.
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.