МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Набори інструментів для витої пари

За популярністю
товарів

При регулярній роботі з кабельною продукцією і монтажі структурованих кабельних мереж майстру необхідні спеціалізовані інструменти різного типу. Важливо не тільки їх кількість і склад набору, але його мобільність і зручність роботи з ним. Набір інструментів обслуговування мереж – це комплект приладів та обладнання в зручному футлярі або кейсі, що дозволяє виконувати різноманітні монтажні операції, не втрачаючи при цьому мобільності.

 
Купити Набори інструментів для витої пари - фото

 

В даному розділі представлені комплекти, що включають інструменти для телекомунікаційних мереж. Кожен набір інструментів для крученої пари розроблений для певного кола робіт, а від комплектації і якості приладів залежить і ціна набору. У нашому каталозі ви знайдете набори для самих “просунутих” фахівців з інформаційних систем, і для тих, хто періодично виконує базові операції по монтажу кабелів. Основну частину продукції тут складають набори для телекомунікаційних мереж Pro’sKit від відомого виробника Prokit’s Industries (Тайвань). Крім того, Ви зможете ознайомитися і з набором інструментів, розробленим під нашою торговою маркою EServer. Розглянемо, чим схожі і чим відрізняються різні набори для роботи з телекомунікаційними мережами.

Особливості наборів інструментів для витої пари

Набір інструментів для роботи з крученою парою EServer, розроблений фахівцями нашої компанії, містить базовий список приладів, без яких неможливий монтаж кабелю. В зручному м’якому футлярі міститься інструмент для зачистки та обрізки витої пари, що дозволяє знімати ізоляцію з кабелів діаметром від 3,2 до 9 міліметрів. Тут же знаходиться крімпер-інструмент, що дозволяє обтискати кабелі кручена пара коннекторами стандартів RJ 45 і RJ 12.

Крім того, завдяки наявності змінних лез, з його допомогою можна вирівнювати криво обрізані кінці кабелів. Тим, хто працює з телефонними мережами, обов’язково стане в нагоді професійний інструмент для закладення кабелів в плінти типу Krone. На ньому доступна можливість регулювати силу удару при закладенні і два гачки для вилучення провідників з контактів.

Набір також містить електронний тестер для витої пари з коннекторами RJ 45 і RJ 12, що дозволяє виявити обриви на лінії, визначити правильність розпіновки, і перевірити екранований кабель STP з металевою опліткою. Все це розміщено в футлярі максимально компактно, і майстру буде дуже зручно мати такий набір завжди при собі.

Описаний набір інструменту для обслуговування мереж LAN пропонує мінімальну комплектацію, але часто виникає необхідність в більш широкому виборі інструментів. Тому професійні монтажники телекомунікаційних мереж можуть звернути увагу на набори Pro’sKit.

У нас ви можете вибрати комплекти для робіт будь-якої складності і масштабу мереж. Для тих майстрів, які мають справу переважно з крученою парою, підійде набір Pro’sKit 1PK-935, у якій основним елементом є клешні для обтиску зі змінними насадками для роботи з різними стандартами коннекторів. Також в ньому присутні інструменти для зачистки, розшивки кабелю і коннектори RJ 45 і RJ 11.

Більш широкі можливості для встановлення і діагностики телекомунікаційних та комп’ютерних мереж пропонує набір професійних інструментів Pro’skit PK-2092. Він призначений для електриків та інженерів, сфера діяльності яких прямим чином пов’язана з:

  • підготовкою кабелів до монтажу
  • їх прокладкою,
  • забезпеченням стабільної безперебійної роботи мережі.
 

Для інженерів-ремонтників, які обслуговують телефонні мережі, оптимальним стане набір Pro’skit PK-2016, в якому підібрані спеціалізовані інструменти для закладення, тестування і ремонту ліній телефонії.

Для тих фахівців і бригад, які виконують повний спектр робіт по монтажу, обслуговування і ремонту телекомунікаційних мереж, кабельного ТБ і систем зв’язку, представить інтерес набір PK-4023BM. Вичерпний комплект устаткування, що включає інструменти для всіх видів робіт з кручений парою і коаксіальним кабелем, викрутки, багатофункціональні плоскогубці, кілька видів тестерів, паяльник і багато іншого стане надійною підмогою для майстра у вирішенні будь-якої професійної задачі.