МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Кабель оптичний для зовнішньої прокладки

За популярністю
товарів
Скинути всіТип кабелю:Зовнішній товарів

Для монтажу ВОЛЗ у ґрунті, під водою використовується оптичний кабель для зовнішньої прокладки. Такий дріт оснащений щільною поліетиленовою оболонкою, яка забезпечує надійний захист крихкого волокна від механічних пошкоджень, мікробів, вологи та бруду, а також ультрафіолету. Захищає вона і від спеки, морозів.

Який зовнішній кабель оптичний вибрати?

В асортименті представлені вуличні волоконно-оптичні кабелі із багатомодовим та одномодовим волокном. Перші підходять для невеликих відстаней: передача сигналу реалізується дистанцію до 1 км. А другі — навпаки, передають сигнал на відстань понад кілометр.

Вибору надаються кабелі, що містять від 1 до 96 волокон, залежно від моделі. Одноволоконні кабелі, як правило, здатні передавати сигнал лише в один напрямок. Це моделі типу simplex. Двоволоконні кабелі одночасно здійснюють передачу сигналу відразу у 2 сторони. Це є моделі duplex. Зазначимо, що багатоволоконні зовнішні кабелі купують для розведення кількох користувачів.

Купити зовнішній оптичний кабель із доставкою по Україні можна в інтернет-магазині EServer. У каталозі компанії представлено оптоволокно популярних марок. Великий вибір моделей дозволяє підібрати оптимальний кабель, орієнтуючись на вимоги ВОЛЗ.