МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Кулькові крани

За популярністю
товарів

Для чого потрібні кульові крани з електроприводом?

У промислових і комунальних галузях діяльності з модернізацією схем контролю і регулювання потоками рідин і газів, знадобилася і вдосконалення процесів відкриття-закриття кранів - автоматизація. Так, у цих сферах почали застосовувати кран кульовий з електроприводом, який сьогодні став важливим елементом автоматизації цих процесів.

Кран з електроприводом, що має два або три відводи, є двопозиційним типом запірної арматури, який регулює процесами відкриття і закриття. Саме його застосування забезпечує швидку реакцію на команди, надійність і простоту в обслуговуванні.

Працює він так: реєструючи протікання, кульовий кран з електроприводом перекриває подачу газу або рідини, а контролер нас про це інформує. Усунувши причини аварії, відновлення водопостачання здійснюється через контролер або ж вручну. Така система виявляється вдвічі кориснішою в будинках, оснащених лічильником води і газу.

Кульові крани з електроприводом можна використовувати повсюдно, де існує ймовірність виникнення протікання і не буде зайвою автоматизація контролю подачі газу або води. Так, вони використовуються для убезпечення квартири, дачі, багатоповерхового будинку, сауни, басейну, складських комплексів тощо.

Типи електроприводів для кульових кранів

Електропривод кульового крана існує в декількох типах і вибір конкретного ґрунтується на вимогах використовуваної системи. Так, ринок пропонує кран з електроприводом таких різновидів:

  • Поворотний, який обертає кульовий елемент крана навколо його осі, виконуючи відкриття і закриття потоку. Частіше застосовуються з кранами, що вимагають великого кута повороту (90 градусів).
  • Лінійний, привід переміщує кульовий елемент уздовж його осі. Зазвичай його використовують із краном із лінійним рухом, таким як кран із лінійними кульковими вентилями.
  • Пневматичний: щоб керувати відкриттям і закриттям кульовий кран з електроприводом такого типу використовує стиснене повітря або інші гази. Цей привід ефективний в умовах, що вимагають великої сили, але може вимагати додаткового застосування обладнання для стисненого повітря.
  • Гідравлічний привід для керування кранами використовує, відповідно, гідравлічний тиск. Він потужний і надійний, але вимагає гідравлічної системи.
  • Електричний варіант приводу використовуємо для обертань або переміщень кульового елемента кранів електричним двигуном, що зручно для систем, де вже присутня електрична інфраструктура.
  • Соленоїдний: кран кульовий з електроприводом цього типу управляється за допомогою електромагнітного впливу. Часто цей привід актуальний для малих кранів невеликих потужностей.

Вибір того чи іншого типу електроприводу має ґрунтуватися на типі середовища, вимогах за потужністю, швидкістю та інших факторах конкретно вашої системи регулювання.

Купити кульовий кран з електроприводом у Києві

У Києві купити кран кульовий з електроприводом за доступною вартістю ви можете в інтернет-магазині EServer. Також магазин здійснює доставку по всіх регіонах України.

Тут до покупки доступні кульові крани з електроприводом з ручним або дистанційним керуванням, а також з можливістю установки сценаріїв спрацьовування. Представлені моделі оснащені приводом, виготовленим з високоміцного пластику або латуні. Усі вони сертифіковані виробником.