Оптичні патчкорди

Показано 1–48 з 215 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 215 результати
Тип волокна
Довжина, м
Тип конектора
Тип патч-корда
Спосіб прокладки
Тип полірування
Підбір за ціною
Виробник

Оптичний патчкорд – це одна з незамінних складових сучасних структурованих кабельних систем. Зовні вона являє собою відрізок оптичного кабелю довжиною від 50 сантиметрів до 100 метрів, обтиснений з обох кінців коннекторами певного стандарту. За його допомогою найчастіше з’єднуються між собою два розподільних пристрої або розподільний пристрій з активним обладнанням. Волоконно оптичні шнури виготовляються відповідно до вимог Міжнародної електричної комісії та компанії Telcordia. У них прописані стандарти радіусу вигинів, рівня втрат, стійкості до різних зовнішніх впливів і інші параметри.

оптоволоконні патч корди

Види патч-кордів

Оптичні шнури патч корди прийнято ділити на кілька видів за типом конекторів і кабелів. В першу чергу, для того, щоб виготовити патч корд, волоконно-оптичний шнур може застосовуватися як з одним волокном (симплексний), так і з двома волокнами (дуплексний). Якщо патч корд з обох сторін обтиснутий коннекторами однакового формату, то його називають – оптичний з’єднувальний шнур. Якщо ж коннектори на кінцях кабелю відрізняються, то це перехідний патчкорд – наприклад, SC UPC FC UPC або SC UPC LC UPC.

Ще один важливий параметр розрізнення оптичних патч-кордів – це тип їх полірування. Виділяється два основних типи-UPC і APC. UPC є найбільш поширеною різновидом полірування наконечників патч-кордів під прямим кутом. Її відрізняє опукла форма, що дозволяє центральній частині наконечника, через яку проходить безпосередньо волокно, максимально щільно контактувати з робочою поверхнею розетки. Волоконно оптичні шнури з наконечниками APC при найближчому розгляді легко відрізнити від UPC та інших – в цьому випадку зріз здійснюється не під прямим кутом, а з невеликим ухилом, рівним 8 градусів. Але їх можна відрізнити ще простіше: виробники подбали про комфорт користувачів і зробили корпуси конекторів з прямим перетином синього кольору, а зі скошеним – зеленого. Різні форми наконечників застосовуються для боротьби з відображенням сигналу – ефектом, вкрай шкідливим для якості зв’язку. Найкращі показники в цьому плані демонструє патчкорд APC, але при цьому він несумісний ні з одним з інших типів. Тому найпопулярнішими є монтажні шнури з наконечниками UPC, які можна використовувати з менш поширеними PC і SPC.

Але основним параметром поділу оптичних патч-кордів на види є тип корпусу коннектора. Найбільшого поширення набув шнур оптичний SC SC, тобто, з’єднувальний патч корд, обтиснутий двома коннекторами типу SC. Патчкорд оптичний SC SC має корпус з прямокутним перетином, а його приєднання до розетки проводиться за допомогою напрямних і фіксуючих засувок. Шнур оптичний SC UPC відрізняється особливою конструкцією коннектора, в якому покритий корпусом (і захищений від бруду) майже весь наконечник, а спосіб його підключення і відключення забезпечує найкраще поєднання коннектора і розетки.

Оптичний шнур LC (патчкорд LC) є своєрідною зменшеною версією шнура SC UPC. Як і патч корд SC UPC SC UPC, він має пластикові коннектори з прямокутним перетином корпусу. Шнур оптичний LC UPC LC UPC надійно закріплюється в розетках за допомогою міцних засувок. Корпус коннекторів типу LC приблизно в два рази менше інших конекторів, що дозволяє підключати їх до патч-панелей з надзвичайно високою щільністю. Саме невеликі оптичні коннектори LC найчастіше реалізуються у формі дуплексів і використовуються для багатопортових систем.

Оптичний шнур FC FC з двох кінців обтиснутий металевими коннекторами круглої форми в профілі. Вони оснащуються наконечником з пружиною і накидною гайкою. Ускладнена конструкція конекторів робить патч корди FC досить дорогими, проте, в той же час, їх відрізняє і надзвичайно висока надійність і міцність. Патчкорди даного типу призначені, перш за все, для використання в бортових оптичних мережах на транспортних засобах, оскільки вони мають підвищену стійкість до вібрації.

Великою популярністю користуються патчкорди оптичні з коннекторами ST. Корпус коннектора в цьому випадку також виконаний з металу і має профіль круглої форми. Закріплюється він шляхом повороту коннектора в розетці навколо своєї осі. При цьому наконечник на пружині щільно притискається до контакту розетки.

Поряд з поділом патчкордів за типом конекторів виділяються також два види кабелів за типом волокна – одномодові (SingleMode, наприклад, SC UPC SM) і багатомодові (MultiMode, SC UPC MM).

В даному розділі представлені оптичні патчкорди всіх видів, в тому числі і найбільш популярні монтажні шнури SC UPC SC UPC, ціна і якість яких порадують будь-якого покупця.

Оптичні патч корди – часті запитання

? Як правильно вибрати оптичний патч корд?

Відповідь на це питання ви знайдете в нашій статті

? Які види оптичних патч кордів найбільш затребувані?

? Які оптичні патч корди найбільш популярні?

✈ Як здійснюється оплата та доставка?

Товар можна забрати самовивозом з наших офісів в Києві, Одесі та Дніпрі. Місцезнаходження офісів на карті можна побачити тут. Також можна замовити доставку. Більше інформації про доставку і доставку кур’єрськими службами тут.
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.