Шнур оптичний з’єднувальний (патч корд) SC – SC 1м

Код товару: 41293
Хіт

30грн. б/г: 30грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: ES-SC-SC/UPC-1-SM-S Категорія: Виробник: EServer™

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.
  • Обмін/повернення - 14 днів

Опис

Патч-корд оптичний SC/UPC – SC/UPC Simplex 1м. (Singlemode), Оптичний патч-корд (оптичний шнур) 9/125 має пропускну здатність до 10 Gbps (GigaBit Per Second – гігабіт на секунду). Зовнішня оболонка оптичного патч-корду виготовлена ​​з PVC матеріалу

Переваги:​​

  • Малі вносяться втрати;
  • Мале відображення;
  • Гарна відтворюваність;
  • Гарна заменяемость;
  • Висока температурна стабільність.

Області використання:

  • Оптоволоконні комунікаційні системи;
  • Оптоволоконні системи передачі даних;
  • Оптоволоконні мережі доступу;
  • Оптоволоконні мережі CATV;
  • Локальні обчислювальні мережі;
  • Тестові інструменти;
  • Оптоволоконні сенсори.

Характеристики

Довжина, м

1

Тип конектора

SC-SC

Тип патч-корда

Simplex

Тип волокна

Singlemode

Тип полірування

UPC-UPC

Спосіб прокладки

Внутрішній

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up