МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Оптичні патч-панелі 1U

За популярністю
товарів

В сьогоднішніх оптичних телекомунікаційних мережах необхідність у використанні патч-панелей – досить висока. Оптична патч панель 1u є одним з найбільш затребуваних товарів нашої компанії. Якщо говорити точніше, особливо поширена патч-панель 19 1u, ціна на яку в каталозі EServer буде дуже приємною для покупця. Однак, давайте трохи детальніше зупинимося на технічних нюансах оптичних патч-панелей, щоб визначити значення всіх параметрів в асортименті.

 
Купити Оптичні патч-панелі 1U - фото
 

Оптична патч панель 1U

Даний показник пристосування вказує на висоту. Таким чином, патч панель, висота 1U – це не що інше, як 1 юніт. Місткість даної панелі визначається кількістю її портів. Це може бути патч-панель 24 портів 1U або ж патч панель 48 портів 1U. Як правило, панелі понад 48 портів вже позначаються позначкою в 2 юніта.

Звичайна комутаційна патч-панель 19 1U або іншого розміру є пасивним мережевим пристроєм, тобто не вимагає підключення до будь-якого джерела електричного живлення. Зовні панель являє собою металевий каркас, куди вмонтовані роз'єми різних типів. Приміром, патч панель 1U 24 порти RJ45 має параметр, який вказує на можливість роботи з конекторами RJ45, тобто, призначена для стандартної витої пари. Аналогічними чином патч-панелі забезпечуються роз'ємами і портами для підведення оптоволоконних ліній.

Перемикати провідники між різними пристроями можна всього за секунди, користуючись патч-кордами, які розташовані на лицьовій частині патч панелі. На задній стороні всі контакти щільно фіксуються, забезпечуючи надійний контакт. Власне, в цьому і полягає найголовніша функція даного пристосування – легко і всього за пару рухів патч панель 1U 24 може вирішувати будь-які комунікаційні операції, шляхом перемикання коннекторів між портами.

Патч-панель 19 1U або 10

Одним з найбільш поширених товарів по праву вважається патч-панель 19 1U 24. Це панель висотою в 1 юніт і шириною в 19 дюймів. Патч панель 19 1U, 24 порти якої можна використовувати для комутації обладнання, підходить для вирішення більшості поточних завдань з обслуговування вашої мережі. Якщо ж система є більш структурованою і вимагає одночасної роботи більшої кількості активних пристроїв, вам відмінно підійде патч-панель 19 1U 48 портів. Збільшена кількість портів дозволяє розширити експлуатаційні можливості пристрою. При цьому ширина панелі як і раніше становитиме 19 дюймів, а висота – не перевищить одного юніта.

Відповідно, оптична патч-панель 19 1U має ті ж характеристики, проте з її допомогою можна працювати з оптоволокном. У разі ж, якщо запити мережі не настільки великі, патч-панель 19 1U, 12 портів якої займуть менше місця, стане відмінним вибором. Також досить поширена патч панель 10 1U 12 портів. Вона має меншу ширину для більш зручного використання в тому випадку, якщо не потрібна велика кількість роз'ємів для підключень.

Розшивання кабелю на панелі

Якщо розглянути стандартну патч панель 48 1U, то в ній ми нарахуємо 48 портів з лицьової сторони. Кожен порт являє собою роз'єм для підключення коннектора крученої пари або оптичного кабелю. Розшивання кабелю виконується на панелі шляхом вдавлення жил за допомогою спеціальних інструментів. В результаті ми отримуємо крос – готове надійне з'єднання. Поява патч панелей зробила обслуговування мереж більш простою, адже ці пристосування дуже легко монтувати, а головне – вони гарантують високу швидкість перекомутації, яку здатний виконувати персонал без спеціалізованих технічних знань.

Купити оптичні патч-панелі 1U можна в наших магазинах за адресами:

  • м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, (044) 334-56-71, (067) 324-83-53
  • м Дніпро, пр Пушкіна 30, (056) 784-4-784, (067) 120-55-81