SFP модулі

Показано 1–48 з 88 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 88 результати
Тип обладнання
Тип конектора
Довжина кабеля
Довжина хвилі, нм
Швидкість передачі даних
Робоча дистанція
Напруга живлення
Підбір за ціною
Виробник

Модуль оптичний SFP – це компактний пристрій, призначений для прийому і передачі даних між віддаленим телекомунікаційним обладнанням – це може бути, наприклад, маршрутизатор або комутатор. SFP модуль дозволяє підключати плати пристроїв в мережі до селевого кабелю (вита пара або оптичне волокно) з метою обміну даними.

Можливість купити модуль SFP стала прекрасною альтернативою придбанню більш застарілих і габаритних модулів GBIC, які виконують аналогічні функції. SFP модулі за габаритами порівняні з модулями стандарту RJ 45. Завдяки універсальному розміру в стандартному мережевому 19 ” пристрої висотою в 1U може бути встановлено до 48 SFP модулів. Саме компактність, а також можливість гарячої заміни стали своєрідними “візитними картками” для SFP модулів та їх помітною перевагою над іншими подібними пристроями.

оптичні трансивери SFP

Види SFP модулів

Оптичні модулі стандарту SFP діляться на різні види за кількома характеристиками. Однією з таких характеристик є швидкість передачі даних, яку підтримує той чи інший модуль. Зокрема, модуль SFP 1000base являє собою пристрій, здатний здійснювати обмін даними з швидкістю 100 і 1000 мегабіт в секунду. Більш високу швидкість передачі інформації – до 10 гігабіт в секунду забезпечують модулі більш “просунутих” стандартів SFP + і XFP. Модулі CFP з фантастичною швидкістю передачі до 100 Гб/с на даний час не настільки затребувані, і в масовому доступі їх нема.

Залежно від того, який роз’єм встановлений на модулях SFP, вони також діляться на дві групи. Представником першої групи є SFP модуль SC з одним волокном. А до другої групи відноситься стандартний модуль SFP LC, в якому може бути задіяне одне або два оптичних волокна.

Кількість використовуваних волокон саме по собі також дозволяє ділити модулі на групи. Так, серед одноволоконних виділяються SFP модулі, за якими сигнал тільки передається (Rx) або тільки приймається (Tx). У двоволоконних модулях передача даних здійснюється по одному волокну, а прийом-по другому. Одноволоконный модуль трансивер SFP оснащується вбудованим мультиплексором, що дозволяє використовувати WDM – технологію спектрального ущільнення каналів.

За типом волокон, з якими можуть взаємодіяти модулі SFP, виділяються:

  • одномодові,
  • багатомодові.

Доступного варіанта модуля, що працює з волокнами обох типів, не існує.

Довжина світлової хвилі, по якій передається найбільш потужний сигнал, – одна з найважливіших характеристик SFP модулів. Одиницею вимірювання довжини світлової хвилі є нанометри (Нм). За цим параметром найбільшою популярністю користується одномодовий SFP модуль 1550 Нм і 1310 Нм (модуль SFP LX). Серед багатомодових поширений SFP модуль 1310 Нм і модуль 850 Нм (SX).

При проектуванні ділянок оптичної мережі, на яких будуть використовуватися SFP модулі, важливо враховувати таку їх характеристику, як оптичний бюджет. SFP модуль може бути як приймачем сигналу, так і його передавачем. Світловий сигнал, що виходить від модуля, по проходженні певної відстані по волокну поступово втрачає свою потужність і на якомусь етапі остаточно загасає. У свою чергу, модуль-приймач може прийняти сигнал тільки певної потужності. І якщо в ході передачі по волокну потужність потоку стає меншою від тієї, яку може прийняти пристрій, то сигнал просто пропаде. Під оптичним бюджетом мається на увазі різниця між максимальною потужністю переданого модулем сигналу і мінімальною потужністю прийнятого. Наприклад, якщо різниця (оптичний бюджет) складає 17 дБ, то відстань для передачі по двоволоконному модулю буде складати 17 кілометрів, при бюджеті 24 дБ світловий потік передасться на 80 км. В характеристиках сучасних пристроїв вказується відстань, на яке передається сигнал – наприклад, SFP 10 модуль (10 км), SFP 20 модуль (20 км) і т. д.

У цьому розділі інтернет-магазину EServer ви можете купити SFP модуль будь-якого рівня – ціна в нашому каталозі завжди відповідає якості продукції і дозволяє вибрати пристрій для будь-яких потреб.

Оптичні трансивери (SFP) – часті запитання

? Що таке SFP модулі, і які функції вони виконують?

З нашої статті ви отримаєте відповіді на Ваші запитання.

? Які види SFP модулів найбільш затребувані?

? Які SFP модулі найбільш популярні?

✈ Як здійснюється оплата та доставка?

Товар можна забрати самовивозом з наших офісів в Києві, Одесі та Дніпрі. Місцезнаходження офісів на карті можна побачити тут Також можна замовити доставку. Більше інформації про доставку та доставку кур’єрськими службами тут.
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.