Smart комутатори

Показано 1–48 з 132 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 132 результати
Тип комутатора
Рівень комутатора
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Кількість PoE портів
Порти
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Свитч, що налаштовується, який ще називають Smart комутатор, являє собою компромісне рішення між дорогими керованими свитчами та недорогими, але малофункціональними некерованими пристроями.

Smart комутатор: ключові особливості

Smart коммутаторы

Можна сказати, комутатори, що настроюються — це пристрої, чиї можливості більше, ніж у некерованих свитчів. Однак смарт-пристрої все ж менш функціональні, ніж керовані моделі.

Купити Smart комутатор — ідеальне рішення для середніх мереж, які вимагають певних функцій безпеки та інших налаштувань, проте не потребують розширених функціональних можливостях.

Не слід думати, що здатності таких комутаторів зовсім вже мізерні. Такі пристрої дозволяють налаштовувати пріоритети по швидкості, що дає можливість знизити навантаження на мережу коштом оптимізації її ресурсів. Крім того, подібні девайси забезпечують досить високий рівень безпеки мережі. Вони дозволяють налаштовувати захист від вірусів й атак.

Налаштувати смарт-свитч нескладно. Так, його потрібно підключити до мережі та до комп’ютерів за допомогою лан-кабелю. Як правило, комутатори, що налаштовуються, автоматично визначають швидкість підключення по портам, а також виявляють оптимальні умови продуктивності та сумісності. Самостійно потрібно налаштовувати загальний доступ до мережі, а також швидкість на окремих портах, а ще впроваджувати деякі налаштування безпеки. Зробити це можна одним з таких способів:

  • через веб-інтерфейс,
  • за допомогою спеціального додатку,
  • через командний рядок,
  • за допомогою протоколу SNMP.

Перевагами таких пристроїв, як і свитчей інших типів, є економія енергії, пасивні системи охолодження та тиха робота.

Технічні параметри моделей

Smart switch може оснащуватися різною кількістю портів: від 4 до 54 штук. Скільки потрібно саме вам, залежить від кількості комп’ютерів, які ви збираєтеся до нього підключати. Крім цього, важлива й швидкість кожного порту. Виробники випускають моделі, які можуть підтримувати передачу даних на рівні:

  • 100 Мбіт/сек,
  • 1 Гбіт/сек,
  • 10 Гбіт/сек.

Відразу скажемо, що найбільшу популярність отримали гігабітні моделі. Також важливо згадати, що є гібридні пристрої. Гібридний smart комутатор може оснащуватися портами, що підтримують різну швидкість. Припустимо, одна половина входів підтримує гігабітну передачу даних, а інша половина — 10-гігабітну швидкість.

Крім класичних Ethernet-портів, пристрої можуть оснащуватися додатковими інтерфейсами. Так, всі або частина Ethernet-портів можуть підтримувати технологію PoE. Це корисна штука, оскільки дозволяє забезпечувати передачу даних і живлення девайсів за одним кабелем типу вита пара. Наявність PoE портів дозволяє скоротити кількість дротів і виручить при недостатній кількості розеток.

Також існують моделі, що оснащуються SFP портами. Smart комутатор такого роду дозволяє підключати не тільки витий, а ще й оптоволоконний кабель. Це дає можливість в рази збільшити швидкість і надійність передачі даних.

Деякі свитчи підтримують можливість стекування. Це означає, що користувач може об’єднати кілька подібних девайсів в єдиний логічний пристрій і керувати всіма ними одночасно.

Також нагадаємо: свіч, що настроюється, може бути настільним або стійковим. Останній оснащується спеціальними «вушками» та найчастіше має монтажну ширину в 19 дюймів. Його встановлюють в серверні стійки та шафи.

Smart комутатори – часті запитання

? Що слід знати перед покупкою?

Рекомендуємо Вам почитати нашу статтю про налаштування і підключення комутаторів.

? Як замовити монтаж локальної мережі?

Тут Ви можете залишити заявку на монтаж СКМ!

? Комутатори яких марок купують найчастіше?

? Які є варіанти оплати? Як можна забрати товар?

Забрати товар можна самому з магазину і в точці видачі. Дізнатися про види доставки можна тут. Оплатити товар Ви можете готівкою, банківським переказом і банківською картою.