Комутатор TP-LINK TL-SG1218MPE

Код товару: 72585

5 799грн. б/г: 5799грн. з ПДВ

Немає в наявності

Немає в наявності - Ви можете додати товар в лист очікування, вам прийде повідомлення, коли він знову надійде в продаж

Додати до листа очікування

Артикул: TL-SG1218MPE Категорія: Виробник: TP-LINK

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Одеса, Дніпро)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Оплата карткою за реквізитами
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 60 міс.

Опис

Багатофункціональний продуктивний PoE-комутатор

Для відеоспостереження

TL-SG1218MPE відповідає стандарту 802.3af /at PoE + і забезпечує потужність до 30 Вт на кожному порту PoE. Загальний бюджет PoE становить до 192 Вт для 16 портів PoE, що робить його ідеальним рішенням для систем відеоспостереження малого і середнього бізнесу.

Розумне управління живленням

Коли загальна споживана потужність перевищує 192 Вт, розумне управління живленням відключить живлення порту з низьким пріоритетом, щоб забезпечити електроживлення порту з високим пріоритетом, захищаючи пристрій від перевантаження.

Зручне управління

TL-SG1218MPE дозволяє користувачам вести моніторинг мережі і спостерігати за поведінкою трафіку. За допомогою веб-інтерфейсу і утиліти TL-SG1218MPE надає кілька корисних функцій, в тому числі моніторинг мережі, пріоритизація трафіку і поліпшений QoS.

Характеристики

Тип комутатора

Smart комутатор, РoE комутатор

Додатково

Підтримка PoE, Кріплення в стійку, Наявність SFP портів

Порти

1 Гбіт/c

Кількість портів RJ45

Кількість SFP портів

2

Кількість PoE портів

16

Рівень комутатора

L2

Додаткові характеристики

Стандарти та протоколиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Інтерфейс16 портів 10/100/1000 Мбіт/с з автопогодженням,
авто-MDI/MDIX (роз'ємом RJ45)
2 гігабітних слота SFP
Середовище передачі даних10BASE-T: UTP (неекранована вита пара) кабель категорії 3, 4, 5 (не більше 100 м);
EIA/TIA-568 STP (вита пара) 100 Ом (не більше 100 м);
100BASE-TX: (неекранована вита пара) кабель категорії 5, 5е (не більше 100 м);
EIA/TIA-568 STP (вита пара) 100 Ом (не більше 100 м);
1000Base-T: UTP (неекранована вита пара) кабель категорії 5, 5е, 6 або вище (макс. 100 м);
EIA/TIA-568 STP ( екранована вита пара) 100 Ом (не більше 100 м)
1000BASE-X MMF, SMF
Вентилятори2 вентилятора
Фізичний роз'єм замкаТак
Джерело живлення100-240В змінного струму, 50/60 Гц
Порти PoE + (RJ45)Стандарт: підтримка 802.3at/802.3af
Порти PoE +: 16 портів
Живлення: 192 Вт
Розміри (Ш × Д × В)440 × 180 × 44 мм
КріпленняМонтаж в стійку
Максимальне енергоспоживання18.73 Вт (220/50 Гц, без підключених PoE-пристроїв)
217.22 Вт (220/50 Гц, з підключеними 192 Вт)
Максимальне тепловиділення63.89 БТЕ/год (без підключених PoE-пристроїв)
741.15 БТЕ/год (з підключеними 192 Вт)
Продуктивність
Комутаційна здатність36 Гбіт/с
Швидкість передачі пакетів23, 8 Мбіт/с
Таблиця МАС-адрес8K
Буфер пам'яті пакетів4,1 Мбіт
Кадри Jumbo9 КБ
Характеристики програмного забезпечення
QoS (пріоритизація даних)Пріоритезація по порту/802.1p/DSCP priority
4 тис. пріоритетних черг
Обмеження швидкості
Захист від мережевих штормів
Функції 2 рівняIGMP Snooping V1/V2/V3
Агрегування статичних каналів
Віддзеркалення порту
Діагностика кабелю
Виявлення петель
Віртуальні мережіПідтримка та 32 VLAN одночасно (з 4K ідентифікаторів VLAN), VLAN на базі порту/тега/МTU
УправлінняВеб-інтерфейс
Утиліта налаштування Easy Smart
Спосіб передачіStore-And-Forward (зберігання та передача)
Інше
СертифікаціяCE, FCC, RoHS
Комплект поставкиTL-SG1218MPE
Кабель живлення
Керівництво з налаштування
Компакт-диск з матеріалами
Монтажний набір
Гумові ніжки
Параметри навколишнього середовищаРобоча температура: від 0 ℃ до 40 ℃
Температура зберігання: від -40 ℃ до 70 ℃
Вологість при експлуатації: 10% - 90%, без утворення конденсату
Вологість при зберіганні: 5% - 90%, без утворення конденсату