Серверні полиці

Показано всі 32 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 32 результати
Тип обладнання
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Тип полиці
Кріплення
Конструкція
Макс. навантаження
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Полиця серверна – це спеціальне пристосування, призначене для розміщення обладнання в телекомунікаційних стійках і шафах. На сучасному IT-ринку представлена величезна різноманітність пристроїв, які використовуються в телекомунікаційних мережах. Зазвичай патч-панелі, джерела безперебійного живлення, серверні корпуси, комутатори та іншу подібну техніку прийнято розміщувати максимально компактно для зручності їх обслуговування та економії простору. Для цього відводяться цілі приміщення, які прийнято називати серверними кімнатами, а в цих приміщеннях встановлюються телекомунікаційні стійки та шафи. І якщо шафи часто розраховані на високі навантаження, то для відкритих стійок така вага може виявитися непосильним через відсутність на обладнанні кріпильних елементів. Ось тут-то і демонструє свої переваги полиця 19 дюймова.

В даному розділі представлені полиці для серверних стійок і шаф, об’єднані загальним конструктивом 19 дюймів. Рідкісні моделі мають ширину, рівну 10 дюймам, але вони залишаються в меншості. Стандартна серверна полиця являє собою платформу, конструкція якої може зазнавати деякі зміни в різних моделях. Встановлюється вона за допомогою кріпильних отворів, кількість яких також може відрізнятися – часто їх налічується від 4 до 8 штук. В залежності від розмірів шафи або стійки, а також від числа встановлюваних пристроїв варіюється і кількість необхідних полиць.

Серверна полиця 19″ має кілька різновидів, які визначаються типом її мобільності.

полки 19 дюймів для серверних шаф та стійок

Полиця консольна

Даний вид полиць призначений для кріплення на передніх або ж задніх перфорованих напрямних рейках шаф і стійок. Полиця консольна вимагає використання спеціального кріпильного комплекту, що складається зі спеціальних гайок, гвинтів і шайб. Такий набір необхідно купувати окремо. Полиця перфорована консольна призначена для монтажу малогабаритного обладнання (наприклад, маршрутизатори, роутери, малопотужні джерела безперебійного живлення). Навантаження, допустимі для таких полиць, варіюються між 10 і 20 кілограмами. Висота даного виду серверних полиць може бути 0U, 1U або 2U. Їх глибина рідко перевищує 40 сантиметрів, але зустрічаються моделі глибиною 45 см. Полиця перфорована консольна 2U в деяких випадках може оснащуватися кронштейнами, завдяки яким вона може витримувати навантаження, що вдвічі перевищують початкові.

Стаціонарна Полиця

Якщо полиця консольна 2U призначена для установки обладнання з невеликою вагою, то для більш масивних і важких пристроїв оптимальним вибором стане стаціонарна 19-дюймова полиця. Такий тип полиць, на відміну від консольних, кріпиться не на двох, а на чотирьох профілях в дворамній стійці або шафі. Надійна фіксація, а також укріплений матеріал дозволяють домогтися вантажопідйомності до 100 кілограм. Завдяки збільшеній глибині (до 90 сантиметрів) полки даного типу вміщають більшу кількість обладнання. Для їх монтажу також необхідно додатково придбати комплект кріпильних деталей. Перед купівлею такої полиці необхідно переконатися, що її кріпильні отвори співпадатимуть з отворами в стійці.

Висувна полиця

Для неважкого і малогабаритного обладнання ідеальним варіантом може стати висувна полиця 19 дюймів. З боків такої полиці розташовуються спеціальні напрямні телескопічного типу, що отримали неформальну назву “Санчата”. Завдяки їм полиця може “виїжджати” з шафи – це робить роботу з монтажу та обслуговування системи значно комфортніше. Висувна полиця 19″ 1U має невелику вантажопідйомність – на ній можна зберігати обладнання вагою не більше 30 кг, до якого необхідно постійно мати оперативний доступ. Різновидом висувних полиць є клавіатурна полиця в серверну шафу. Вона складається з основної частини, призначеної для клавіатури, і додаткової, висувається з боку – на ній зручно користуватися мишкою.

Шухляда

В даному розділі доступна також своєрідна закрита висувна полиця в шафу 19 дюймів, яку, завдяки наявності стінок, можна називати ящиком. Такі ящики використовуються для зберігання різних документів, паперів і невеликих аксесуарів.

Серверні полиці – часті запитання

? Потрібно допомогти з установкою мережевого обладнання?

Замовити монтаж мережевого обладнання Ви можете тут!

? Що вибирають разом з серверними стійками та шафами?