МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Антенний кабель

За популярністю
товарів

Якісний телевізійний кабель забезпечує передачу сигналу без перешкод. Такі дроти використовують для супутникового та кабельного телебачення, а також цифрового ТБ. Відзначимо, що телевізійний кабель являє собою різновид коаксіального проводу.

Як влаштований TV кабель?

 

Купити Антенний кабель - фото

ТВ дріт має масу переваг, використовується в різних сферах. Як правило, це легкий і досить гнучкий кабель, що забезпечує комфорт його прокладки.

З чого складається телевізійний дріт
ЕлементОсобливості
Основна жила

Може виготовлятися з міді, алюмінію. Є моделі, представлені біметалом — алюмінієва жила покрита шаром міді. Втім, кращий варіант — просто мідний. Він гнучкіше, стійкіше до зламів і якісніше проводить сигнал.

Хвильовий опір таких кабелів зазвичай становить 75 Ом, проте є варіанти з показником в 50 Ом.

Загальна ізоляціяЗахищає основну жилу від механічних пошкоджень.
ЕкрануванняЗазвичай представлено металевим обплетенням. Чим вище щільність обплетення, тим краще захист від перешкод. Однак варто враховувати, що цей параметр впливає на ціну кабелю.
Зовнішня оболонкаЗазвичай виготовляється з полівінілхлориду. Забезпечує дроту захист від пилу, вологи та інших зовнішніх впливів.
Примітка: TV кабель може оснащуватися подвійним обплетенням та/або подвійним шаром фольги. Такий дріт забезпечує поліпшений захист від електромагнітних перешкод, джерелами яких є побутова техніка та електроніка.

Види й особливості телевізійних кабелів

Кабель телевізійний антенний просто монтувати, він підтримує високочастотні додатки, характеризується низькими показниками загасання та широкою смугою пропускання.

Порада: вибираючи телевізійний антенний кабель, зверніть увагу на довжину. Як правило, моделі поставляються відразу по 100 метрів або ж по 305 метрів.

Всі моделі можна поділити на два типи:

  1. Товстий телевізійний кабель системного типу. Така модель являє собою жорсткий дріт товщиною близько пари сантиметрів. Товщина основної жили кабелю корелює з відстанню, на яку він зможе передавати сигнал. З цієї причини подібні дроти застосовують в якості основних кабелів при підключенні антени.
  2. Тонкий телевізійний антенний кабель. Діаметр такої моделі становить приблизно пів сантиметра. Це гнучкий і міцний кабель, який підходить для будь-яких телевізійних мереж. Дріт може передавати сигнал без спотворень на дистанцію до 190 метрів.

Тепер дамо трохи подробиць. Так, необхідно відзначити, що в якості абонентського варіанту дроту зазвичай використовують цифровий коаксіальний кабель серії 59 або 6. Він малогабаритний і гнучкий. Розміри провідників моделей шостої серії більше, ніж габарити провідників кабелів 59-й серії. Крім того, «шістки» забезпечують менше загасання сигналу. Іншими словами, вони розраховані на великі відстані. Центральні провідники робляться з міді або біметалевого дроту. Другий варіант коштує дешевше, при цьому зберігаються хороші показники механічної міцності та передачі високочастотного сигналу.

Як ми вже згадували вище, щільність обплетення, яке виступає в якості екранування, впливає на якість захисту від перешкод. У зв'язку з цим слід сказати, що показник щільності у кабелів типу RG-6 становить 32%, а у дротів серій «F5967» і «F660» він вище: 67 і 60 відсотків відповідно. Однак є й більш щільні обплетення. Так, є телевізійний кабель з показником 90%, а бувають моделі з потрійним екрануванням. Воно представлене обплетенням з тією ж щільністю, але доповненим алюмінієвою фольгою та стрічкою. Купити телевізійний кабель такого плану варто, якщо джерел перешкод дуже багато.