МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Процесори Intel

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:INTEL товарів
Процесор INTEL 300 (BX80715300)
Процесор INTEL 300 (BX80715300) 256_256.jpg
В наявності
4555 грн

Процесори Intel - продуктивність, надійність, енергоефективність

Продукція бренду Intel впевнено і міцно зайняла лідируючу позицію серед таких комп'ютерних комплектуючих як процесори. Підкріплено це зокрема тим, що всі його розробки створені настільки якісно і продумано, що забезпечують тривалу активну експлуатацію і тривале функціонування в умовах мультизадачності та ще й максимального навантаження.

Крім того, Intel процесори відомі користувачам з огляду на найкращі показники і за продуктивністю, і за охолодженням. Їм характерне швидке ведення обробки даних і виконання завдань. Саме Intel Core сьогодні встановлені на більшості комп'ютерів усього світу. Причому, крім ПК рядових користувачів, це стосується і військових, і урядових організацій. Надійність процесорів Intel підтверджують довгі роки успішного функціонування з різними додатками і в різноманітних умовах. Також вони славляться енергоефективністю, через яку зменшують споживання енергії комп'ютерними системами та підвищують їхню ефективність у роботі.

Сімейства процесорів Intel

Сьогодні купити процесор Intel доступно не тільки під різний "гаманець", а й під різні вимоги за рівнем продуктивності та призначенням. Ось які класи найбільш актуальні: 

 • Core i3 є базовим 2-х ядерним процесором Intel, спроектованим під виконання простих щоденних завдань: відеоперегляд, браузинг, написання текстів і створення електронних таблиць. Зважаючи на це, у нього середні показники по продуктивності і вони оптимальні для офісного працівника. Такому чипу потрібен низький рівень енергоспоживання, тому його часто впроваджують у лептопи, розраховані на тривалий автономний робочий режим. Так, чіпи Intel Core i3 за розумною вартістю забезпечить вас достатнім рівнем продуктивності.
 • Core i5 - це лінійка процесорів Intel універсального призначення. Вона належить до середнього сегменту і наділена 2-ма або 4-ма обчислювальними ядрами. Потужність цих процесорів Intel подужає запуск робочих і навчальних програм, відеоігор і відеопрогравачів, до того ж декількох з них одночасно. Це сімейство ЦП від Інтел призначається більш вимогливим користувачам, які займаються мультимедіа редагуванням, розробкою, графічним дизайном і геймінгом. Справлятися з такими завданнями, до того ж одночасно, дає змогу їхня висока продуктивність із конфігурацією з 6 ядер і 6 або 12 потоків. 
 • Core i7 - це покоління процесорів Intel, що включає висококласні моделі для геймерів і працівників IT. У стандарті бренд випускає їх у 4-х, 6-ти і 8-ми ядерних варіаціях, але останні моделі комплектуються 16-ма ядрами з різною потужністю. Підійдуть такі рішення для взаємодії з ресурсоємними додатками (наприклад, для 3D-моделювання, відеомонтажу, розробки тощо) і найвимогливішими іграми, адже, будучи високопродуктивними процесорами Intel, їм легко дається робота з важкими завданнями. При цьому вони працюють на високих графічних налаштуваннях, залишаються енергоефективними і знижують нагрівання всієї системи.
 • Core i9 є потужним рішенням, здатним функціонувати на максимальному навантаженні та частоті. У найпростішої моделі з цього сімейства 8 або 16 ядер, а у найпросунутішої - 18 або ж 36 ядер. Ця серія Intel Core вважається елітною і підходить для видів діяльності, які потребують максимальних показників продуктивності і потужності від користувацького ПК. 
 • Процесори Intel Pentium є першою розробкою бренду, що заслужила всесвітню славу. Їхня середньорівнева продуктивність забезпечила їм затребуваність серед користувачів, які потребують невеликого бюджетного домашнього або офісного комп'ютера чи ноутбука. Моделі цієї серії стали ефективним, але доступним рішенням, оскільки коштують дешевше за процесори Intel лінійки Core i3, i5 і i7. 
 • Celeron - це серія мікропроцесорів також спрямована на забезпечення базової продуктивності в різних типових завданнях: повсякденному використанні, перегляді веб-сторінок, перегляді відео та виконанні офісної роботи. Зазвичай ціни на процесори Intel цього класу нижчі, тому вони зручніші для застосування в бюджетних офісних і домашніх системах.

Значення символьно-цифрового коду

Усі процесори Intel, поряд з основною назвою, мають додаткові позначення у вигляді комбінації з цифр і літер. Вона вказує на конкретну інформацію про технічні специфікації тієї чи іншої моделі. 

Так, перші цифри свідчать про покоління девайса, а наступні про рівень продуктивності. Наприклад, модель процесора Intel Core i5-12400F поступається моделі i5-12600K за швидкодією. Маркування ж на чіпі у вигляді букв говорить про нього наступне:

 • T - має знижений рівень енергоспоживання;
 • U, Y - призначаються під мобільні гаджети з максимальним енергозбереженням;
 • G - оснащений процесором із дискретним відеоадаптером Intel Iris;
 • K - підтримує розгін і підвищення продуктивності вручну;
 • Q - функціонує з чотирма ядрами;
 • F - позбавлений графічного ядра, тому вимагає комбінації з високопродуктивною графічною картою.

Як вибрати процесор Intel для ваших завдань?

Оскільки кожен процесор Інтел є серцем комп'ютерної системи, його вибір вимагає максимально уважного і відповідального підходу. Визначитися з відповідною конфігурацією допоможе дотримання показників параметрів. Так, критеріями, що дозволяють безпомилково вибрати правильний ЦП, є такі:

 • Кількість і різновиди підтримуваних сокетів обраним процесором Intel. Рекомендуємо уважно вивчити технічні описи кожної моделі і вибрати ту, яка сумісна з сокетом на материнській платі використовуваного вами ПК або лептопа і відповідає вимогам до системи;
 • Показник базової тактової частоти (в МГц/ГГц) свідчить про швидкість, на якій здатний працювати ЦП. Цей показник значно позначається на ефективності процесора Intel загалом. 
 • Кількість ядер і потоків. Цими фізичними і логічними блоками здійснюються обчислення, тому чим їхня кількість вища у процесора Intel, тим ефективніше він буде паралельно вирішувати кілька завдань. Так, базовою конфігурацією вважається 2-4 ядерний ЦП, достатнім для основної частини завдань - 6-ти ядерний, а найбільш продуктивним є 8-24 ядерний варіант мікропроцесора. Багатоядерність потрібна тим, хто планує одночасний запуск декількох програм для роботи.
 • Компонування ядер у процесорів Intel може бути гомогенної і гетерогенної конфігурації. Перша передбачає впровадження всіх ядер з однаковою потужністю, друга ж - ядер з різною потужністю. При другому рішенні енергоефективними ЦП буде виконуватися спектр простих обчислювальних функцій, а потужні візьмуть навантаження при інтенсивних завданнях.

Купити процесор Intel у Києві та Україні

Процесор Інтел у широкій варіації модифікацій доступний на сайті онлайн-магазину EServer. Тут представлені всі "ходові" й актуальні нині рішення. При цьому всі вони сертифіковані компанією і ви можете бути впевнені в їхній якості. 

Для спрощення процесу підбору, інтерфейс сайту пропонує опції фільтрації за параметрами і порівняння обраних товарів, тому купити процесор Інтел під вимоги саме вашої комп'ютерної системи - не складе ніяких труднощів і не займе багато часу. 

У разі труднощів при виборі вам допоможуть наші консультанти. Для цього зв'яжіться з ними за вказаними телефонами і обговоріть для якого цільового використання і в межі якої вартості ви хочете купити процесор Intel.