ДБЖ On-line

Показано всі 12 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 12 результати
Макс. вихідна потужність, ВА
Форма вихідного сигналу
Ефективна потужність, Вт
Робота при макс. навантаженні
Кількість розеток
Кріплення
Час перемикання
Виробник
Підбір за ціною

Джерела безперебійного живлення подвійного перетворення (коротко – On-line ДБЖ) – це найтехнологічніший різновид безперебійників. Технологія, на якій заснований принцип роботи ДБЖ з подвійним перетворенням, гарантує безперебійне підживлення підключеного обладнання незалежно від статусу електромережі. Передові технології безперебійного живлення, що задіяні в пристроях цього типу дозволяють використовувати ДБЖ On-line для котлів, так само як і для комп’ютерної або побутової техніки.

ДБЖ On-line в безперервному режимі здійснюють перетворення змінного струму з мережі в постійний (необхідний для заряду акумулятора), після чого інвертор перетворює його знову в змінний, який подається на пристрій. Завдяки такому алгоритму роботи, в разі проблем з роботою мережі, перемикання на батарею відбувається практично миттєво і забезпечується компенсація різких знижень напруги на лінії.

Найчастіше живлення в електричній мережі пропадає в кілька етапів, поступово знижуючись. У таких випадках батарея ДБЖ On-line заповнює відхилення від норми. Коли ж напруга зникає повністю, функцію підживлення повністю бере на себе батарея. Обладнання, підключене до ДБЖ подвійного перетворення On-line, при будь-яких перепадах в мережі не зазнає ніяких змін і продовжує працювати навіть при відсутності живлення в основній розетці.

Джерела безперебійного живлення подвійного перетворення можуть працювати в режимі By-Pass, який зустрічається тільки в UPS даного типу. У перекладі з англійської це слово означає “обхід”, і цей режим передбачає відфільтроване підживлення навантаження безпосередньо від електромережі. Можна також купити ДБЖ On-line з вбудованим трансформатором гальванічної розв’язки, через який поряд з фільтром також буде проходити підживлення.

Режим байпас буває ручним і автоматичним. Автоматичний By-Pass активується, коли виникають перевантаження ДБЖ, перегрів пристроїв і т. д. В деяких випадках системи зарезервованого безперебійного живлення не можуть бути побудовані без автоматичного байпаса. Необхідність в ручному By-Pass виникає в ході ремонтів та інших операцій, пов’язаних з онлайновими ДБЖ. У таких ситуаціях байпас забезпечує безперервне живлення навантаження. Яскравим прикладом є безперебійники з підтримкою режиму By-Pass – ДБЖ APC Smart UPS on line SRT 10000VA RM.

Яка б не була ДБЖ On-line ціна, приблизно половину вартості становить вартість батареї. ДБЖ типу Оn-line від інших типів відрізняє ще одна важлива перевага – можливість інтелектуального управління батареями. Природні процеси саморозряду, що відбуваються в батареях, компенсуються безперервним малоточныструмовим зарядом. У свою чергу, постійне проходження струму через батарею викликає ряд процесів, що призводять до зменшення ресурсу батарей. Різні моделі безперебійників, у тому числі серія ДБЖ Smart-UPS On-line бренду APC, використовують різні алгоритми інтелектуального управління батареями. Але в будь-якому випадку, ця функція сприяє максимальному приросту часу експлуатації батарей ДБЖ.

ДБЖ On-line мають кілька режимів роботи. Мережевий режим активний, коли мережева напруга знаходиться в межах норми. При цьому бесперебойник (наприклад, популярна модель ДБЖ APC Smart On-line 1000VA SURT1000XLI) фільтрує мережеві перешкоди, заряджає батарею, перетворює змінний струм в постійний, а постійний – в змінний зі стабільними характеристиками. При відсутності струму в мережі, або при відхиленні значень за допустимі межі – ДБЖ подвійного перетворення переходить в автономний режим, що передбачає живлення тільки від батареї. Відновлення мережевої напруги активує мережевий режим роботи ДБЖ. Описаний вище режим By-pass включається, коли в мережевому режимі ДБЖ перевантажується або ж один з вузлів безперебійника виходить з ладу. При поверненні ДБЖ в нормальний стан знову включається мережевий режим.

Якісний і надійний ДБЖ з подвійним перетворенням купити можна в даному розділі, при необхідності отримавши консультацію фахівця інтернет-магазину EServer.