Заглушки торцеві

Показано всі 18 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 18 результати
Ступінь захисту
Габарити
Колір
Підбір за ціною
Виробник
Сучасні приміщення – будь то житловий будинок, квартира, офіс або підприємство – практично неможливо уявити без кабельної системи. Лінії інформаційних, електричних, телефонних систем, а також різних систем безпеки є обов’язковим елементом комунікацій будь-якої будівлі. Високі вимоги ставляться не тільки перед функціональними характеристиками кабельних ліній, але і перед їх зовнішнім виглядом. Естетичну привабливість і практичність систем кабелів забезпечує кабель-канали, а також такі аксесуари, як торцеві заглушки.
Заглушки торцеві
Заглушка торцева (ЗТ) застосовується для прикриття закінчень трас кабель каналів. За допомогою цього аксесуара досягається приємний і стилістично цілісний вигляд ліній кабелів. Завдяки щільному приляганню і надійному з’єднанню елементів заглушка торцева для кабельного каналу захищає кабельні лінії від попадання вологи, бруду і пилу.

Торцева заглушка для короба повинна мати форму, аналогічну формі кабельного каналу, спільно з яким вона буде використовуватися. У зв’язку з тим, що існують різні форми профілю каналів для кабелів, необхідно підбирати заглушки, які їм точно підійдуть. Кріпиться торцева заглушка за допомогою болтів або шляхом замикання.

В даному розділі представлена заглушка торцева, ціна якої залежить від розміру виробу, а також від матеріалу, з якого воно зроблено. У нашому каталозі представлені торцеві заглушки ПВХ, проте існують також вироби, виконані з дерева і сталі – застосовуються вони, відповідно, з дерев’яними та металевими кабель-каналами. Високоякісний пластик, застосовуваний у виробництві заглушок, забезпечує гнучкість і високу міцність виробів. Завдяки цим властивостям вони надійно фіксуються на кінцях кабель-каналів і, в той же час, без будь-яких труднощів знімаються. Яскравий білий колір, характерний для заглушок з даного матеріалу, з часом не тьмяніє і зберігає яскравий естетично привабливий вигляд.

Торцеві пластикові заглушки можуть мати квадратну і прямокутну форму, при цьому кожна модель істотно відрізняється розмірами. Наприклад, серед квадратних виробів поширені розміри 16*16 міліметрів, 20*20 мм, 40*40 мм, 50*50 мм, 100*100 мм. Асортимент заглушок прямокутної форми більш великий. Доступні вироби розміром 25*16 міліметрів, 40*16 мм, 40*25 мм, 50*25 мм, 170*57 мм, 100*50 мм та інші.

У виробництві заглушок використовуються виключно якісні матеріали, що дозволяє виробникам надавати гарантію 10 років на дані вироби. Пластик, що лежить в основі заглушки, не містить шкідливих речовин; його стійкість до горіння відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки кабельних систем.

Догляд за торцевими заглушками гранично простий. При необхідності для їх миття використовується вода і звичайна побутова хімія для миття посуду.