IP відеореєстратори

Показано 1–48 з 109 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 109 результати
Тип регістратора
Роздільна здатність запису
Тип накопичувача
Місць під жорсткий диск
Інтерфейси
Кількість відеоінтерфейсів
К-сть аудіовиходів
Порти керування
Підтримка PoE
Підбір за ціною
Виробник

IP відеореєстратори

Мережеві IP відеореєстратори — досить популярні пристрої для організації відеоспостереження. Моделі такого типу призначені для охоплення, стискання та зберігання потокових відео, які надходять з IP-камер.

Устаткування приєднується до локальної мережі по кабелю типу вита пара. Прийом цифрового й аудіосигналу здійснюється по протоколу TCP / IP. Дані зберігаються на одному або декількох носіях.

IP відеореєстратори мають схожу з комп’ютерами апаратну начинку. Пристрої оснащуються материнськими платами, процесорами, оперативною та постійною пам’яттю. Моделі також мають інтегроване програмне забезпечення, яке адаптоване для задач з відеоспостереження.

IP відеореєстратори

Цифрові відеореєстратори: функціональні можливості

За допомогою програмного забезпечення, вбудованого в айпі відеореєстратор для спостереження, можна виконувати такі завдання, як:

 • налаштування параметрів відеозапису для кожного каналу: частоти кадрів, типу бітрейта, роздільної здатності;
 • управління поворотними камерами;
 • вибір режиму запису: цілодобовий, за розкладом;
 • налаштування реакцій на спрацьовування датчиків тривоги, руху: активація запису, відправка файлу електронною поштою й т. п;
 • віддалене копіювання архіву відеозаписів на комп’ютер або зовнішній накопичувач;
 • включення і відключення запису звуку;
 • створення групи дисків і їх прив’язка до певних каналів;
 • віддалене оновлення прошивки айпі відеокамер з USB-накопичувача.

Примітка: щоб налаштувати параметри відтворення, записи та інші функції, можна використовувати USB-мишу для управління і монітор для відображення інтерфейсу програми та відеозаписи з камери. Ще один варіант — віддалене управління через комп’ютер / смартфон. Реалізовується за допомогою підключення через статичний айпі адресу або p2p-сервіс.

Варто зазначити, що до відеореєстратора можна підключити камери безпосередньо або через PoE-світч. Для доступу в локальну мережу знадобиться роутер, до якого потрібно приєднати реєстратор і комутатор за допомогою дротів. Після підключення та налаштування мережевих параметрів здійснюється автоматичний або ж ручний пошук камер в мережі, адреси яких потім прив’язують до каналів.

Крім портів типу LAN і PoE, IP-відеореєстратори оснащуються роз’ємами для підключення монітора або телевізора. Також моделі оснащуються USB інтерфейсами для підключення мишки або зовнішнього накопичувача. Моделі також оснащуються тривожними входами й виходами, аудіовходом для мікрофона.

Як вибрати IP-відеореєстратор: основні характеристики

Щоб придбати слушний варіант, зверніть увагу на такі параметри:

 • Метод стиснення зображення: MPEG-4, H.264 або H.265. H.265, або HEVC. Так, HEVC використовує більш сучасні алгоритми, але інші формати сумісні з більшістю систем.
 • Кількість підтримуваних каналів — впливає на те, скільки відеокамер можна підключити до реєстратора.
 • Кількість жорстких дисків і їх обсяг — впливає на те, скільки інформації зможе зберігати пристрій.
 • Підтримка PoE — забезпечує передачу даних і живлення по одному кабелю типу вита пара.
 • Наявність роз’ємів для підключення мікрофона, монітора / телевізора, а також тривожних входів-виходів і USB інтерфейсу.
 • Роздільна здатність відео — більшість моделей забезпечує можливість регулювання цього параметра. Однак варто пам’ятати, що максимальна якість відеозапису буде відповідати максимальній роздільній здатності, яке підтримує реєстратор, навіть якщо цей показник у відеокамер вище.

Щоб купити IP відеореєстратор, який підійде вашій системі відеоспостереження, потрібно орієнтуватися на її особливості. Важлива площа території, кількість точок спостереження (кількість камер), а також необхідну якість запису. Також необхідно звертати увагу на місткість жорсткого диска / дисків і обсяг постійної пам’яті, які підтримує модель. Від цього залежить кількість годин відеозапису, яке зможе зберігати пристрій. Варто зазначити, що більшість сучасних моделей відеореєстраторів для спостереження підтримує інтеграцію з хмарними сховищами. Це дає можливість зберігати великі масиви даних і отримувати до них віддалений доступ.

IP камери – часті запитання:

? Як підключити IP-камеру до відеореєстратора?

У нашій статті Ви отримаєте повноцінну відповідь на дане питання.

? Як здійснюється оплата та доставка?

Самовивіз з магазину та з точок видачі безкоштовно. Більше інформації доставці та доставці кур’єрськими службами тут .
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою або ж банківським переказом.

? Де ми знаходимося?

Адреси магазинів: г. Киев ул Дегтярівська 31, г. Одесса ул. Желябова, 4а, м Дніпро, пр. Пушкіна, 30. Більше про наше місце розташування тут.