Зварювальні апарати та аксесуари

Показано 1–48 з 78 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 78 результати
Тип обладнання
Підбір за ціною
Виробник

Оптичний зварювальний апарат є одним з найважливіших інструментів для сучасної волоконно-оптичної мережі, оскільки без нього практично немислимий процес монтажу ВОЛЗ. Терміни створення нових ліній зв’язку, якість їх роботи і зручність обслуговування – все це самим безпосереднім чином залежить від зварювального апарату, який використовується при монтажі.

оптичні зварювальні апарати та аксесуари

Особливості зварювальних апаратів ВОЛЗ

Зварювальний апарат оптичних волокон – це високотехнологічний пристрій, за допомогою якого під впливом високих температур здійснюється з’єднання кінців оптоволоконних провідників між собою. Ця операція вимагає виключно точних дій, які неможливо здійснити вручну. Автоматичний зварювальний апарат зводить участь людини до мінімуму, виконуючи найскладніші і відповідальні дії в автоматичному режимі. Згодом сигнал проходить через місце зварювання з низькими показниками відбиття, загасання і втрат.

Сучасні зварювальні апарати для автоматичного зварювання однаково ефективні при роботі як з одномодовими, так і з багатомодовими оптичними кабелями, а також з будь-яким видом дисперсії. Вони оснащуються кольоровими рідкокристалічними дисплеями, на яких детально відображається процес зварювання. Вбудовані відеокамери дозволяють у всіх подробицях контролювати юстирування, стикування і зварювання волокон в апараті. Вбудовані відеосистеми, якими оснащуються просунуті моделі апаратів, надають можливість у режимі реального часу контролювати процес центрування, уточнити тип серцевини кабелю, перевіряти стан торців і волокон (чистота, цілісність), а також візуально оцінити якість зварювання по її завершенні.

Принципово важливе завдання, що стоїть перед зварювальним апаратом – це якісне центрування сполучення волокон відносно одине одного (юстирування). У різних моделях пристроїв ця операція виконується двома способами – по оболонці або по серцевині. Центрування по оболонці оптичного волокна відноситься до пасивного виду юстування. Здійснюється за допомогою спеціальних напрямних, які фіксують кінці волокон. Юстирування по серцевині проводиться за системою LID або PAS. Суть цього методу полягає в тому, що в вигин одного з волокон вводиться промінь світлодіода, і його сигнал вирівнюється з аналогічним сигналом з другого волокна. При юстировке по системі PAS світло вводиться в волокна збоку, і в результаті заломлення стає видною і серцевина, і оболонка ІВ. Це дозволяє з бездоганною точністю поєднати кінці волокон.

Сучасні пристрої для зварювання, наприклад, автоматичний зварювальний апарат INNO або Fujikura – в процесі роботи враховують параметри навколишнього середовища.

Необхідні аксесуари

Перш ніж волокно буде встановлено в зварювальний апарат, необхідно забезпечити ідеально рівну поверхню волокон, які будуть з’єднані. Для цього також необхідний спеціальний інструмент-сколювач оптичного волокна, купити який можна в даному розділі Інтернет-магазину EServer. Прецизійний сколювач оптичного волокна являє собою компактний функціональний пристрій, за допомогою якого в потрібній точці оптичного волокна наноситься насічка, після чого до волокна застосовується згинаюче зусилля. В результаті відбувається скол під прямим кутом з максимальною похибкою в 0,5 градуса. В даному розділі ви зможете знайти сколювач оптичного волокна, ціна якого залежить від якості апарату, наявності пристрою для збору залишків волокна, механізму переміщення ножа, автоматичного взводу каретки та інших опцій. У нас також доступні змінні леза для сколювачів.

В даному розділі також можна купити Електроди для зварювальних апаратів. Змінні електроди продаються попарно-так вони встановлюються і в апаратах. Виробник вказує ресурс електродів, тобто, кількість допустимих зварок, по досягненні якого їх необхідно замінити.

У нас ви також знайдете інші аксесуари, необхідні для зварювання оптоволокна: акумулятори і шнури живлення для зварювальних апаратів, власники волокна, затискачі та приймальні лотки для зварених волокон.

Зварювальні апарати та аксесуари – часті запитання

? Яке обладнання для зварювання оптоволокна найбільш затребуване?

✈ Як здійснюється оплата та доставка?

Самовивіз з магазину, з точок видачі безкоштовно. Більше інформації про доставку кур’єрськими службами тут .
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом

? Де ми знаходимося?

Адреси магазинів: г. Киев ул Дегтярівська 31, м Одеса вул. Желябова, 4а, м Дніпро, пр. Пушкіна, 30. Більше про наше місцезнаходження тут.