МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

SSD накопичувачі GIGABYTE

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:GIGABYTE товарів

Чому варто купити SSD диск Gigabyte?

Вибираючи твердотільні накопичувачі серед розмаїття представленого різними компаніями, багато покупців відразу ж зупиняють вибір на SSD Gigabyte. Це не дивно, оскільки причин тому достатньо. Так, рішення купити SSD Gigabyte обґрунтоване такими вагомими аргументами про показники цього пристрою:

  1. Надійністю і якістю: Гігабайт давно відомий як виробник різноманітних комп'ютерних компонентів. При цьому для останніх характерні високі показники якості як самої конструкції виробів, так і надійності їхнього функціонування та довготривалості служби. Обумовлено це тим, що SSD диски Gigabyte компанія виготовляє, використовуючи надійні компоненти та піддаючи готові пристрої суворим тестуванням до їхнього випуску на ринок.
  2. Продуктивністю: SSD накопичувачі від бренду можуть похвалитися здійсненням високошвидкісного читання і запису інформаційних даних, через що дають змогу комп'ютерній системі значною мірою прискорювати завантаження операційної системи, швидко запускати додатки і виконувати інші завдання на комп'ютері.
  3. Технологіями та функціями: Деякі ССД диски від Gigabyte мають додатковий спектр технологій і функцій. До таких належить, наприклад, підтримка протоколу NVMe, що сприяє зростанню рівня продуктивності, підтримка апаратного шифрування даних, що підвищує безпеку системи тощо.
  4. Гарантією і підтримкою: На продукцію Gigabyte SSD і деякі інші товари марки, вона надає клієнтам надійну офіційну гарантію терміном до 36 місяців включно. Крім того, Гігабайт забезпечує клієнтів якісною технічною підтримкою, що є важливим і зручним для користувача аспектом у разі виникнення проблем і питань щодо експлуатації твердотільних накопичувачів бренду. 

Де купити SSD накопичувач Gigabyte в Києві та Україні

Така продукція як Gigabyte SSD завжди доступна до покупки серед інших товарів інтернет-магазину EServer. Тут вона представлена у двох типах - для зовнішньої і внутрішньої установки, а також у двох форм-факторах - M. 2 і Рortablе. Поряд з цим EServer пропонує на вибір моделі твердотільних накопичувачів даного бренду з ємністю в 500 МБ, 1ТБ і 2 ТБ. 

Купити SSD Gigabyte ви також можете з набором різних інтерфейсів підключення USB 3.2 Type-C, PCI Express 3.0 і 4.0. Крім того вам доступний вибір ССД з різними показниками швидкості запису і швидкості зчитування.

Будь-який товар з сайту EServer може бути доставлений різними способами і в будь-які точки України. Для жителів Києва та Дніпра є можливість самовивозу.