МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Пігтейли MultiMode

За популярністю
товарів
Пігтейл LC / UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
Пігтейл LC / UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip 256_221.jpg
Тимчасово немає
64 грн
Пігтейл ST / UPC 1.5 m, MM (62.5), Easy Strip
Пігтейл ST / UPC 1.5 m, MM (62.5), Easy Strip 256_256.jpg
Тимчасово немає
44 грн
Пігтейл ST / UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
Пігтейл ST / UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip 256_256.jpg
Тимчасово немає
66 грн
Пігтейл SC / UPC 1.5 m, MM (62.5), Easy Strip
Пігтейл SC / UPC 1.5 m, MM (62.5), Easy Strip 256_221.jpg
Тимчасово немає
45 грн

Пігтейли багатомодові MM – ще один важливий елемент будь-якої мережі передачі даних, яка спроектована на основі оптичного волокна. Назва пігтейл дослівно можна перевести як "поросячий хвіст", адже це дійсно невеликий відрізок кабелю. Пігтейл MM на одному кінці має коннектор, в той час, як другий його кінець залишається вільним. Основна функція цих пристроїв – закінчування оптоволоконних провідників. Вільний кінець кабелю якраз і призначений для приєднання до аналогічного кабелю, з яким планується працювати. Пігтейл MultiMode має діаметр волокна 50 або 62,5 мікрометрів, а оболонки – 125 мікрометрів. Найчастіше багатомодовий кабель можна виділити по характерному помаранчевому кольору зовнішньої частини, в той час як у одномодового пігтейла вона жовта. Втім, колірні відмінності визначаються виробником і не завжди відповідають цим рекомендаціям.

 
Купити Пігтейли MultiMode - фото

Пігтейл волоконно-оптичний ММ: типи конекторів

Як і у випадку з одномодовими оптокабелями, пігтейл мультимод має кілька різних варіацій в залежності від типу коннектора на одному з кінців.

  • Пігтейл SC MM – найбільш поширений, так як максимально просто фіксується в розетках, забезпечуючи надійну передачу даних. Найчастіше цей пігтейл мультимод являє собою довгий пластиковий прямокутник, забезпечений зручним фіксатором. Потрібно просто вставити пігтейл в гніздо, після чого він надійно там зафіксується. Якщо потрібно відключити пристрій, віджимати нічого не потрібно. Досить витягнути коннектор з гнізда. З цієї причини даний пігтейл часто експлуатується на зафіксованих пристроях, де механічне навантаження зведене до мінімуму . Багатомодові пігтейли SC чудово підходять для багатопортових з'єднань.
  • Пігтейл LC MM візуально нагадує SC, проте менше за розмірами. Аналогічно, виготовляється з пластику і має прямокутну форму. При підключенні до розетки коннектор фіксується за допомогою спеціальної засувки. Якщо пігтейл потрібно від'єднати, необхідно притиснути засувку для вилучення коннектора. За рахунок своєї мініатюрності пігтейл LC MM 50 125 незамінний, якщо потрібне високощільне підключення до патч-панелі.
  • Пігтейл ST MM 50 125 оконцован коннектором з металу, крім того його профіль має округлену форму. У розетці такий коннектор фіксується за допомогою байонентного замку. Принцип його роботи полягає в тому, що крім безпосередньо під'єднання до розетки, коннектор потрібно провернути навколо власної осі. Під час цього руху байонентный ключ міцно закріплюється в пазах розетки, надійно утримуючи коннектор на місці. Незважаючи на надійність такої системи, вважається, що пігтейли ST мають недозволену слабкість – вони нестійкі до вібрацій.
  • Також слід розглядати варіації пристроїв по поліровці оптичного волокна. Особливим попитом користується пігтейл MM UPC SC, де UPC вказує на округлену поліровку. За її підсумками значно знижуються показники відображення – до -50 дБ.

Пігтейли MultiMode: варіації по класу оптичного волокна

Пігтейли мають варіації за типами оптоволокна, що позначаються ОМ і далі цифрою.

  • Пігтейл ОМ2 призначений для роботи з багатомодовим волокном типу 50/125. Існує також волокно класу ОМ2 plus – типу 50/125 Laser Grade, що має більш високі показники швидкості передачі даних 1 Гбіт/сек.), а також довжини хвилі (1300нм) при можливій довжині лінії до 2 тис. метрів.
  • Пігтейл ОМ3 працює вже з волокнами цього класу, однак оптоволокно ОМ2 plus цілком може скласти конкуренцію останньому на магістралях довжиною до 110 метрів.
  • Пігтейл MM OM3 працює з волокном того ж типу – 50/125, однак високошвидкісним, де передача інформації може досягати позначки 100 Гбіт/сек.
 

Купити пігтейли multimode можна в наших магазинах за адресами:

  • м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, (044) 334-56-71, (067) 324-83-53
  • м Дніпро, пр Пушкіна 30, (056) 784-4-784, (067) 120-55-81