МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Щити з монтажною панеллю ЩМП

За популярністю
товарів

Що таке ЩМП?

Щити з монтажною панеллю (електрощити) є видом спеціальних електричних розподільчих пристроїв (шаф), призначених для розміщення всередині них різноманітних електричних компонентів. Маючи на меті створити компактні та зручні системи керування та розподілу електроенергії, користувач може розміщувати в ЩМП силовий автомат, вимикач, реле, контрольні та вимірювальні прилади, точки керування та обладнання іншого призначення.

Щити з монтажною панеллю ЩМП оснащені знімною панеллю, яка є важливим конструктивним елементом, що надає пристрою ергономічність експлуатації. Використовуючи ЩМП, вам доступний витяг деталі для легкого встановлення необхідних модулів у найбільш підходящі для цього умови.

Також конструкція корпусу ЩМП сприяє максимально надійному фіксуванню пристроїв усередині нього, чим забезпечується їхнє довговічне і безпечне використання. Обумовлено це наявністю в ЩМП DIN-рейок, здатних міцно схоплювати пристрій захисного відключення, таймер, реле та інші механізми.

Щити з монтажною панеллю покликані забезпечувати захищеність і безпеку електричних ланцюгів, полегшувати монтаж і обслуговування мережевого обладнання, а також виконувати централізоване управління електроенергією в промислових і комерційних системах.

Переваги щитів із монтажною панеллю ЩМП

Щити з монтажною панеллю ЩМП надають користувачеві одразу кілька переваг, які роблять їх справді зручним компонентом систем керування та розподілу електроенергії:

  • Корпус ЩМП високоміцний, оскільки в його основу входить сталь із покриттям із полімеру або спецпластик, які не піддаються корозії, механічним навантаженням і підвищеним температурам.
  • ЩМП дають змогу організувати і структурувати електричні компоненти, а також їхні кабелі та дроти, тому спрощують процедури обслуговування і ремонту, а це, як наслідок, знижує час простою виробництва або роботи офісу. Також їх застосування допомагає в уникненні заплутування проводів.
  • ЩМП захищають вмонтоване в них обладнання від механічних пошкоджень, пилу і вологи, за допомогою захисних кожухів. Цей фактор важливий для забезпечення надійності та безпеки роботи обладнання.
  • Забезпечують збереження приладів усередині і вибірковість доступу. Оскільки шафа ЩМП часто оснащується замком або блокуванням, пристрої та електричні системи всередині перебувають у безпеці, і доступ до них є лише у відповідних осіб.
  • ЩМП знижують ризики аварій, оскільки дають змогу з легкістю виконувати ізолювання та відключення необхідних частин електричної системи в разі виникнення загроз аварії або в разі несправностей. Це, зі свого боку, сприяє зменшенню ризику виникнення загорянь та інших небезпечних випадків.
  • Щит ЩМП це модульний і розширюваний електрощит з великим кутом відкривання дверей (100⁰), тому додати до нього ще обладнання або розширити систему в міру необхідності - не складе труднощів.
  • Обслуговувати прилади всередині ЩМП - легкий і швидкий процес завдяки його структурованій монтажній панелі та позначенням на ній.
  • Щити з монтажною панеллю розробляються суворо відповідно до стандартів і нормативів, що гарантують їхню відповідність електробезпеці та рівню необхідної надійності.

Виходячи з наявності такого розмаїття важливих переваг, ЩМП стали важливою складовою електричної інфраструктури різних секторів промисловості, будівництва, охорони здоров'я та інших галузей.

Де купити щит ЩМП у Києві та Україні?

Купити щит з монтажною панеллю ЩМП за конкурентною вартістю в Києві можна у реалізатора безлічі видів мережевого обладнання в Україні - інтернет-магазину EServer. Тут ця категорія товару представлена в широкому розмаїтті розмірних варіантів: з висотою від 25 до 80 см, шириною від 21 до 60 см і глибиною від 13 до 26 см. Також EServer має в наявності ЩМП з високими ступенями захисту в IP54 і IP65.

Усе розмаїття товарів магазину сертифіковане і поставляється клієнтам з гарантійними талонами.