МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Сигнальний кабель біметал (CCA)

За популярністю
товарів

Сигнальний кабель біметал забезпечує передачу даних від домофонів, датчиків сигналізацій (пожежної та охоронної), систем відеоспостереження, тощо. Модель характеризується наявністю провідників з біметалу — алюмінію, покритого шаром міді. У таких кабелів є свої особливості.

Особливості конструкції кабелю

Купити Сигнальний кабель біметал (CCA) - фото

Сигнальний кабель біметал передбачає, що в його конструкції є не тільки центральні провідники з обмідненого алюмінію й ізоляція, а ще й захисний екран, який не дає перешкодам впливати на сигнал. Отже, обміднені алюмінієві провідники сигнального кабелю цього типу захищені ізоляцією з полівінілхлориду. Екранування ж представлено алюмінієвою фольгою. Також кабель містить неізольований провідник, який знаходиться під захисним екраном. Цей провідник потрібен, щоб відводити перешкоди в систему заземлення. Всю цю конструкцію завершує зовнішня оболонка. Зазвичай вона теж робиться з полівінілхлориду, як і ізоляція провідників. Однак може бути й поліетиленовою.

Зовнішня оболонка надійно захищає вміст сигнального кабелю від зовнішніх впливів: механічних ушкоджень, пилу та вологи, а в деяких випадках ще й від прямих сонячних променів. Нерідко зовнішня оболонка з ПВХ має додаткові властивості. Це може бути вогнестійкість або ж відсутність галогенів і інших шкідливих для людини речовин, які виділяються при горінні.

Крім особливостей конструкції, модель характеризується й іншими рисами.

Інші особливості

Покритий міддю сигнальний кабель призначений для того, щоб передавати аналогову або ж цифрову інформацію в високочастотному спектрі, в якому проявляється скін-ефект. При цьому чим вище частота сигналу, тим більше струми, що йдуть по провіднику, витісняються на поверхню жили. Це веде до збільшення хвильового опору та загасання корисного сигналу відповідно. Однак це справедливо лише для просто алюмінієвих провідників. А ось у кабелю біметалу опір і коефіцієнт загасання близькі до показників моделей з мідними — еталонними — провідниками. До того ж біметал коштує дешевше. Втім, варто зауважити, що біметалеві провідники поступаються мідним в плані стійкості до перегинів, однак нітрохи не поступаються в міцності на розрив.

Купити кабель біметал зазвичай означає придбати багатожильний дріт, що забезпечує комфортну розводку на кілька пристроїв. Дріт може містити різну кількість ізольованих жил. Так, існують двожильні та чотирижильні моделі, а також кабелі з 6-20 жилами.

Примітка: сигнальні кабелі типу біметал поставляються в бухтах по сто метрів.