Вита пара зовнішня

Показано 1–48 з 58 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 58 результати
Тип обладнання
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Оболонка кабелю
В упаковці
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Вита пара зовнішня є універсальним провідником, який призначається для прокладки поза приміщенням. Основа провідника кабелю – мідь. Перевагою такого кабелю є його міцна оболонка, яка захищає провідник від механічних пошкоджень, підвищеної вологості, різких поривів вітру, перепадів температур або гризунів. Оболонка виготовлена з міцного еластичного поліетилену, який також надає додатковий рівень захисту від ультрафіолетового випромінювання.

наружная витая пара

Особливості зовнішнього витого кабелю

Кабель вита пара зовнішня розрахований, як для навісний, так і настінної або підземної прокладки по спеціальних пластикових каналах, вентиляційних шахтах та інших місцях. Вита пара може монтуватися і в умовах екстремальних температур (від-40C до +50С), при цьому його оболонка повністю зберігає свою міцність. Також вита пара для зовнішньої прокладки відмінно підходить і для монтажу всередині приміщення. Незалежно від того, чи прокладений кабель всередині чи поза приміщенням, він повністю зберігає свої базові характеристики протягом багаторічної експлуатації.

Для певних випадків існує такий тип кабелю, як екранована вита пара для зовнішньої прокладки. Головною її відмінністю є металевий екран під оболонкою, що захищає провідник від інтенсивного електромагнітного впливу. Особливо це актуально, коли кабель прокладається в комунікаціях спільно з іншими магістралями. Металевий екран повністю поглинає всі електромагнітні хвилі, надійно захищаючи від них сам провідник. Плюс до цього, він також забезпечує додатковий рівень захисту від механічних пошкоджень кабелю.

У разі навісного монтажу витої пари на спеціально обладнаних опорах або опорах ЛЕП існує також такий тип кабелю, як вита пара з тросом. Додатковий силовий елемент – металевий трос забезпечить посилену стійкість кабелю до механічних навантажень або різких поривів вітру. Трос йде паралельно з провідниками, він покритий окремою оболонкою. Не дивлячись на наявність металевого троса, кабель монтується також просто, як і звичайна вита пара. Також, силовий елемент забезпечує додатковий захист для кабелю в разі, якщо він монтується в місцях з обмеженим доступом, таким, як шахти, каналізаційні тунелі та інше.

Кабель вита пара для зовнішньої прокладки вже давно використовується для забезпечення телекомунікаційних зв’язків як у великих офісах, так і в малих компаніях, по всьому світу. Він відмінно підходить, як для прокладки домашньої мережі, так і офісної магістралі. Зараз, фактично, це найбільш оптимальний варіант для забезпечення локального підключення поза приміщенням. Із-за своїх базових переваг та практичності кабель отримав таку величезну популярність.

Ви можете підібрати будь-який тип кручений пари, в залежності від ваших вимог і місця прокладки. Для того, щоб забезпечити максимальну ефективність роботи підключення, необхідно ретельно підібрати найбільш підходящий тип. Для цього варто звернути увагу на зовнішні фактори, котрі потенційно можуть впливати на підключення або передачу сигналу. Не менш вагомим фактором буде також мета прокладки, Адже існують кабелі на дві і на чотири звиті пари.

Якщо у Вас є сумніви в тому, який саме тип витої пари підійде для Ваших вимог, можете звернутися до нас за консультацією. Вас обов’язково проінформують про переваги того чи іншого типу кабелю. Зробіть правильний вибір, і будьте впевнені в тому, що Ваше підключення буде стабільним і ефективним протягом багатьох років.

Вулична вита пара – часті запитання

? Яка вита пара краще?

Читайте про види витої пари й особливості монтажу витого кабелю в нашій статті.

? Потрібна допомога з монтажем СКМ?

Тут Ви можете залишити заявку на монтаж локальної мережі!

? Яку виту пару частіше замовляють?