МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Антивандальні ящики

За популярністю
товарів
Антивандальна шафа БК-550-З-1-2U К-4549
Антивандальна шафа БК-550-З-1-2U К-4549 256_256.jpg
Тимчасово немає
1570 грн

Антивандальні ящики – це, свого роду, сейфи для телекомунікаційного обладнання. Їх ключовою функцією є запобігання доступу зловмисників до різних мережевих пристроїв активного і пасивного типу, джерел безперебійного живлення, інструментів для моніторингу, кросового обладнання розміщеного в ящиках.

 
Купити Антивандальні ящики - фото
 

Призначення антивандальної шафи

Антивандальна шафа найбільш затребувана в тих випадках, коли відсутня можливість вести повноцінний контроль над станом обладнання і забезпечити його безпеку. Це пов’язано, насамперед, зі специфікою деяких місць встановлення устаткування – підвалів, технічних поверхів, горищ, під’їздів, комунальних зон і т. д. Головною характеристикою ящиків антивандальних є їх висока стійкість до різних видів механічних пошкоджень, деформацій і спроб злому. Для того щоб завести оптоволоконний кабель в антивандальний ящик, його необхідно протягнути в спеціальні отвори з підвищеним рівнем захисту. І якщо шафа встановлена на вулиці, то без спецінструменту ні в кого не вийде отримати доступ до розміщеного в ньому обладнання.

Особливості антивандальних шаф

Практично будь-який антивандальний ящик виконаний у єдиному стандарті 19 дюймів – це означає, що внутрішня ширина дорівнює 19″, це дозволяє розміщувати у ньому більшість видів телекомунікаційного обладнання. Сталевий корпус покривається шаром епоксидно-порошкової фарби, стійкої до корозії та ударів, а також забезпечує гідний зовнішній вигляд конструкції. У більшості випадків шафа антивандальна телекомунікаційна забарвлюється в різні відтінки сірого або ж в чорний колір.

Габарити

Плановані обсяги і кількість обладнання всередині антивандальної шафи визначають вибір його по висоті та глибині:

  • Висота внутрішнього корисного простору вимірюється в юнітах (1U=4,4 сантиметра). Так, 9U шафа антивандальна є середнім варіантом, який підійде для кріплення на стінах і безпечного розміщення телекомунікаційного обладнання.
  • Глибина різних моделей антивандальних шаф варіюється від 200 до 480 міліметрів.

Особливості конструкції

Високі вимоги до міцності і безпеки обумовлюють те, що антивандальні ящики мають суцільнометалеві зварні конструкції. Якісна шафа антивандальна 19″ повинна бути зроблена з надзвичайно надійного матеріалу, і цьому запиту бездоганно відповідає високоякісна сталь. Саме вона використана при створенні шаф, представлених в даному розділі.

Особливі вимоги пред’являються до дверей антивандальних ящиків. Важлива умова – підвищений захист від злому з боку петель. Для обмеження доступу до петель їх розміщують з внутрішньої сторони шафи. Обов’язкова наявність одного-двох надійних і міцних дверних замків. Товщина дверної сталі становить 2 міліметри. Краї дверей загинаються всередину, щоб її неможливо було підчепити ззовні.

Види

Ящик антивандальний купити можна в декількох варіантах виконання:

  • настінному,
  • підлоговому,
  • вуличному.
 

Шафа антивандальна настінна – це найбільш компактний тип, який призначений для монтажу на стінах в різних типах приміщень. Розміщують в таких ящиках в основному малогабаритні пристрої (роутери, комутатори і т. д.), а самі ящики встановлюють на сходових прольотах, горищах, в коридорах та інших місцях, де пріоритетом є економія місця. Підлогові шафи відрізняються великими габаритами і міцною конструкцією, що, в свою чергу, дає можливість розмістити в них велике важке обладнання.

Головна функція вуличних антивандальних ящиків – захист техніки від прямих сонячних променів, вологи, бруду та інших небажаних впливів навколишнього середовища.

Часто такі ящики оснащуються кліматичною системою, що забезпечує підтримку оптимальних показників температури та вологості всередині ящика. Це забезпечує довговічність і максимальну працездатність обладнання незалежно від умов зовні.

В інтернет-магазині E-Server ви зможете знайти антивандальні шафи, ціни на які завжди актуальні і ідеально відповідають високій якості та рівню безпеки цих конструкцій.