Вита пара по метру

Показано всі 6 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 6 результати
Тип обладнання
Тип кабелю
Кількість пар
Категорія
Оболонка кабелю
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Щоб купити метр витої пари, важливо переконатися в тому, що характеристики кабелю відповідають вимогам мережі.

купити виту пару пометрово

Види витої пари

В асортименті представлена вита пара пометрово, яка призначена для різних цілей. Так, вибору надаються моделі для внутрішнього та зовнішнього монтажу, які підходять для телефонних мереж та інтернету. Внутрішні кабелі прокладають в приміщеннях (в стінах, полах, стелях, кабель-каналах), зовнішні — на вулиці (в ґрунті, під водою, на опорах та стовпах).

Для телефонних підключень вибирають метр витої пари, який являє собою кабель третьої категорії. Інтернет-дріт же може належати до категорій:

  • 5 і 5е.
  • 6 і 6а.
  • 7 і 7а.

У випадку з LAN-дротом категорія вказує на максимальну швидкість передачі даних. Так, моделі кат.5 і 5е при використанні чотирьох пар можуть забезпечити пропускну здатність на рівні 1000 Мбіт/сек. Цього цілком достатньо для домашнього використання, а також для невеликих офісів. Моделі шостих категорій здатні передавати дані в десять разів швидше, як і вітуха сьомої категорії. Такий варіант підійде компаніям і підприємствам, які обробляють і передають великі масиви даних. Що стосується кабелю кат.7а, то його швидкість може досягати й 100 Гбіт/сек. Не дивно, що на такий інтернет кабель ціна за метр значно вище, ніж в інших моделей.

Крім пропускної здатності, виті кабелі відрізняються типом екранування — наявністю захисту від електромагнітних перешкод. У дроту, який належить до типу неекранована вита пара, ціна метр менше, оскільки такий кабель не захищений від електромагнітного випромінювання. Отже, UTP моделі (саме так маркують дроти без екрана) підходять для прокладки в місцях, де мало електроприладів та інших пристроїв, що створюють перешкоди. Екрановані ж моделі, навпаки, призначені для монтажу в умовах перешкод: вони сконструйовані так, щоб випромінювання не зашкодило сигналові. Маркуються такі кабелі як FTP, STP та ін. Відзначимо, що телефонний дріт — це завжди кабель без захисного екрана.

Важливо! У кабелю та інших компонентів СКМ повинні збігатися категорія та тип екранування.

Крім перерахованих вище параметрів, на кабель для інтернету ціна за 1 метр варіюється в залежності від матеріалу провідників й оболонки. Провідники витої пари роблять з біметалу (комбінації міді й алюмінію) та з чистої міді. Другий варіант вважається більш стійким до перегинів і краще проводить сигнал.

Оболонку ж для внутрішніх дротів виготовляють з ПВХ. Однак нерідко вона є малодимною та безгалогеною (LSZH). Такий варіант більш пожежобезпечний: він стійкіше до займання, повільніше горить і не виділяє шкідливих для людей речовин. Для зовнішніх кабелів оболонка робиться з РЕ. Вона стійка до ультрафіолету, морозів та інших зовнішніх впливів.

Зверніть увагу! При покупці витої пари можна замовити метраж кратний п’яти: 5 м, 10 м, 15 м і так далі.