МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

ПЗ і розширення гарантії

За популярністю
товарів
На жаль, ми не знайшли жодного товару за вашим запитом.

Сервер – це, свого роду, потужний комп'ютер, і, як будь-який комп'ютер, сервер потребує якісної і надійної операційної системи. І якщо у сфері ПК і ноутбуків заслужену лідируючу позицію займають програмні продукти Microsoft Windows, то для серверів розроблений не менш затребуваний програмний продукт Windows Server 2012. Існують і інші версії даної операційної системи-наприклад, Windows Сервер 2008 і Windows Server 2016. Операційна система Server 2012 отримала суттєве оновлення у вигляді продукту Windows Server R2, також здобув величезну популярність серед користувачів. Якщо вас цікавить будь-яка з цих редакцій Windows Server, купити її ви можете безпосередньо в даному розділі інтернет-магазину EServer. Для роботи з базами даних необхідна СУБД SQL Server, купити яку можна в окремому порядку.

Windows Сервер 2012 являє собою універсальне рішення для побудови потужного продуктивного сервера. Сервер Windows Server може виступити в ролі поштового або файлового сервера, веб-сервера, DNS і т. д. Windows Server, ціна на який цілком виправдана його великими можливостями, має також функціонал сервера додатків і інтегровану середу, завдяки якій досягається доступність і безпеку даних. Після розгортання сервера Windows 2012 можна відразу приступати до адміністрування системи. Також можна налаштувати Windows термінальний сервер, що дозволить використовувати потужний сервер для роботи великої кількості віддалених користувачів зі слабкими комп'ютерами. За допомогою цієї ОС налаштовуються політики і алгоритми автоматизації різних завдань.

Великим організаціям, сфера діяльності яких базується на роботі мережевих бізнес-додатків, вкрай рекомендується Windows Server купити, оскільки це дозволить об'єднати кілька серверів в єдині кластери. Служба кластерів забезпечує взаємозамінність серверів, що дозволяє без проблем видаляти і замінювати сервера, що входять у вузли.

Особливо високі вимоги пред'являються до безпеки в Windows Server. Зв'язок сучасних систем з різними типами мереж викликає безліч ризиків, тому Windows Server 2012 в обов'язковому порядку проходить ретельну перевірку на помилки і слабкі місця.

Завдяки великим функціональним можливостям сервера Windows 2012 R2 робота користувачів в системі стає більш продуктивною. Управління файловими ресурсами стає більш зручним за допомогою служб друку і файлових служб. Особливе місце в Server R2 займає Active Directory – саме таку назву в операційній системі отримала служба каталогів. За допомогою Active Directory адміністратор може швидко знаходити збережені відомості про мережеві об'єкти, а також в зручному режимі проектувати, розгортати і управляти каталогами мережі. За допомогою консолі управління груповими політиками можна істотно оптимізувати роботу зі службою каталогів.

На версіях операційної системи, що передували виходу Windows Server 2012 R2, наприклад, на Windows server 2008 R2, за політику доступу до файлів і папок відповідала система, робота якої базувалася на користувацьких облікових записах або участі користувачів в певних групах. У цій системі був ряд недоліків, які залишилися в минулому з виходом нової версії ОС в 2012 році. Реалізована в ній концепція Dynamic Access Control зробила управління доступом користувачів до ресурсів мережі надзвичайно зручним, прозорим і гнучким.

Операційну систему Windows Server 2012 купити можна в чотирьох редакціях: Foundation, Essentials, Standard і Datacenter. Серед редакцій Foundation володіє мінімальним набором можливостей, а DataCenter є самою функціональною. Набір редакцій Server 2012 R2 аналогічний.

Сервер Windows Server 2012 в редакції Foundation поширюється за принципом OEM – тобто, він поставляється в якості комплектації устаткування певних виробників. Так, в інтернет-магазині EServer ви можете придбати Windows Server Fujitsu – тобто, дана ОС може бути встановлена виключно на обладнанні марки Fujitsu.

Редакція Essentials має обмежену функціональність і підходить невеликим організаціям. Запускати її можна як на фізичному, так і на віртуальному рівні.

Якщо компанія не потребує або рідко користується функціоналом віртуалізації, то оптимальним варіантом для неї стане редакція Standart. Кожна ліцензія дозволяє запустити до двох віртуальних машин, тому якщо необхідно більше ВМ, то доведеться докуповувати додаткові ліцензії.

Максимальні можливості з управління сервером відкриються з редакцією Windows Server 2012 DataCenter. Необмежена кількість віртуальних машин, робота на двох процесорах і безліч інших функцій роблять цю операційну систему незамінною для серверів у великих мережах.