МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Флешки 64 Gb

За популярністю
товарів
Скинути всіОб'єм пам'яті:64 Gb товарів

Для яких завдань підійде флешка на 64 Gb

64-гігабайтна флешка надає її власнику значно більше простору для зберігання на ній набору особистих даних різноманітного формату. Використана вона може бути в різних вельми корисних завданнях:

 • У зберіганні та обміні великими файлами на кшталт відеозаписів і фільмів з високою роздільною здатністю, великої колекції фото і зображень, архівів документів та інших об'ємних даних
 • У резервному копіюванні даних, програм, проєктів та інших файлів з персональної комп'ютерної системи, лептопа або інших пристроїв. Так USB накопичувач на 64 Gb дасть змогу вберегти копії важливих для вас елементів від їхньої можливої випадкової втрати/видалення з основного сховища.
 • У встановленні та запуску операційної системи Windows, Linux або MacOS. Реалізувати можна це завдяки можливості флеш-накопичувача використовуватися в ролі завантажувального диска. Так, самостійно створивши останній, ви зможете усувати проблеми з операційною системою і повністю її перевстановити в будь-який момент.
 • У встановленні, зберіганні та перенесенні портативних версій програм, які в подальшому можна запускати для використання на різних комп'ютерах без потреби в їхньому безпосередньому встановленні. Така опція також актуальна і для інструментів, і для додатків.
 • У створенні мультимедійних бібліотек-сховищ. Флешки на 64 Gb підходять для утримання на них фільмів, музичних колекцій та інших мультимедійних файлів, які можуть бути відтворені з них за допомогою різних пристроїв.

Найкращі виробники флешок на 64 Gb

USB флешка 64 Gb випускається багатьма компаніями, але найкращими серед них сміливо можна назвати таких виробників:

 • Samsung - світовий лідер з виробництва електроніки, займається також розробкою великої різноманітності флеш-накопичувачів. При цьому, всі вони якісні, служать роками і наділені технологічними інноваціями.
 • Acer також відомий бренд-виробник високоякісних комп'ютерів і компонентів до них. Пропоновані ними моделі USB-флешок мають якість і надійність.
 • SanDisk також відома безлічі сучасних користувачів тим, що випускає флешки на 64 Гб і більше, яким характерна довгострокова справна і продуктивна експлуатація.
 • Transcend також може похвалитися всесвітньо підкріпленою репутацією надійної компанії, що спеціалізується на випуску цифрових пристроїв зберігання даних, зокрема USB-флеш-накопичувачів. Останнім властива довговічність і висока надійність.
 • ADATA - компанія, що виробляє широке охоплення мережевої продукції, включаючи флеш-пам'ять 64 Гб. Нею пропонуються різні модельні ряди якісних флешок під різні потреби.
 • Apacer відомий як гідний виробник флеш-накопичувачів та інших видів пристроїв зі зберігання даних. Він став затребуваний завдяки якості та надійності своїх товарів.
 • Kingston - марка, яку не можна не згадати, адже вона одна з найбільших виробників флешок у світі. У запропонованому е асортименті багато серій флешок USB, зокрема й флешка USB на 64 Гб. Всі вони славляться гідними характеристиками якості та справної багаторічної служби.

Купити флешку на 64 Gb в Києві та Україні

Онлайн-купівля різних цифрових пристроїв давно стала кращим способом для безлічі українців, тому інтернет-магазин EServer буде дуже зручним для тих, хто шукає мережеве обладнання, зокрема і флешки на 64 Гб у просторах інтернету.

Тут останні доступні в модельних рядах від більш ніж 20 марок, тому кожен клієнт напевно знайдете відповідну йому модель. Дізнатися про особливості кожної з них можна в індивідуальній картці товару кожної обраної моделі.

Тут є можливість купити флешки на 64 Gb класичні та високошвидкісні. Також в EServer ви знайдете USB-накопичувачі на 64 Гб, що мають опцію захисту інформації або підвищений захист корпусу. Крім того, у нас доступні моделі практично в будь-якому кольорі, а також з оригінальним оформленням. До речі, матеріал корпусу також може варіюватися від пластику і гуми до алюмінію з анодованим покриттям і нержавіючої сталі. Вибір за вами!