МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Відеореєстратори Hikvision

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:Hikvision товарів

Різновиди реєстраторів Hikvision

Компанія Hikvision надає клієнтам широкий вибір пристроїв для відеоспостереження з різною функціональністю та можливостями. Ось деякі з їх моделей:

 • DVR відеореєстратори hikvision працюють з аналоговими камерами; записують і зберігають відео; можуть мати BNC, HDMI або VGA типи входів та виходів та підтримувати різний формат стиснення відео.
 • NVR — реєстратори призначені для цифрових камер; підтримують мережеві протоколи IP, TCP/IP, FTP, HTTP для трансляції відео та аудіо; надають можливість масштабування та збереження даних на жорсткому диску.
 • Turbo HD DVR — гібридний пристрій що підтримує і аналогові, і цифрові (IP) камери; забезпечує високу роздільну здатність відео матеріалу; може передавати відео по коаксіальному дроту.
 • HVR відеореєстратор hikvision є гібридним пристроєм що підтримує і аналогові, і мережеві камери; дозволяє використовувати та поєднувати різні типи камер в одну систему відеоспостереження.
 • PoE NVR моделі відрізняються можливістю підключення та живлення IP-камер Ethernet-кабелем; можуть мати вбудовані PoE-порти або ж застосовувати окремі перемикачі для підʼєднання камер.
 • HD tvi реєстратор підходить для камер які працюють за таким же протоколом HD-TVI; через коаксіальний кабель передають відеосигнал у високій роздільній здатності; записують відео з камер на жорсткий диск.

Як правильно підібрати відеореєстратор Hikvision?

У правильному підборі відеореєстратора марки Hikvision допоможе врахування таких факторів:

 1. типу камер: до того як купити реєстратор hikvision, переконайтесь що його вибрана модель підтримує тип камери;
 2. кількість каналів: модель реєстратора має бути з такою ж кількістю каналів як і кількість камер яку плануєте приєднати;
 3. роздільної здатності: реєстратор hikvision повинен підтримувати таку ж здатність якою вона є в камерах які ви збираєтеся використати;
 4. обсяг зберігання даних: вбудований жорсткий диск або через підключення зовнішніх приладів зберігання;
 5. мережевих можливостей: для віддаленого доступу до відеоматеріалу ip-відеореєстратори hikvision мають підтримувати відповідні протоколи зв'язку — TCP/IP, FTP, HTTP і можливість підключення через Wi-Fi чи мережевий порт;
 6. наявності додаткових функцій: інтеграція з іншими системами безпеки, двосторонній аудіозв'язок, відеоаналітика, підтримка мобільних пристроїв;
 7. бюджету: визначте яка ціна відеореєстраторів hikvision для вас буде прийнятною та відповідатиме вашим фінансовим можливостям.

Де придбати реєстратор для відеоспостереження Hikvision?

Купити відеореєстратор hikvision можна в магазині мережевого обладнання EServer. Тут ви знайдете моделі пристрою з різною кількістю каналів, місць під жорсткий диск, інтерфейсами та іншими показниками, а також опис кожної з них у картці товару.

Магазин пропонує способи доставлення замовлень на вибір: кур'єрським доставленням по Києву та самовивіз (Київ, Дніпро).