МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Відеореєстратори Dahua

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:Dahua товарів
IP реєстратор Dahua DHI-NVR1104HS-S3/H
IP реєстратор Dahua DHI-NVR1104HS-S3/H 256_221.jpg
В наявності
3000 грн
IP відеореєстратор Dahua NVR2104-W-4KS2
IP відеореєстратор Dahua NVR2104-W-4KS2 256_256.jpg
Під замовлення
5600 грн
IP відеореєстратор Dahua NVR1B08HS-8P/E
IP відеореєстратор Dahua NVR1B08HS-8P/E 256_256.jpg
Під замовлення
6040 грн
Відеореєстратор Dahua DH-XVR5104HE-I3
Відеореєстратор Dahua DH-XVR5104HE-I3 256_256.jpg
Під замовлення
5240 грн
Відеореєстратор Dahua DH-XVR5108HE-I3
Відеореєстратор Dahua DH-XVR5108HE-I3 256_256.jpg
Під замовлення
7560 грн
Відеореєстратор Dahua DH-XVR5104HE-4KL-I3
Відеореєстратор Dahua DH-XVR5104HE-4KL-I3 256_256.jpg
Під замовлення
7480 грн

Переваги використання відеореєстраторів Dahua

Наразі Dahua Technology є найбільшим світовим виробником та розробником відеореєстраторів. Так, використання пристроїв цієї фірми гарантує користувачу наступні переваги:

 • Надійність: продукція компанії – високоякісна і вирізняється серед інших своєю довговічністю та стабільною роботою протягом тривалого періоду.
 • Якісний запис: відеозаписи що роблять реєстратори dahua – високої роздільної здатності та мають частоту до 60 fps (кадрів в секунду), а це забезпечить чітке та деталізоване зображення.
 • Великий модельний ряд від фірми пропонує товар в різній конфігурації та цінових категоріях, а це задовольнить потреби клієнтів і в домашньому, і в професійному використанні продукції.
 • Інтеграція з іншими установками: ви можете обʼєднати відеореєстратори dahua з домофонною системою та розумними дверними замками задля повного контролю над системою безпеки приміщення.
 • Хмарне зберігання: бренд надає користувачам послугу для зберігання відео на віддалений сервер задля додаткового захисту їх даних.
 • Вартість: продукція компанії коштує доступно для широкої аудиторії користувачів.
 • Зручність застосування: ip-відеореєстратори dahua легко налаштовуються завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, тому процес використання системи доволі оперативний.

Особливості відеореєстраторів Dahua, які виділяють їх на ринку

Окрім наведених вище переваг, особливими властивостями продукції цього виробника, що виділяють її серед інших на ринку, є наступні:

 • Підтримка до 32 камер з високою роздільною здатністю. Це зручно при використанні для великих об'єктів: офісів, магазинів, складів тощо.
 • Dahua ip-відеореєстратори мають простий інтерфейс що може комфортно і легко керуватися користувачем тільки компʼютерною мишкою, без досвіду та спеціальних навичок.
 • Наявність додаткових входів та виходів для підвищення кількості можливих функцій виконання пристроєм.
 • Основний носій – жорсткий диск. Туди передається весь обсяг записів.
 • Створення на основі передових технологій: ip-відеореєстратори dahua фірма оснащує останніми версіями процесорів, жорстких дисків та оперативної пам'яті.
 • Багатофункціональні можливості дозволять користувачу налаштовувати відеореєстратор під свої вимоги.

Функціональні можливості та переваги відеореєстраторів Dahua

Також від конкурентних аналогів цифрові відеореєстратори dahua відрізняються ще й функціональними можливостями та їх перевагами:

 • роздільною здатністю відеоматеріалу до 4K – картинка з пристрою більш детальна та робить видимими найдрібніші деталі;
 • детекції руху: власник оповіщається коли камера реєструє рух;
 • функції виявлення тривожних подій: ip-відеореєстратори dahua можуть сповіщати про виявлення камерою людини в місці де не повинно її бути;
 • підтримці аудіо запису: такий реєстратор може записувати звук з мікрофона;
 • надійності та безпеці, адже Dahua проводить суворі тестування якості та відповідності реєстраторів стандартам безпеки;
 • віддаленості доступу: відеореєстратори dahua можуть керуватись віддалено через інтернет, тож ви зможете переглянути відеозаписи, отримувати повідомлення та налаштовувати пристрої звідки завгодно;
 • додатковій функції P2P для підʼєднання до Інтернет-мережі без складних конфігурацій та налаштування портів;
 • резервному копіюванні як змозі зберегти зроблені записи на зовнішні пристрої для їх додаткового захисту.

Різновиди відеореєстраторів Dahua та їх характеристики

Купити відеореєстратор dahua можна в декількох різновидах. Всі з них схожі тим що керуються віддалено через мобільний додаток, але все ж мають відмінні характеристики. Тож розглянемо їх окремо:

 1. NVR – мережева варіація призначена для роботи з IP-камерами; наділена функцією аналітики відео (розпізнавання облич та номерів автомобілів); відеообробка може проводитись з роздільною здатністю до 4K.
 2. HCVR – гібридний відеореєстратор dahua для роботи з аналоговими IP та HDCVI камерами; HCVR може обробляти відео з роздільною здатністю до 4K і, як і модель NVR, має функції аналітики відео.
 3. XVR модель – гібридний відеореєстратор що здатен працювати з аналоговими, IP та HDCVI камерами; виявляє рух та записує відео з роздільною здатністю до 1080р.
 4. DVR – реєстратор dahua, призначений для роботи в парі з аналоговими камерами; роздільна здатність – до 1080р; є функція виявлення руху.

Де купити відеореєстратор для відеоспостереження Dahua?

Відеореєстратор dahua купити слід за якість їх запису, значну функціональність, зручність та надійність. Для вибору найбільш відповідного варіанту рекомендуємо звернутись до компанії EServer, де представлено безліч варіантів пристрою компанії-виробника.

Купити відеореєстратор dahua можна безпосередньо на сайті або подзвонивши менеджеру та сплативши покупку карткою, готівкою або ж банківським переказом.