Оптичні муфти

Показано всі 40 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 40 результати
Кількість зварювань
Кількість сплайс-касет
Підбір за ціною
Виробник

Переоцінити значення якісної прокладки оптичних кабелів для ефективної роботи ВОЛЗ вкрай важко. Правильна процедура монтажу визначає надійність системи і стійкість з’єднань. Їх міцність забезпечується шляхом зварювання, а захист точок контакту здійснюють спеціальні комплекти для захисту зварювання, або, як прийнято частіше говорити, гільзи. Муфта оптична являє собою пристосування, за допомогою якого забезпечується захист з’єднання оптичних волокон від зовнішніх впливів, які можуть негативно вплинути на якість зв’язку. Це можуть бути екстремальні температурні режими, удари, вібрація, волога. Купити оптичні муфти можна також і для того, щоб виробляти розводку кабельних ліній.

В даному розділі представлені найрізноманітніші оптичні муфти, ціна яких безпосередньо залежить від їх технічних характеристик та можливостей.

оптичні муфти

Влаштування та призначення оптичних муфт

Муфта для оптичного кабелю – це корпус, виконаний з пластику, який відрізняє підвищена міцність, а також стійкість до зовнішніх впливів механічного та хімічного характеру. Також в муфті присутня герметична прокладка і механізм кріплення кабелю. Усередині муфти реалізована система організації і укладання зварених волокон. Конструкція внутрішньої частини дозволяє зафіксувати кінці введених волокон, ввести модулі та оптичні волокна в сплайс-касети, забезпечити заземлення силових металевих компонентів. Оптичний кабель фіксується в муфті досить міцно та щільно, щоб при натягу або інших впливах, які неминуче будуть на лінії зв’язку, він не виривався і не відбувся розрив з’єднання.

Муфта волоконно-оптична використовується, перш за все, при зовнішній прокладці ліній зв’язку. Пов’язано це з обмеженнями на довжину сегментів оптоволокна при будівельній прокладці кабелів. Відповідно, якщо тривалість магістралі перевищує мінімально допустиме значення, вона поділяється на кілька сегментів. А в якості з’єднувального елемента для цих сегментів служить оптична муфта. Використання даного пристосування також стає актуальним при розривах лінії, коли необхідно забезпечити максимальну міцність для відновленого з’єднання. В цьому випадку використовуються проміжні муфти. Але даний тип обладнання служить не тільки для зрощування оптоволокна. З їх допомогою можна комутувати пристрої шляхом виведення частини оптичних волокон з кабелів і приєднання активного обладнання за допомогою сполучних шнурів.

Види оптичних муфт

За способом монтажу виділяється два види даних пристроїв:

  • муфта оптична прохідна;
  • тупикова муфта.

Прохідні муфти мають два входи для кабелів з протилежних сторін, а один з входів можна закрити заглушкою. Муфта оптична тупикова має лише один кабельний вхід, через який кабелі вводяться і виводяться. Тупикова муфта користується великим попитом серед користувачів, через неї можуть проходити, як мінімум, три оптичні кабелі.

За типом з’єднання волокон, оптичні муфти, також класифікуються на холодні і гарячі. У холодних муфтах зрощення провідників здійснюється з допомогою болтових елементів і хомутів, а в гарячих попередньо розігріте волокно вставляється в з’єднувальний контейнер. Гаряче зрощення є найкращим рішенням при прокладці оптичних ліній в каналі.

Перед покупкою муфти необхідно попередньо визначитися, де вона буде розміщуватися. Оптична муфта FOSC може бути встановлена в каналізаційних системах, в приміщеннях, а також на стовпах або на стінах будівель під відкритим небом. Відповідно, необхідно вибирати таку модель, яка буде максимально адаптована під умови експлуатації.

Муфта оптична універсальна повинна відповідати ряду технічних вимог. Крім вже згаданої стійкості до механічних пошкоджень, герметичності і підвищеної міцності, вона повинна захищати волокно від впливу водню та іонізуючого випромінювання. Монтаж і ремонтні роботи з муфтою повинні бути максимально спрощені. Необхідно, щоб кабелі можна було вводити транзитом, при цьому використовуючи кабелі з різними захисними оболонками і силовими елементами.

Оптичні муфти – часті запитання

? Які муфти для оптоволокна найбільш затребувані?

? Які оптичні муфти користуються найбільшим попитом?

? Де ми знаходимося?

Адреси магазинів: г. Киев ул Дегтярівська 31, м Одеса вул. Желябова, 4а, м Дніпро, пр. Пушкіна, 30. Більше про наше місцезнаходження тут.

✈ Як здійснюється оплата та доставка?

Самовивіз з магазину, з точок видачі безкоштовно. Більше інформації про доставку кур’єрськими службами тут .
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом